Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak być oryginalnym czyli: mazianie Asderuki (Czytany 52330 razy)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #195 : 01 Września 2015, 21:02:12 »
Ta najnowsza praca jest świetna, naprawdę cholernie dobra. Jedyny mankament jaki widzę, to pewne miejsca, gdzie kontur poszedł ci lekko kanciato, niedbałą kreską. Choć nie wiem, czy to nie zamierzone, wszak twarz miewa swoje rzeczywiste "mankamenty".


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #196 : 14 Września 2015, 15:49:57 »
Nie wiem z czego to wynika, ale czasami mam wrażenie że Twoje prace są robione przez różnie Asderuki, bo często widzę skoki jeśli chodzi o jakość wykonania. Chociażby ta praca jest bardzo dokładnie wykonana, niemal wygląda jak render 3D, bardzo dużo szczegółów, tekstury świetnie ukazane i tak dalej, a w innych przypadkach wygląda to zupełnie inaczej. Nie mówię, że to źle, ale ilość różnych stylów mnie nieco przytłacza. Ale być może z Tobą jest tak samo jak ze mną, i wciąż szukasz tego swojego stylu, który będzie od razu rozpoznawalny, wręcz jak podpis. Tego Ci życzę (sobie też xD)
Ale ogólnie przeglądając temat widać zdecydowanie rozwój jaki za sobą masz, więc jesteś na dobrej drodze : D
Mam nadzieję że nie odbierzesz tego komentarza jako podcięcie skrzydeł, bo nie taki jest mój cel. Graficzki muszą trzymać sztamę :D
Swoją drogą, masz ode mnie watcha na dA, Zwiezda to ja ; )


IP: Zapisane

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #197 : 15 Września 2015, 12:29:13 »
Dzięki :D

Wiem, że mam różne style i wynika to zwykle z tego jak akurat chcę coś narysować... no i z lenistwa XD

Nie zawsze chce się dopieszczać pracę, a ta którą pokazałaś akurat była jako nagroda, więc nie mogła być słaba :P

Dużo tez zależy od tego w jakim programie akurat rysowałam i jakich pędzli używałam. No ale tak szukam tego co moje. Możliwe, że takie wypieszczone to nie moja rzecz i dlatego każde inne :P


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #198 : 09 Listopada 2015, 12:27:53 »
Przez to, że wciąż siedzę nad magisterką niewiele robię swoich własnych prac. Jednak już jakiś czas temu stworzyłam to:




Kolejną postać/ufo ciężko mi powiedzieć. Lubię kształt elfich uszu, ale też lubię jak coś więcej się dzieje na twarzy :D


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #199 : 09 Listopada 2015, 13:05:45 »
Zawsze lubiłem twoją twórczość, ale muszę skrytykować: im więcej udziwniasz, tym mniej się skupiasz na podstawowych, uniwersalnych sprawach, przez wychodzi bardziej pusty design, na który się ciężko patrzy, niż fajna grafika. Kreska oczywiście postawiona świetnie, ale twarz jest kompletnie płaska (efekt podkreślony właśnie przez te wszystkie łuski, które są pozbawione jakiegokolwiek trzeciego wymiaru). Z tym kawałkiem tułowia to nie wiem co się dzieje, głównie mam na myśli wklęsłe ramiączko. Na plus wszystkie poszczególne elementy twarzy - idealnie narysowane usta, oczy nos, uszy, sam owal twarzy, włosy - kontur jest świetny.

Eh, cholera, muszę wrócić do rysowania.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #200 : 08 Grudnia 2015, 13:48:00 »
Ptakubo, na twarz nie mam usprawiedliwienia, ale jeśli chodzi o ramiączko to jest dość proste. Dziewczyna jest zgarbiona, stąd wklęśnięcie. Możliwe, że nieco je przerysowałam, ale przy wielkości biustu tej postaci możliwe, że wydaje się bardziej zakrzywione niż powinno.

Znów udało mi się wyrwać moment i pozwolić sobie coś narysować od siebie. Kolejne szkicowe dzieło, choć raczej powinnam napisać twór, bo daleko temu do dzieła :)

Nieco zapomniana przeze mnie postać - kot. Wytwór mojej wyobraźni trzymający się mnie od czasów podstawówki. Przeszła niezłą przemianę. Może kiedyś uda mi się zrobić zestawienie :)




« Ostatnia zmiana: 08 Grudnia 2015, 13:51:37 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 09 Grudnia 2015, 17:17:05 »
Czekam na zestawienie :)
A tak na poważnie ładny obrazek, widzę sporo użycia narzędzia typu pędzel/aerograf ewentualnie z domieszką rozmazu (patrząc przez pryzmat programu graficznego), co bardzo ładnie tu wygląda.
Ad Pani powyżej: Te zrogowacenia/łuski skóry na twarzy moim zdaniem wyglądają trochę na "przyklejane" - to znaczy brak jakichkolwiek śladów aby to ze skóry sobie wyrastało (ale tutaj to by się trza na pikselach bawić żeby taki efekt uzyskać, także to czepianie się dla czepialstwa), no i przez chwilkę miałem zagwozdkę, czy ona ma same takie szparkowate ślipia bez tęczówek, czy tak jasną tęczówkę że niemal białą (białą?) i zeza/patrzy się w pewnym kierunku (odległym). Z ramiączkiem faktycznie wygląda na ciut przymocno wklęśnięte, ale argumentacja jak powyżej (aka "czepianie dla czepialstwa" - na upartego dałoby się zapewne taką konfigurację osiagnąć).


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #202 : 09 Grudnia 2015, 17:50:12 »
Może zasmucę, ale aerografu i rozmazów nie używałam :D to sam pędzel, bardzo fajny stworzony przez jedną z osób na deviantarcie. Tak, pani ma takie szparki/kocie źrenice.

Mówi się, że sztuka sama powinna się obronić, więc więcej tłumaczyć się nie będę i zapamiętam to na przyszłość. :D
Karykaturę rysować, to w całości. ;P


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 09 Grudnia 2015, 19:32:29 »
Może zasmucę, ale aerografu i rozmazów nie używałam :D to sam pędzel, bardzo fajny stworzony przez jedną z osób na deviantarcie.
Zaraz zasmucę, to była ocena tak na oko, ja bym pewnie w ten sposób próbował efekt zaimitować, ale ze mnie żaden grafik, tylko że o tym zaraz...

Mówi się, że sztuka sama powinna się obronić, więc więcej tłumaczyć się nie będę i zapamiętam to na przyszłość. :D
Karykaturę rysować, to w całości. ;P
... Phi, dobrze że nie widziałaś moich rysunków, tam wszystko wygląda na karykaturę ;) .


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #204 : 11 Grudnia 2015, 12:25:57 »
... Phi, dobrze że nie widziałaś moich rysunków, tam wszystko wygląda na karykaturę ;) .

A tam, warto wrzucać swoje dzieła. Ja rysuje od... podstawówki. To będzie ponad 10 lat bazgrolenia po zeszytach XD Musiało w końcu zaowocować nie? Tak samo może być u ciebie.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #205 : 18 Kwietnia 2016, 17:48:08 »
Chciała bym powiedzieć, że wkrótce obudzę na nowo ten wątek na stałe, ale niestety wciąż mam swoje na głowie. Mimo wszystko udało zrobić mi się to:



Zajęło nieco czasu i współpracy z pewną osoba na dewie. Na grupowy konkurs, na razie ciężko powiedzieć czy wyniki zostały podane, bo nie wygląda na to. Nie mniej ciekawe wyzwanie to było ^^


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #206 : 18 Kwietnia 2016, 18:25:39 »



IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #207 : 17 Maja 2016, 22:34:06 »
Tak sobie pomyślałam zrobiłam to na Kwasowej, ale tutaj też mogła bym zapytać może bycie też dali mi jakieś pomysły. Mianowicie chodzi o jednostkę 7 poziomu dla Somnium - frakcji która ma się pokazać w modzie Khorna - Chaos theory.

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=3018&pid=123569#123569 - wybaczcie ale nie mam siły drugi raz składać po kolei te jednostki. Macie je w razie czego jeszcze w tym wątku, ale porozrzucane, no i na mojej stronie deviantartu.

Szukam czegoś co kojarzyło by się ze snem. Istota snu, lub coś nim władające. Będę mogła to wtedy jakoś wrzucić do frakcji i będzie w modzie ^^


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #208 : 14 Września 2016, 13:47:08 »


większa rozdzielczość tutaj:

http://asderuki.deviantart.com/art/Elven-fight-634295605


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : 16 Września 2016, 21:23:40 »
Nie lubię takiej nie wiem... baśniowo-komiksowej stylistyki. Demon ma jakiś dziwaczny ogon, a elf łucznik zezuje. Wątpię by trafił.

A piszę o tym co mi się nie podoba, bo w cholerę zazdroszczę :D Super praca :D Jak to ktoś napisał na devie:
Cytuj
WOW :O Thats crazily awesome! Great job! :D
i zaraz potem...
Cytuj
Znaczy świetna praca, rany tu Polska przecież :XD:



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry