Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Guild Wars 2 (Czytany 23001 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 25 Października 2012, 20:40:16 »

Cytuj
Martinie mógłbym zapytać na jakim servie grasz i jaką klasę wykoksiłeś?


Elemka, gram na aurora glade - nick Arvena Loken
Tak samo jak w gw1 z tym że wczesnej miałem ochotę grać.




IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 02 Listopada 2012, 19:18:22 »
Ponownie i Ja piszę w tym temacie.
-Panowie jak oceniacie niedawno odbyty event Halloween'owy?
Pytam o całość czyli 4 akty które miały miejsce. Bo jak dla mnie nawet ciekawy(jak doczytałem w GW1 były podobny) rudy cukierkowe, Madness Realem było bardzo fajnym miejscem, szczególnie ten Mini-Dungeon gdzie lootu było po pachy. Wspomnę też o psychodelicznej Mad Clocktower której nie udało mi się przejść i odfajkować tego Jumping Puzzla- tu powiem szczerze nie spodziewałem się Tak zajefajnej instancji w której chodziło o zręczność Gratki dla ANety :)
Wpada też powiedzieć coś o głównym bohaterze czyli Szalonym Królu Thornie tutaj powiem jedno: Madness in full release ;D jego teksty będą Mi się chyba zawsze przypominać.

I na koniec: Co byście chcieli aby ANeta zmieniła w grze? W jakim kierunku poszła teraz? Na połowę Listopada planuję patcha z dodaniem małej lokacji+Dung nowy i kilka zmian.

At last: Czy chcecie by gra była PL(czyt. wersja kinowa bez tłumaczeń nazw broni)?


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 08 Listopada 2012, 13:06:39 »
Nie grałem w 1 więc ciężko mi się odnieść czy jest lepiej czy gorzej, samo w sobie wydawało się solidne i nie robione na kolanie. Contentu było więcej niż w większości teraźniejszych DLC, a sam działał całkiem sprawnie, jedyna wtopa była przy starcie dungeona ale została naprawiona po godzinie. Ogół na plus.

Podoba mi się proporcja ilości contentu-ceny. Również niesamowita frajdę sprawia mi zaprojektowanie postaci i potem jej stopniowe realizowanie, ale do tego niestety jest wymagane mocne obycie w mechanice rozwoju czyt. przynajmniej druga postać.
A lista do poprawy:
1.balans pvp
2.nerf/buff skilów klas pve
3.więcej endgame'u
4.więcej banów za boty
5.więcej Loczka na dungeonach.

Jeśli ma się dobrą gildię/szczęście do pugów to dungeon pod koniec dnia potrafi być naprawdę przyjemny i odstresowujący.

A odnośnie PL to mnie to wisi. Chyba, że nie ma opcji wyboru języka- wtedy jestem przeciw. Jedna z rzeczy których nienawidzę u polskich wydawców to właśnie lokalizacja bez możliwości powrotu do oryginalnych ścieżek.


« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2012, 13:11:29 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 19 Stycznia 2013, 16:03:24 »
Od 28 stycznia transfer pomiędzy serwerami będzie płatny (w gemach). Jak ktoś jeszcze się namyśla ze zmianą serwera to może to zrobić jeszcze za free;)


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 19 Stycznia 2013, 16:12:16 »
Dobrze, że mówisz. Akurat kilka dni temu wróciłem postać z powrotem na underworld i tam niech już zostanie, w sumie i tak już nie gram...


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 19 Stycznia 2013, 16:51:19 »
I dobrze że zamykają "Wolną skakankę" ale przynajmniej dodają opcję Guesting gdzie będzie można na 2 losowe servy wejść i bawić się na instancjach z kolegami.
Martini można będzie okazja i coś porobimy np CoF'a? ;)

Wiadomość doklejona: 23 Stycznia 2013, 10:46:32
Mój dubel ale coś ważnego:
http://guildwars2.pl/preludium_ognia_i_mrozu,n2118

Mam nadzieje że ożywi to Tyrie, poza tym niedawno był log twórców którzy zapowiedzieli zmiany szczególnie balans postaci i knock out rez rushing. Chcę zapoczątkować małą dyskusję na temat zmian i waszych pomysłów np Mounty, fabuła- który z kolejnych Elder Dragons do pokonania przez Pakt i kontynenty.


« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2013, 10:46:32 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 23 Stycznia 2013, 11:10:11 »
Jako że wchodzę praktycznie dla daily questów, to jestem ciekaw jak będzie po zmianach. Mam nadzieję, że nie w stylu "zrób 3 dungeony" bo nie będzie w ogóle po co wchodzić.

Ogólnie dla mnie gra jest nudna, te same questy tj. eventy dynamiczne, już nie bawią na kolejnych postaciach. Zerowe zróżnicowanie dropu z veteranów i czempionów. Co z tego że mogę zatłuc solo czempiona na mapie, skoro większy drop mam ze zwykłego moba.
  Podobnie jak system nagród za eventy - jeden robisz 5 minut inny 10, jeszcze inny 30 sekund, dostajesz to samo. Na 80 lvlu wydaje sie więcej na tp niż zarabia na evencie.
Plusem jest zwiększenie nagród za ukończenie mapy - na pierwszej postaci mało co zarobiłem, na kolejnych zysk już jest widoczny.
O dungeonach nie mówie bo tam się  zarabia 6-10g na 1,5h na AC dla przykładu.

Swoją drogą jakiś czas temu, ktoś z AN na FB się przyznał że GW2 miało wyjść w kwietniu 2013, ale NCsoft naciskał, więc wydali niedokończoną grę co widać w każdym aspekcie.


« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2013, 11:15:42 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 23 Stycznia 2013, 11:34:42 »
Mnie też szczególnie uwierają te same eventy lub ich farma np Plinx w CS.
Hmm może dadzą radę zmienić to bo masz rację ostatnio np meta-event do odblokowania CoF'a- rare poleciał mi z zwykłego Flame Charra a jak obkładałem Veterana lub Champa Effige'go to zwykle crap lub nic.

Odnośnie dungeonów mogliby zrobić coś w stylu Fractali bądź połączone all paths i tyle ile da radę gracz. Bo obecnie pathy można robić w przedziale 15min-1h zależy od insty. I podkręcić poziom bossów i sub oraz urozmaicić sekwencje w ataku i ogólnie.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 23 Stycznia 2013, 12:37:59 »
J/w, lepszy drop jest z tłuczenia nieumarłych niż z Shatterera. Co mnie najbardziej bolało to to, że fractale zbiły resztę dungeonów, może nie cof ale se na pewno. A jak się nie grało tydzień to już na fractalach nie było czego szukać bo wszyscy są 15lvl i w górę.

Ogólnie masa rzeczy tam wymaga poprawki i rebalansu, bo jak dla mnie dwa ostatnie rozszerzenia może i dodały więcej rzeczy ale zupełnie zniszczyły fun z grania oraz i tak już ograniczoną różnorodność rzeczy do robienia.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 05 Lutego 2013, 09:22:48 »
Krótki news:
-Panowie musimy zmienić passy do naszych kont w GW2- Aneta niejako nasz przymusza bo do 7 Lutego 2013 możemy kiedy chcemy i jak, od tego dnia by zalogować się zostaniemy zmuszeni zmienić.
Z tego co mi wiadomo podyktowane jest to względami bezpieczeństwa i ich list "Czarnych kont/haseł".


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 07 Lutego 2013, 08:14:59 »
Panikują, przez 7 lat nie zmieniałem hasła w gw 1 i dopiero wymuszona zmiana w gw 2 spowodowała, że musiałem i je zmienić (bo są powiązane).
Odpowiednio skomplikowane hasło i dbałość o bezpieczeństwo naszego systemu i nikt nam konta nie ukradnie.

Co do aktualizacji - daily questy są w miarę różnorodne, zauważyłem, że trochę lokacje odżyły, szczególnie 80+.
Nowe itemy za karmę  są strzałem w dziesiątkę, nie miałem co z nią robić,  a teraz notorycznie mi jej brakuje.

Szkoda, że brak zapału do gry + praca, sesja, zapałki ;)

BTW, gra ktoś necro?


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 07 Lutego 2013, 08:50:29 »
To była moja pierwsza postać. Chciałem zrobić z niego supporta ale jak po maksowaniu healing power na 80lvl studnia odnawiała 200hp/sek przez te 7-8 sekund to odpuściłem. Nie wiem jak jest teraz bo potem grałem już tylko engiem a ostatnie dwa miesiące wcale.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 07 Lutego 2013, 10:36:31 »
Daily Questy są spoko teraz, ich różnorodność powoduje fajne zabawy np Dodge ;)
Odnośnie map 80 żyją dlatego bo tam drop jest tj. Katedry, Smoki lub Dungi. Dla mnie plusem jest fakt iż drop jest na low-level maps np wczoraj 2rare wydropiłem na Plains of Ashford i AC.
Co do Nekro teraz popularnym builtem jest pod Condition dmg bo Nekrus ma potężne ssanie wtedy i warto mieć miniona bo znośnie tankuje jak zauważam. Oczywiście zależne to od aspektu gry PvE, sPvP czy na Wagon vs Wagon.

Martinie a dałbyś poradę odnośnie Elema? Bo stworzyłem ostatnio, nie żeby Warek znudził się mi ale pofarmię matsów trochę, archivmenty i baner Zakonu kolejny zdobędę.

Tak BTW może kiedy spikniemy się i wpadnę na Aurorę i dunga jakiegoś strzelimy? ;>


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 03 Kwietnia 2013, 13:18:43 »
Jak sie podoba 1 kwietniowa aktualizacja?
http://youtu.be/O5HAsds9qcM



Jakbym grał pegazusem lub... w Tibię 3D :)


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2013, 13:21:44 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 03 Kwietnia 2013, 13:29:16 »
Jak dla mnie bomba  ;D Grałem w Poniedziałek i... Old school totalny prawie jakbym grał w Mario albo Zeldę. Niektóre mobki są dość upierdliwe są już sposoby, szczególnie Żaby i małpy.

Tak odnośnie tego eventa wiesz że jest zbugowany? Tj gdy party nie jest kompletne bo ktoś zaliczyła Disco bądź logout można spokojnie dalej jechać :)

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Upcoming_changes_and_features
Czekam na rework Dungeonów bo niektóre to już farma typu CoF p1-p2 bądź AC All paths. Niech najlepiej dodadzą poziomy trudności lub zeskalują do Arah gdzie jest wyzwanie i Lupicus ;D

Obecnie zrobili jedną rzecz porządnie- wywalili World Boss farm gdzie każdy mógł obskoczyć mainem i altami Tequilę, Szpona, Behe i innych przez co mieli Prekursory. Soulbound rox :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry