Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Arcypaskudne dzieła Andre (Czytany 24132 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 09 Sierpnia 2013, 19:21:07 »
Jaki fajny  :D. Bardzo fajna kreska, pewna. Najlepszy 1 stojący tyłem i największy z tych na dole. Ciekawe jakby wyszły w kolorze. Narysowałbyś wszystkie stadia eevee i charizarda? Jeszcze bulbasaura i dragonaira...


« Ostatnia zmiana: 09 Sierpnia 2013, 19:26:34 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 09 Sierpnia 2013, 22:21:13 »
Oto i dragonair(y), a dedykacje i tak napisałem :P




IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 09 Sierpnia 2013, 23:03:06 »
Ten niżej boski jest  :). A wyglądałby jeszcze fajnie, gdybyś go maznął pastelami (zwykłymi).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 10 Sierpnia 2013, 00:30:33 »
Świetne są te rysunki! Chociaż gdyby nie to, że nie potrafię już narysować nawet węża, to pewnie podobałyby mi się o wiele bardziej, bo teraz czuję zazdrość. ;D


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 23 Lutego 2014, 23:22:44 »
http://andre94nt.deviantart.com/art/Untitled-Drawing-436254541?ga_submit_new=10%253A1393194075

Ten szczur zniszczy wam pogląd na piękno świata, to moje najnowsze dzieło. To własnie taki obraz każdy chciałby mieć w domu nad łóżkiem.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 24 Lutego 2014, 00:42:43 »
Ja nie mogę w to uwierzyć...
Nigdy nie widziałem czegoś takiego...
I jestem z tego zadowolony...
Bo to mi się bardzo podoba. Bardzo fajnie Ci to wyszło :)
Chociaż te tylne łapki za bardzo przypominają mi korzenie Bellsprouta...


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 24 Lutego 2014, 15:53:02 »
Żeby się nie okazało że za 20 lat ten obraz będzie warty 3 mln ojro xD
Fane to, fane.


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 24 Lutego 2014, 16:37:27 »
Wygląda elektryzująco i magicznie... taka mała, szczurza teoria chaosu. Raczej za takimi obrazami nie przepadam, ale ten jest spoko.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 24 Lutego 2014, 18:46:49 »
A jak dla mnie Andre to strasznie mało. Nie powiem, że pomysł pracy ciekawy, jednak za mało w ogóle zapełniłeś tła. Zresztą samo wykonanie też nie jest jakieś super. Wiem, że może to będzie jak kubeł zimnej wody prosto na twarz, jednak liczę, że przemyślisz to. Przede wszystkim, przydałoby się doszlifować umiejętności zanim zaczniesz dawać jakieś prace. Błędem naszych czasów jest wstawianie wszystkiego co tworzymy na wgląd publiczny, bo prawdę mówiąc wielokrotnie nie ma się czym chwalić. Sam jak ognia unikałem wstawiania swoich zdjęć gdziekolwiek zanim nie zaczęły wyglądać znośnie. Nie są one obecnie jakieś oszałamiające, jednak da się je przejrzeć i nie krzywić miny. Także naprawdę Andre, najpierw ćwiczenia, by dojść na przykład do poziomu prac Aserduki, która choć popełniła ten sam błąd co ty to doskonali swoje umiejętności i jej prace obecnie są przyjemną rzeczą dla oka :)


« Ostatnia zmiana: 19 Października 2014, 16:45:12 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 24 Lutego 2014, 19:14:13 »
Powiem szczerze, że mi się to jakoś nie podoba, czym to było rysowane?

Jest całkiem fajny efekt kosmatości, jednak sama prac jest zbyt prosta i zbyt abstrakcyjna. Wygląda to bardziej niż coś widziane pod mikroskopem, niż szczur.

Ja jednak powiem, że warto wstawiać swoje prace, nawet jeśli są do niczego [tak jak np. moje, twoje to przy moich, to jak da Vinci przy 5 latku ;)], ponieważ to właśnie wystawiając się na krytykę możemy poprawić swój warsztat :).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 24 Lutego 2014, 21:38:18 »
Ta praca to taki jakby hmm. Quick draw w przypływie weny, to miało być proste, to miało być kosmate ;) Ale dzięki, że się podoba, pobawię się jeszcze tym efektem rozszczepienia kresek i może stworzę coś ładniejszego, z tłem. Rysowałem to w programie online deviantarta, nazwa wyleciała mi z głowy. Mam coś podobnego na tablecie i tam też się trochę bawie, ale to nie jest tablet graficzny, więc nie są to jakieś wspaniałe dzieła.
Cahan-" [tak jak np. moje, twoje to przy moich, to jak da Vinci przy 5 latku ;)]"
To było skierowane do mnie czy do Reuela? A jeśli do mnie to Ty chwalisz mnie i mówisz, że rysuje ładniej czy na odwrót? Troche mi to zamieszało w głowie xD


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 24 Lutego 2014, 21:41:09 »
Ciebie chwalę, że ładniej rysujesz ;). Do Reuela była część o wystawianiu swoich prac w necie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 24 Lutego 2014, 21:43:53 »
Twoja skromność chyba Cię przerasta xD Przecież moje rysunki to bohomazy, to tego ja jakieś 80% rzeczy przerysowuje i lekko przerabiam. (Coby nie było szczur jest mój i tylko mój hehe)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry