Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak być oryginalnym czyli: mazianie Asderuki (Czytany 52335 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 10 Czerwca 2013, 12:11:56 »
No i tu małe zaskoczenie, to JEST kobieta XD Skoro usta damskie to oznacza, że osiągnęłam właściwy efekt.

Cieszę się, że podobają ci się moje prace :D i zachęcam do dalszej twórczości własnej, niestety w tym przypadku wszystko trzeba wypracować.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 11 Czerwca 2013, 18:20:45 »
Nie widać że to kobieta. Od boku wygląda na męską budowę ciała, no i jest deską.
Wykonanie mistrzowskie, twarz 'nie przemawia do mnie' a słowo 'opętany' bardziej kojarzy mi się z innym rodzajem opętania (http://www.40k-universe.pl/wp-content/gallery/csm-possessed/csm-possessed-9.jpg).
Ile ci zajmuje namalowanie takiego jegomościa?
@Down - to był suchar.


« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2013, 15:47:43 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 12 Czerwca 2013, 12:23:49 »
Bycie deską nie sprawia, że kobieta przezstaje być kobietą. Niesamowicie mnie irytuje, że kobieta musi mieć piersi rozmiaru D i anatomiczną "zbroję" by nie była od razu nazwana facetem :/ przecierz te wszystkie warstwy materiału skutecznie postafią zamaskować wszelkie krągłości. Poza tym ona nie jest deską.

Co do opętania... nie wszystko to warhammer. Wolę gdy po jegopościu nie widać aż tak bardzo, że targają nim złe moce.

Nie potrafię ci powiedziec ile dokładnie siedziałam nad tą pracą, bo robiłam przy niej duże przerwy, ale myslę, że tak dziesięć godzin... może dwadzieścia i jest takie coś. Teraz pewnie szybciej by mi to poszło :D


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 12 Czerwca 2013, 15:14:29 »
Mi się osobiście nie podoba. Wykonanie graficzne mistrzowskie, ale twarz postaci jest kompletnie nie w moim typie. Na kobietę mi z mordki nie wygląda, szczerze mówiąc.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 21 Czerwca 2013, 15:27:26 »
A oto drobny fan art i cicha zapowiedź tego co będzie w Księdze Czarodzieja 3

Aniołek


« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2014, 01:57:41 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 19 Lipca 2013, 20:50:44 »
Po dłuższej przerwie pokażę wam dzisiaj taką jedną małą pracę, którą chciałam umieścić w moim licencjaci, ale wyszło że robię coś zupełnie innego :P

Nieznajomy

Licencjat miał się opierać na zasadzie takich animacji jak były w trailerach do Guild Wars 2. Trochę żałuję tego pomysłu, bo teraz muszę się męczyć z 3d w którym wcale nie jestem taka dobra... no cóż życie.


« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2014, 01:58:15 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 15 Stycznia 2014, 22:11:17 »
Najwyższy czas wznowić to forum. Nie po to go założyłam by umarło. Ostanio nie miałam zbyt wiele czasu na własne prace. Pomijają pracę nad licencjatem od wakacji zobligowałam się pomóc Menelagowi i Khornowi w ich modach. Ostatecznie przyszły święta i niemoc po skończonych prezentach. Teraz jednak powoli udaje mi się przemycić własną twórczość gdzieś pomiędzy wszystkim.

Zacznę od zaprezentowania postaci, którą gram na epickiej sesji D&D. Minerwa Starling - czarnoksiężnik z Eberronu i dodatkowo do tego prawniczka od czarcich paktów. Kobieta bez skrupułów by wykorzystywać prawo na własną korzyść.

Femme Fatale



Dodatkowo jeszcze zaprezentuję absolutnie przypadkową postać której wymyśliłam historię w ciągu godziny (rysując ją jednocześnie).

Mały Krasnal to karczma prowadzona przez Sugrine. Jest ona radosną kobietą z słabość do piwa i mężczyzn. W moim świecie krasnale są zazwyczaj bardzo chłodne i odległe, a nie ciepłe i szczęśliwe jak Sugrine. Dodatkowo większość z nich mieszka w górach miast na nizinach. Nie jest to jednak regułą.

Sugrine jak większość z tych, którzy zdecydowali się mieszkać poza górami musiała rozpocząć własną działalność gospodarczą. Postanowiła prowadzić karczmę. Ze względu na jej niezłomną wolę i pieniądze od rodziny juz niedługo po otwarciu ludzie zaczęli odwiedzać Małego Krasnala. Sugrine lubiła pijana tańczyć dla klientów na szynkwasie. Pewnego dnia długowieczny wszedł do jej karczmy. Zaproponował, że będzie grać regularnie w Małym Krasnalu, aby przyciągać więcej klientów. Zgodziła się. Uzgodnili że krasnoludka będzie mu płacić niewielkie pieniądze a resztę będzie on dostawał od klientów. Na początku byli tylko partnerami biznesowymi, potem zaczęli się wręcz lubić. W końcu stali się bliskimi przyjaciółmi. Kulminacja ich znajomości nastaje gdy Sugrine pijana zdecydowała się tańczyć bez swojej bielizny. Wszyscy w gospodzie zrobili wielkie oczy. Część się śmiała, niektórzy byli onieśmieleni lub czuli wręcz obrzydzenie. Fertal szybko zareagował na tę sytuację, łapiąc pijaną krasnoludzką kobietę i zabierając ją do jej pokoju. Pijana Sugrine zapytała, czy chce być jej kolejnym kochankiem, a on powiedział "tak" i dodał, uśmiechając się ciepło "ostatnim".

Tańcząca Krasnoludka




IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 18 Stycznia 2014, 18:20:31 »
Fajne kobitki! :D

Ładne arty, jak zwykle zaskakujesz pomysłowością :)

Zwłaszcza postać krasnoludki mi się spodobała :) taka swojska babka :D


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 19 Stycznia 2014, 10:55:11 »
Genialne!

Ile Ci zajmuje zrobienie czegoś takiego?


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Stycznia 2014, 16:07:05 »
Może i to nie jest mój ulubiony styl, ale wielkie graty za wykonanie, bo jest świetne. Masz wielkie umiejętności, Adseruki.

Rysujesz na tablecie?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19 Stycznia 2014, 16:21:19 »
Obydwa rysunki super, aczkolwiek bardziej do gustu przypadła mi krasnoludka... Jakoś tak bardziej żywa jest, rysunek dynamiczny... I to wylewające się piwo :)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 19 Stycznia 2014, 16:56:27 »
Genialne!

Ile Ci zajmuje zrobienie czegoś takiego?
Dzięki :D
Zależy które. Minerwa zajęła mi chyba ze 2-3 dni nie licząc dłuugaśnej przerwy w rysowaniu. Sugrine... pół dnia... kilka godzin. Niestety rzadko kiedy patrzę ile czasu mi coś zajęło.

Może i to nie jest mój ulubiony styl, ale wielkie graty za wykonanie, bo jest świetne. Masz wielkie umiejętności, Adseruki.

Rysujesz na tablecie?

Dziękuję, owszem korzystam z tabletu. Co do stylu to ciągle eksperymentuje i szukam tego co mi najbardziej podchodzi. Także poza pseudo-vintage możecie się spodziewać i bardziej komiksowego stylu... staram się też trochę mroczniejsze tworzyć rysunki.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 19 Stycznia 2014, 17:09:09 »
Hm... a co tam.

Kucyk sprzed jakiś dwóch lat :P
Dzieło własne. Specjalnie dla ciebie Cahan :D



Kto to lubi zapraszam tutaj: http://asderuki.deviantart.com/gallery/33541033
Kilka innych kucyków (głównie znajome jako kucyki)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 19 Stycznia 2014, 18:28:50 »
Ojej!

Za krótkie nogi, za griba kłoda, za małe i za wysoko osadzone uszy. Oczka za małe, niepoprawny do końca kształt głowy. Ale poza tym śliczny wektor  :D. Zwłaszcza znaczek i wygląd ogólny oka Ci się udały.

Alikorny wychodzą Ci lepiej, ale reszta ma kiepskie proporcje. No i jeszcze Star Fighter i Bat Spoon są świetne.

Z jakiego tabletu korzystasz, co polecasz?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 20 Stycznia 2014, 02:23:19 »
Nooo cóż... powiem tylko, że to nie wektor a photoshop. :P

Teraz najczęściej korzystam z intuosa 4 od wacomu, wczesniej był bamboo. Ponieważ to jedna i ta sama firma nie widzę specjalnej różnicy. Jak ktoś ma większy zamach ręką to polecam większe tablety ale na początek dobry jest mały bamboo. Wacom zdominował raczej rynek tych tabletów więc ciężko mi coś powiedzieć o innych firmach bo zwyczajnie nie używałam.

Ponieważ dawno tu nic nie wrzucałam więc na razie zrobię krótki przegląd moich ostatnich prac.


projekt zakładki do książki, który z resztą wydrukowałam i świetnie się spisuje :D


art inspirowany nadchodzącym Dragon agem 3. Z tyłu moja planowana postać: elfka-mag z fancy kapeluszem. Z przodu "siostra" postaci. Igna (inkwizytorka), jeśli będzie taka opcja, będzie miała okrutne poczucie humoru. Coś jakby połączenie stylu jokera i agresywnego z DA2.


 A to drobna próba narysowania czegoś bardziej "rzeczywistego". Pomijając fakt, że pokazałam tu swoją postać z kolejnej sesji RPG (postaci mam chyba z 10) to dodatkowo jeszcze dorzuciłam NPC-a. Poza wzorowana na zdjęciu - http://null-entity.deviantart.com/art/Carrying-Fallen-Friends-Reversed-01-405347087


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry