Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 28978 razy)
Buber

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24 Października 2009, 18:25:06 »
Bo ja mam mały problem. Jak powinna skończyć się ta misja? Bo jak wygrałem te walki z Władcą Demonów, to pokazała się tam animacja i tyle. Zehir gada, że przeniesie ich do Srebrnych miast, nie wiadomo, co dalej z Izabelą. W każdym razie wygrałem i nic dalej nie ma. Mogę se jeździć po mapie i tyle, lub zaatakować Władcę drugi raz. Co mam dalej robić?


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Października 2009, 11:24:22 »
Misja powinna się zakończyć napisami i filmikiem, w którym Izabela i Godryk gadają sobie w świątyni. Jeżeli się nie pokazują, to znaczy, że masz buga jak poprzedni kolega. No albo pirat.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Października 2009, 14:01:02 »
Jeśli nie pokazują ci się końcowe sceny Podstawki to spróbuj restartu misji , jakby nie pomogło to sprawdź czy masz patche wszystkie zainstalowane w ostateczności re-instal całej gry pomoże.


IP: Zapisane
Buber

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Października 2009, 20:23:31 »
Dzięki. Dziwiłem się, czemu tak się nie dzieje, bo mam oryginalnego Herosa ze sklepu. Pewnie dla tego, że to wersja 1.1. A tak przy okazji, jakie patche trzeba by ściągnąć?


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Października 2009, 21:24:30 »
No takie... patchowate  ;D . najpierw 1.1 ; 1.11 ; 1.2 ; 1.3 ; 1.4 ; 1.41 ; 1.5 i 1.6 .Pamiętaj o ściągnięciu patchy do odpowiedniej wersji gry


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 26 Października 2009, 14:51:03 »
1.4 zastępuje wszystkie poprzednie więc tych mniejszych nie trzeba.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Października 2009, 20:27:51 »
Czyli można było tylko ściągnąć 1.41 ; 1.5  i 1.6 ? :o dołujesz mnie - to ja te pierwsze ściągałem i instalowałem cały dzień  :upadl: ....


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
lawojtek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 20 Stycznia 2010, 21:44:26 »
Jest w tej misji jedno bardzo przydatne zaklęcie.Jest to wygnanie, jak masz najlepiej każdym bohaterem wygnanie to już pozostaje formalność walki ;) 


IP: Zapisane
Im awesome!!!
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 20 Stycznia 2010, 22:25:36 »
Jest w tej misji jedno bardzo przydatne zaklęcie.Jest to wygnanie, jak masz najlepiej każdym bohaterem wygnanie to już pozostaje formalność walki ;)

Z czego widzę tylko Zehir może mieć wygnanie ;)


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
lawojtek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 20 Stycznia 2010, 22:27:20 »
Jest w tej misji jedno bardzo przydatne zaklęcie.Jest to wygnanie, jak masz najlepiej każdym bohaterem wygnanie to już pozostaje formalność walki ;)

Z czego widzę tylko Zehir może mieć wygnanie ;)


Trudno szczegóły XD W takim razie Zehir w tej misji z wygnaniem jest pro :yahoo:


IP: Zapisane
Im awesome!!!
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 21 Stycznia 2010, 11:53:11 »
Tylko że po spathowaniu gry wygnanie nie jest już takie extra jak było przed spathowaniem :(


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
jojo908

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 21 Marca 2010, 09:05:52 »
 E ja przeszedlem 5 misje w 20 minut  :P i do tego stracilem tylko troche armi  :P :P :P :P :P a ta gra to pestka bo w tydzien mozna jom przejsc heheheheeheh i kto mnie pobije  :P :P :P :P :) :) :) :)

Edit.Cepek: nie nadużywaj emotek.


« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2010, 13:43:46 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 21 Marca 2010, 11:07:59 »
Tydzień? zastanów się co piszesz człowieku - w tydzień CAŁĄ GRĘ? Chyba chodziło ci o samą kampanię, co jest i tak niemożliwe. ... <mówi po cichu do siebie> a jakby tak wogóle nie spać i nie tracić czasu na jedzenie? hmmm... Nie to też jest niemożliwe  :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 21 Marca 2010, 11:17:14 »
Jak się jest dobrym i ma się dużo czasu na grę to jest to bez problemu można wygrać ją w tydzień. Mi tam by się nie chciało tyle grać, a już czasu bym na pewno nie znalazł. A piąta misja w 20 minut? Oj nie wydaje mi się. Nawet gdybyś był, aż tak dobry to sądzę, że w 20 minut nie da się tego wygrać. Z tego co pamiętam to każdy z czterech bohaterów musiał stoczyć kilka dość długich bitew, a bitwy w H5 dość długo trwają.


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 22 Sierpnia 2010, 19:33:12 »
Mi ta misja nie sprawiła żadnych problemów. Zaznaczam, że gram na najnowszych patchach, na poziomie Normalnym. Walki w garnizonach były banalne. Z Biarą również nie było większych problemów, choć straciłem trochę armii. Magiczna bariera padła po pierwszym strzale u Godryka (Machiny Wojenne), u innych kilka tur to trwało, ale przyzwane armie nie narobiły dużych szkód (Porada: Niech każdy bohater ma umiejętność Machiny Wojenne, wtedy bariera pada w 5 sekund). Walka z Władcą również była banalna. Może to kwestia poziomu trudności, ale dla mnie była to jedna z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych misji  ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry