Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[Tawern] Heroes of Tawerna - ranked team Tawerny w League of Legends (Czytany 18971 razy)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 30 Kwietnia 2013, 14:34:28 »
Zamierzacie grać rankedy na SR? Jeśli tak to mogę się zaoferować jako support. (jako że Tidal Wave na razie nie ma 30 lvla to mogę byś suppkiem)


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 30 Kwietnia 2013, 15:44:31 »
No ja będę cisnął mida albo solo top. No i oczywiście support, na co każdy powinien być przygotowany.

Tylko problemem jest frekwencja. O ile ja, Luk czy Wito grają, to u reszty jest kiepściunio.
Hells, wyrzuć tych, którzy są nieaktywni, a na ich miejsce daj Vesa, a później Wava. Tylko kogo wyrzucić. No zapewne Ryuu, a potem siebie. xD



IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 30 Kwietnia 2013, 17:28:15 »
Wypraszam sobie, codziennie mam przynajmniej ze 2 mecze rozegrane. A Hellsa dawno nie widziałam, to akurat fakt.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 30 Kwietnia 2013, 18:02:04 »
Ja jestem jak coś to pisać, jak nie ma mnie tzn że expie smerfa. Pisać tu albo tam ;D . W długi łikend mię nie będzie, ale w czasie matur już możemy grać :)


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 06 Maja 2013, 20:48:53 »
Tak paczę...

Potrzebny jest może jeszcze jeden gracz?

Top: Dariusz, Garen, Troll, Jayce a.k.a Meksykański Superman(aczkolwiek rzadziej niż zwykle), GP(można), Trynde(można), AD Dunkmaster, Olaf, Malphite
Dżungla: Dopiero się uczę, ale są już Dariusz, Dunkmaster i Troll.
Mid: Choć stracił na sile, to mogę tam AP Dunkmasterować, Gragasować lub Morganować/Ryzować.
ADC: Absolutnie nie, nie, nie. Mogę co najwyżej próbować szczęścia jako Trynde/GP, ale wszyscy wiemy, jak to się kończy.
Support: Nautilus, Taric, Nunu(w bardzo specyficznych przypadkach), GP(jak wyżej)

Najprawdopodobniej kogoś nie wymieniłem, niemniej jednak, oto jestem. Gram raczej zachowawczo, biegam niemal zawsze z Healem, brzydzę się Flashem, po maturach winienem być dostępny.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry