Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Guild Wars 2 (Czytany 22934 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 04 Kwietnia 2013, 08:32:43 »

Czekam na rework Dungeonów bo niektóre to już farma typu CoF p1-p2 bądź AC All paths. Niech najlepiej dodadzą poziomy trudności lub zeskalują do Arah gdzie jest wyzwanie i Lupicus ;D

Z tym Cofem to niech poczekają, bo muszę jeszcze jeden set wyfarmić  :)

Ostatnio robiliśmy Arah p2 i trochę zeszło, szczególnie, że cześć przebiegaliśmy i niektórym (niestety i mi) zdarzało się nie dobiec. Lupicus jest w miarę łatwy, jak wie się co robić.

Najbliższy możliwy nerf pewnie po 26 kwietnia.

lfg TA farm :)


« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2013, 08:38:25 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 04 Kwietnia 2013, 09:09:59 »
He ja właśnie mam już Cały set z CoF'a(tylko nie mam zrobionego p3 i SM) zdąrzyłem przed naprawieniem Rez rushingu na p2 Magga. Do tego cały AC zrobiony i mam bodajże z niego Tarczę bo gram 2x axe/Axe+shield lub rifle.

Też robisz TA? Kurcze umówimy się kiedy bo właśnie też robię, mam zrobiony jeden rajd tam(droga gdzie na końcu jest Nightmare Tree).
Bo ogólnie na UW ciężko wyhaczyć ekipę no chyba że jest event z Great Jungle Wurm, a u Ciebie na Aurorze jak? ;)

Wiadomość doklejona: 13 Lipca 2013, 09:40:35
Martinie i jak podobają Ci się ostatnie zmiany odnośnie balansu klas skill and traits? I obecny kierunek Living World który teraz co 2tygodnie uraczy nas aktualką, szczególnie jak oceniasz obecną "Baazar of the four winds" wokół której narosło sporo dociekań i sepkulacji odnośnie pewnej rasy i udostępnienia terenów.


« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2013, 09:40:35 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 12 Lipca 2013, 15:57:33 »
Moja obecność w gw od kilku miesięcy kończy się na zrobieniu daily i paru world bossów. Ciężko mi oceniać cokolwiek, bo praktycznie nic z dodawanego contentu nie robię.

Pobiegałem trochę po tej nowej lokalizacji, dość pomysłowa, szkoda że czasowo dostępna w grze.

Jedyne z czego jestem zadowolony to ładne skiny broni jako nagroda za punkty osiągnięć.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 21 Lipca 2013, 23:20:14 »
Zaciekawiła mnie ta gra. Obejrzałem jakieś filmiki i podoba mi się to, że rozgrywka jest dynamiczna. Nie ma zaznaczania moba i klikania F1 i F2 na zmianę. Mam tylko jedno pytanie co do samych skilli. Podoba mi się fakt, że są różne dla każdego rodzaju broni i odblokowujemy następne używając podstawowych. Zastanawia mnie jednak czy te czary są następnie ulepszane (po odblokowaniu dostępnych), czy tylko postać i ekwipunek mają na nie wpływ.

Zastanawiam się nad zakupem tej gry (długo szukałem jakiegoś sensownego MMO) ale chciałbym wiedzieć czy gra nie nudzi się po jakimś czasie. Chodzi mi o to czy postać rozwija się w miarę upływu czasu czy też dochodzimy do momentu, w którym odblokowaliśmy wszystko co możliwe i jedynie PvP zostaje.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 22 Sierpnia 2013, 17:09:00 »
Halo, halo miśki!

Przyłączam się do prośby Mikera o krótkie opisanie wrażeń z rozgrywki, a także tego jak to się wszystko prezentuje na ,,dalszych etapach''. Również rozważam zakup tejże gry, jednakże moje przygody z grami mmo ograniczały się póki co do Warhammer'a Online (zważywszy, że uwielbiam to uniwersum początkowo bawiłem się bardzo dobrze, lecz nie minęło wiele czasu, a nie było z kim grać bo serwery świeciły pustkami ;_____;), pierwszego Guild Wars (który początkowo wydawał mi się fajny, lecz z czasem stawał się coraz, coraz nudniejszy i nudniejszy).

+ takie pytanko na deser: jak się gra charrami? :D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 22 Sierpnia 2013, 18:11:44 »
Cóż ogólnie jest tak iż jeśli grałeś w MMO jakieś typu WoW, L2, Aion itp i tede to na początku będzie ciężko ciut bo system trzeba ogarnąć. Co dalej w grze zrezygnowano z świętej trójcy i rozłożono to obecnie na każdą postać tak by była samowystarczalna, choć oczywiście są wyjątki np Warrior jest OP(według niektórych) na PvE i pożądany na Dungeonach, słabszy na 3W i PVP to już różnie. Grając na początku powiem wam będziecie zachwalać grę ale potem będziecie ciut burczeć jeśli zabierzecie się za odkrywanie świata bo jest co robić i niektóre "serduszka" to według mnie czasami ten sam ciul w innym opakowaniu.
Idziemy dalej, mamy tutaj Personal Story które do około 30lvl jest wyjątkowe tylko i włącznie dla danej rasy potem już praktycznie te same questy ma się w 3 zakonach i w Pakcie z tą różnicą że wybiera się opcje przebiegu dalszego etapu PS np Idziemy zatopić okręt albo ubezpieczamy inżynierów z ich zabaweczkami.
Jeśli idzie o End Game to tutaj mamy trochę Dungeonów do zrobienia i obecnie Living Story które jest co 2tygodnie, dla hardów Fraktale( 20+). Tylko uprzedzam fakt instancje te odblokowujemy na np 35, 50lvl itp ale wejść tam z pt 5osobowym to już potrzeba mieć 80lvl i eq znośne i ogarniać ścieżki ( GW2 wiki) choć oczywiście są skipy.

Ogólnie rzecz biorąc, początki mogą być ciut trudne ale potem ogar szybki wejdzie w nawyk i będziecie śmigali.
Odnośnie serverów- głównym skupiskiem Polaków jest server Blacktide i zapasowym Underworld, na pierwszym według mnie niech idą osoby które mają problem z komunikacją w języku English(tam się nie przejmują że serv nie ma taga PL) bo na UW tylko eng.
Gildie PL też rezydują w większości na BT z tym wyjątkiem że tam około 85% graczy to PvE i ich 3W kuleje. Oczywiście na innych serverach też są Polacy prócz tych dwóch servów tj:
- Aurora Glade
- Piken Square
- Far Shiverpeaks

Fastu odnośnie gry Charrami- wszystko zależy jaki Legion wybierzesz bo są 3(4 wyklęty i tępiony przez pozostałe) to są:
*Ash Legion
*Blood Legion
*Iron Legion
W każdym mamy innego typu misje czyli Ash to skradanki i zdobywanie infa, Blood to Cut all enemies, Iron to inżynieria. I oczywiście klasa.


IP: Zapisane
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : 14 Września 2015, 15:12:46 »
Nie wiem czy wiecie, ale Guild Wars 2 stało się oficjalnie grą Free2play. Z jednej strony fajnie, bo będzie więcej graczy, ale z drugiej bardzo żałuję że nie usłyszałam o tym miesiąc wcześniej, bo zdążyłam chwilę przed tym wydać kasiore na oryginalną grę. No ale cóż, nie ma tego złego bo dzięki temu mam pełne konto, a darmowa wersja jest nieco ograniczona.
Co do samej gry to jest ona przyjemna, jednak przeszła niestety rewolucję, na minus według mnie. Część z was pewnie kojarzy, że oprócz wykonywania misji z "mapki" była również taka która wprowadzała nas w fabułę gry, taka z "zielonym diamencikiem". Można ją było robić niezależnie w trakcie normalnej rozgrywki, nawet całkowicie olać pobocze misje, ale teraz niestety fabułę możemy poznawać tylko co chyba 5 albo 10 level. I chyba nawet teraz mocno okrojoną. :/
Druga sprawa to nie do końca podoba mi się rozwój postaci, jeśli chodzi o umiejętności. Zwykle w grach tego typu nowe skille poznajemy co jakiś level i to jest spoko, natomiast tutaj otrzymujmy postać która umie już wszystko. Niby mamy możliwość rozdawania punktów do poszczególnych atrybutów, ale szczerze mówiąc efekty są prawie nie zauważalne. Przynajmniej ja ich nie widzę.
Jedna na plus zdecydowanie jest szata graficzna, ciekawe plenery no i dość nietypowe (chyba) rasy jak Sylvari czy Charr. No tak więc, nie jest źle, ale mogło by być lepiej.


IP: Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry