Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might and Magic: Duel of Champions (Czytany 19716 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 23 Maja 2014, 15:43:32 »
Nie opłaca się ich zbytnio kupować, a przynajmniej tak było kiedy jeszcze jako tako w to grałem. :P
Od wprowadzenia BS2 coś mnie nie ciągnie to tej gry, głównie przez sporo okrojoną kampanię, na którą czekałem i się zawiodłem...
W każdym razie ta gra stała się P2W, gdyż po osiągnięciu już, można powiedzieć, wysokiego poziomu czuje się swego rodzaju rutynę.
Możliwe jest też, że się mylę, bo te 2-3 miesiące przerwy mogły coś zmienić w grze ale nie jestem tego w stanie póki co sprawdzić. :P


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 23 Maja 2014, 15:45:36 »
Lol, nawet zapomniałem że sam jeden popełniłem...
Ale wydawało mi się że potem jeszcze jakieś powstały, tylko może były likwidowane. Na targu huczało od chętnych na darmowe kody do tej gry.

Co do pakietów - przydają się bohaterskie, lub gotowe talie, żeby mieć z czym zacząć w danej rasie. Potem w miarę kupowania zestawów ma się większy wybór i możliwości modyfikacji, a inną rzeczą jest fakt, że im więcej kart, tym więcej archivementów możemy zaliczyć, które nam w nagrodę dają... Bonus do XP, złota, i dodatkowe pakiety. Boli mnie trochę że od niedawna za tydzień logowania się dostajemy 7dnia dziką kartę, a nie jak do tej pory pieczęcie.
Na jedno jest to dobre - możemy wymienić DK na konkretną, pożądaną przez nas kartę.
Na drugie - mając pieczęcie, mieliśmy większą swobodę zakupu. Już raz wymieniłem zgromadzoną w ten sposób walutę na dużą paczkę kart, to było chyba 12 zestawów bohaterskich, czy co innego, już nie pamiętam, ale o ile mi wiadomo jest to nadal dostępne w ramach "zestawów dziedzictwa".


« Ostatnia zmiana: 23 Maja 2014, 15:48:36 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Maja 2014, 14:26:53 »
Do czego to doszło, że na Tawernie Heroes gra spod znaku MM jest wrzucona gdzieś w "Innych grach".  :rolleyes:

On-topic: grałem w betę, odbiłem się - gdy chcę pograć w karciankę z elementami RPG-fabularnymi, mam gdzieś płytki ze stareńkim Etherlords II. Gdy chcę pograć w starą, sprawdzoną karcianinę na PC - mam gdzieś MtG: Duels of Planeswalkers. A jak mam fantazję usiąść do niezobowiązującej partyjki, w której nie muszę grać jak dziki by odblokować karty - Hearthstone.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Maja 2014, 17:34:33 »
Niestety, bo dalej jest to bardziej strona o serii heroes, a nie ogólnie M&M. Ja nawet chwilowo chciałem porobić artykuły o tej grze, ale zapomniałem, że nie ma adminów.

Co do tematu.
Co sprawiło, że przestałeś grać?




IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 01 Czerwca 2014, 13:23:34 »
Zagrałem dzisiaj po długiej przerwie w duela, ponieważ znalazłem darmowy kod na pakiety na yt. I, przeszedłem pierwsza część kampanii ale następna jest jakaś nie do przejścia, podchodziłem do niej kilkadziesiąt razy różnymi taliami, różnymi ustawieniami... No i skasowałem tą gre. Dlaczego? Ponieważ pomimo tego, że w swojej kolekcji miałem mnóstwo kart, moje talie były słabiutkie tak, że nawet komp ze mną wygrywał. Wolę hearthstone, niedawno zacząłem przygodę z grą, a wygrywam praktycznie wszystkie pojedynki nie to co w duelu.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 01 Czerwca 2014, 13:47:17 »
Ja aktualnie jestem w ostatniej, jednak tamte pojedynki są jakieś przesadzone. Koleś na początku wystawia sobie z cztery wysokopoziomowe jednostki przez bramę. No ale muszę pewnie więcej kart uzbierać, bo mam tylko 500, wliczając w to kopie. Przydałby mi się tylko bohater Akademii, to bym zdobył kilkanaście darmowych pakietów za kampanie.

@Andre
To skoro masz mnóstwo kart, to czemu sobie nie ułożysz talii, która nie jest słabiutka?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 01 Czerwca 2014, 13:52:37 »
Bo mam stare karty, jeszcze z bety, a z tego co widzę, jakieś mocniejsze decki da sie ułożyć tylko z nowymi kartami ;/


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 26 Lipca 2014, 15:40:42 »
mam problem z grą. zainstalowałem i włączyłem . wyskoczyło okno ( jak w zwyczajnej grze online ) . naładowało się , kliknąłem play i włącza się okno z grą , ale jest czarny ekran . leci tylko muzyka  :(


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 29 Lipca 2014, 17:56:15 »
Hmm a sprawdzałeś sterowniki do karty graficznej? Jeśli wszystko jest ok, to proponuję reinstalację...


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 29 Lipca 2014, 19:39:27 »
z kartą graficzną wszystko się zgadza  :huh:


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 29 Lipca 2014, 22:31:29 »
A jaką masz kartę graficzną? Na moim komputerze nie mogłem tego odpalić swego czasu i musiałem jechać po nową kartę, bo tamta była za słaba. Może w tym jest problem?

Wiadomość doklejona: 04 Września 2014, 18:53:53
No na pewno, ja sobie kupiłem GTX 690 i chodzi mi bardzo dobrze teraz.


« Ostatnia zmiana: 04 Września 2014, 18:53:53 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Morghur

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 02 Kwietnia 2015, 11:36:46 »
Uwielbiam Duel of Champions, ale w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że żeby się bardziej zaangażować trzeba wydać trochę kasy. Oczywiście cały czas uważam, że to jedna z najlepiej zrobionych gier Free to Play ever. Warto pograć :)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 02 Kwietnia 2015, 13:57:19 »
Czy ja wiem... kasę wydałem bodajże dwa razy, raz jeszcze za czasów BS1, by kupić na promocji bodajże 3 boxy za 3000 pieczęci (miałem połowę), i drugi raz, by dokupić kuponów w czasach, gdy jeszcze nie były za golda, a były już daily questy (w tym te w stylu wygraj turniej a dostaniesz 6 kuponów).

Natomiast niektórzy ludzie z mojego otoczenia nie wydali na to ani złotówki a dołączyli już w czasach początków BS2, i też sobie radzą, powoli kolekcjonując karty.

Jak jest teraz, kiedy najwidoczniej BS2 powoli się kończy - nie wiem. Ale generalnie JESZCZE nie jest to gra, w której trzeba wydawać full pieniędzy by cokolwiek zrobić.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 02 Kwietnia 2015, 14:56:15 »
No, jeśli chcesz tworzyć talie nie tylko w formacie standardowym, to musisz mieć karty, które możesz dostać praktycznie tylko za pieczęcie. Niby przymusu do ich używania nie ma, bo można rozgrywać pojedynki w obrębie kart z serii podstawowej i najnowszych dodatków, to jednak znajduje się tam wiele przydatnych kart, którymi chętnie pograłoby się w formacie otwartym.


« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2015, 14:59:11 wysłane przez Juror Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
MrocznyWedrowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 13 Kwietnia 2015, 12:52:54 »
Gra jest świetna, ale wymaga inwestycji i to nie małych. Kupiłem 2 boxy za 1000 pieczęci i wyszła mi słabizna, dlatego po tym doświadczeniu gram tylko za darmo i to od czasu do czasu. Inaczej po prostu nie widzę sensu w grze. Tak czy tak Duel of Champions to dobra gra.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry