Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Guild Wars (Czytany 23438 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 17 Lutego 2008, 12:55:29 »


A właśnie... Martin gratuluję God Walking Amongst Mere Mortals. Mi brakuje jeszcze 4 tytułów :)

Tylko ja go nie mam Xd, 27 narazie, chociaż nabite pol roku temu, w 2 miesiace bez ursanów i innych dupereli. Jak na rok gry chyba dobrze. Zreszta jakbym grał od początku wyjścia gw, gdy ecto w UW leciało po 10/run i kosztowało 20k dawno bym to wbił.

Pvp mnie jakoś nie ciekawi - nie widze przyjemnosci lania sie na arenkach, zeby do wyjscia gw2 wbić 1 lvl titla wiecej. Chociaz rzucałem już GW dwa razy i ciagle sie wraca^^

Tak  btw jaka guild może jesteśmy w ally?:)


« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2008, 13:11:37 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 17 Lutego 2008, 13:19:13 »
Gildia Thorns of Wrath [ToW], aktualnie w sojuszu Sothis.


IP: Zapisane
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 05 Marca 2008, 14:20:35 »
ja od niedawna gram sobie w factions i uważam że to naprawdę ciekawa gra
już się nie mogę doczekać dwójki


IP: Zapisane
Marolo

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Shadows.... Darkness...It's my climates

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Marca 2008, 11:49:15 »
Słyszałem gdzieś (nie mówie że tak na pewno będzie bo ja to tylko słyszałem) że w dwójce będzie odjechana na księżyc grafa ;D


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 18 Maja 2008, 21:22:12 »
No cóż Guild Wars wciągnęło mnie bez reszty i już nie puściło. Gram już od 2 lat a ostatnio zakupiłem nowy dodatek EotN. Moja postać to 20 poziomowa wojowniczka/mnich. Grafika w tej grze jak na MMO RPG jest powalająca. 
uczucie towarzyszące przechodzeniu w tej grze misji z żywymi ludźmi jest porostu nie do opisania. Kiedy padasz a twój kompan cię wskrzesza albo jesteś w beznadziejnej sytuacji a elementalista spuszcza ognisty deszcz.Do tego trzeba dodać brak abonamentu i wspaniały tryb PVP. Ta gra jest niesamowita.....


« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2008, 07:45:27 wysłane przez kolcz110 » IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 27 Maja 2008, 14:04:18 »
Mam takie pytanie. Wakacje idą, a ja chciałbym spróbować jakiegoś nowego MMO. Grałem w Silkroada jakieś pół roku i się robi nudno powoli, Metina 2 po bliższym spotkaniu palcem nie tknę już nigdy...
...i nie wiem jakiej grze mógłbym się oddać. Proszę Was o doradzenie mi w wyborze.
-Age Of Conan odpada (głównie ze względu na cenę starteru i abonament).
-darmowe MMO też raczej nie...
-Takie gry, w których jest multi (Jedi Academy, Battlefieldy, Neverwinter) - też są w tym wypadku beee...

No i zostaje World Of Warcraft na privach (przez abonament ;)), L2 też na privach i Guild Wars. Jestem najbardziej przekonany do tej ostatniej opcji, ale chcialbym się jeszcze poradzić - szczególnie tych, którzy grali przynajmniej w 2 z tych gier, żeby mieli ogólne rozeznanie w temacie.

PS Czy GW jest po Polsku? Widzę na allegro jakieś napisy polskie na pudełku...


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 27 Maja 2008, 14:11:36 »
Tak gw jest w polskiej wersji językowej, jednak starsi gracze uzywają wersji angielskiej, szczególnie w podawaniu lokalizacji/handlu/nazw itemkow i skili. Jednak jest w calości spolszczona jako jedyna MMO.


Ps. NIE kupuj niczego na allegro. Szczególnie kont, chyba ze zafoliowane pudełko od pewnego sprzedawcy, inaczej stracisz pieniądze

wojowniczka/mnich.

Mending frenzy itd XD


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 27 Maja 2008, 14:39:19 »
Ale chodziło mi głównie o to, jaką grę byś wybrał na moim miejscu Martin. GW / L2 na privach czy WoW na privach

Cytuj
Ps. NIE kupuj niczego na allegro. Szczególnie kont, chyba ze zafoliowane pudełko od pewnego sprzedawcy, inaczej stracisz pieniądze
Tak, wiem, ale tak sobie oglądnąłem przy okazji i Polskie napisy zobaczyłem na boxie, to się zacząłem zastanawiać : )
Cytuj
Jednak jest w calości spolszczona jako jedyna MMO.
Jeszcze AoC będzie spolszczone w całości.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 27 Maja 2008, 14:56:27 »
W l2 grałem na priwach ponad 3 lata, po czym odkryłem gw i koniec mojej przygody z tą grą. Privy to privy cos nie dziala/działa inaczej a na x1000 masz wszystko w godzine i traci sie chec do dochodzenia do tego, na powiedzmy rate5x. Nie trafiaja do mnie argumenty, ze sa serwery lepsze od oficjala.

Wow nie trawie, ale sie nie wypowiadam, ale privy podobne pewnie do l2.
Gw  to po pierwsze gra na oficjalu, po drugie spolszczona, po trzecie wciagająca.
Z drugiej strony, żeby  poznac wszystkie  uroki GW niestety musisz miec wszystkie 3 kampanie i rozszerzenie, co daje ok 250 zł. Do tego powiem, ze nie ma tam czegos takiego jak ludzie poza miastem oprócz tych z którymi sie wychodzi w party. To znacznie inna gra niz l2/wow.

Poroponuje Gw, bo sam w nią gram, jednak to jakies koszty a l2 privy nic nie kosztuja, nie liczac tego ze to privy. Musze jednak zaznaczyc, ze w Gw ciezko cos teraz osiagnąc, majac jedna kampanie, chyba ze gra sie dla samej przyjemności i spróbowania samej gry.






IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 27 Maja 2008, 16:51:44 »
No to dzięki za porównanie. Jeszcze bardziej teraz jestem przekonany do kupna ;)


IP: Zapisane
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 29 Maja 2008, 21:49:05 »
Szczerze mówiąc, to ja także sporo myślałem o tej grze i zastanawiam się nad jej zakupieniem na wakacje ;D


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 30 Czerwca 2008, 14:21:22 »
Mam pytanko. Gra ktoś z was w GW? Bo zaczyna mogę mu pomóc w Jakiejś Misji (czytaj: Nudno się robi).


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 03 Lipca 2008, 17:11:57 »
Bij title, nie będzie nudno..


IP: Zapisane
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 16 Lipca 2008, 21:02:58 »
Zamierzam kupić sobie jaką grę. Myślałem nad GW tylko nie wiem które wybrać. Proszę doradźcie mi :).


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 17 Lipca 2008, 09:11:28 »
Jak chcesz się dobrze wprowadzić w klimat opowieści, to proponuję Propchercy. A jak mieć więcej klas do wyboru to Faction lub Nigthfall. EotN zostaw sobie na koniec, ja bym drugi raz zrobił tak jak zrobiłem - wszystko po kolei.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry