Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak być oryginalnym czyli: mazianie Asderuki (Czytany 52332 razy)
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103


Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 16 Września 2016, 21:32:44 »
Nie macie co zazdrościć. Przecież są osoby kończące szkoły plastyczne. Siłą rzeczy oni potrafią. Tutaj też to widzę. Trudno mieć jakieś uwagi. Ci co nie kończyli, niech się nie przejmują. Waszego stylu nikt nie podrobi. Nie da się. Stąd to co stworzycie zawsze jest nie do zastąpienia. Dlatego trzeba zachęcać.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #211 : 17 Września 2016, 01:01:33 »
O nie! Zostałam skrytykowana! Co ja teraz pocznę??

No ale jak już mamy się czepiać, to mantikora nie demon :P


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 17 Września 2016, 01:28:20 »
W przypadku krytyki jedyna racjonalna reakcja to szybka kontra ewentualnie foch_mode :D

Nieogar z mojej strony, ciężko żeby w lochu był demon XD Ale z daleka zobaczyłem rogi, skrzydła i mózg dokonał reszty projekcji. W takim razie ogonek ma jak najbardziej sens i pasuje.

Ale teraz jak przybliżyłem na detal - cudowny ryj lwi <3 Jak będziesz miała nadmiar czasu wolnego to narysuj takiego lwa kościanego jak kiedyś widziałem w jakimś anime i miał rogi i był z kości i był lwem.

Plz.




IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103


Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 17 Września 2016, 21:17:48 »
Ta mantykora to ma ogon jak jaszczurka, czyli wyrastający z tułowia. Czy to nie powinno być jak u lwa? Ogon PONAD tułowiem?


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #214 : 17 Września 2016, 22:18:37 »
Pod względem wykonania oczywiście świetne. Jara mnie twój styl. Da się wskazać parę rzeczy, które dałoby się zrobić fajniej (przeszkadzają mi szczególnie czary pozbawione jakiegoś wewnętrznego blasku, przez to wyglądają jakby magowie chlusnęli w siebie płynami do garów), są też rzeczy zrobione absolutnie znakomicie.

Ale nie będę ukrywał, wolę kiedy tworzysz sztukę, a nie fanart kiczowej gry. W porównaniu z wieloma twoim starszymi dziełami, zwyczajnie brakuje tu jakiegokolwiek nastroju, zapadalności w pamięć, inspiracji.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #215 : 17 Września 2016, 22:34:50 »
@Baronus wzorowałam się nieco na arcie... poza tym... ogon jest przedłużeniem kręgosłupa więc w zasadzie normalnie wyrasta z tułowia...

Ale co ja tam wiem...



:P

Ach no i ci odpowiadając Fast, ja wiele mogę narysować, problem w tym że zaczęłam sobie nieco cenić czas, ktróy poświęcam na rysowanie. Jakoś tak zaczęło mi ostatnio wychodzić, że wyszło mi go więcej na to co inni chcą niż to co ja chce :D

Przyszło mi się zastanowić czy nie zacząć robić zamówień, albo aby mi nie składano w zasadzie :P

 Co prawda boję się, że mało kto będzie chciał wydawać pieniądza na art jaki się jemu w głowie zamarzył. Skoro ludzie sknerzą na grę XD

Och Ptakubo wpadłaś mi na koniec mojego pisania, świetnie to jeszcze dopiszę :)
Cieszę się, że dajesz swoje uwagi. W sposób jaki je piszesz jestem w stanie je przełknąć... plus wiem o co chodzi. Sama to czuje i pewnie dlatego tak rzadko robię fanarty. Tak, te na kwasowej to aby się przypodobać gronu forumowiczów... ale ciii nikt tego nie przeczytał ;) No ale poważnie, robiłam tę pracę ponad tydzień mimo, że nie super intensywnie. To rozbija nieco klimat pracy. Plus to chyba pierwsza moja poważna scena batalistyczna, nawet jeśli jej daleko do czegokolwiek. Traktuję ją jako ćwiczenie i wyzwanie, by przełamać strach przed rysowaniem więcej niż jednej postaci na obrazku i to jeszcze w jakiejś interakcji z innymi! Ja wiem, to może brzmieć zabawnie ale to tak jakbyście mieli zacząć robić skoki z saltem ponad kozłem kiedy dopiero fikołki umiecie.

Och mogłabym się tutaj jeszcze aż za dużo rozpisać co tam mi leży jako artyście na sercu, ale nie będę was zamęczać :D
Staram się odnaleźć nieco pary i czasu na swoje własne pomysły kiedy ciągle wdrażam się w kolejne mody do gier. Coś tam jednak odnajdę i jak zrobię to wrzucę.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103


Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 19 Września 2016, 21:36:30 »
Tak w Herosach tak jest ten  ogon:

Bo to jednak jak u skorpiona. Z tym, że skorpionom to się zawija do góry.

Czyli tak to ma być.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #217 : 19 Września 2016, 22:51:20 »
Boronus, nie wiem już o co ci chodzi. Ogon wychodzi, za przeproszeniem z zadka, jest segmentowany (chociaż bliżej temu do kulek, ale co tam) i zakręcony... Jest też mniej więcej przedłużeniem kręgosłupa. Możesz jaśniej?


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103


Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 22 Września 2016, 22:31:18 »
W porządku wszystko się zgadza. To chciałem napisać. Z punktu widzenia estetyki wydaje mi się, że powinien być cieńszy niż u skorpiona bo skorpion ma inną budowę niż lew i to niedobrze wygląda.


« Ostatnia zmiana: 22 Września 2016, 22:35:46 wysłane przez Baronus » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #219 : 29 Września 2016, 15:29:37 »
Taki tam portrecik kolejnej postaci do RPG :P



I kolejny :3



« Ostatnia zmiana: 13 Października 2016, 22:12:16 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry