Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Hearthstone - Heroes of WarCraft (Czytany 5459 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« : 13 Kwietnia 2014, 10:51:54 »
 Jak zauważyłem nie mamy tematu o tej bardzo przyjemnej karciance od Blizzarda. Pora to zmienić ;P
HS jest to typowa karcianka w stylu MtG, M&M DoC tyle bardziej dla casuali i z krótszą rozgrywką, gra w sam raz dla zabieganych by na 10-15min odprężyć się i zagrać pojedynek lub Arenę.
Już na samym początku mamy mamy bardzo przyjemny samouczek który wprowadza nas w grę w tym wypadku gramy Magiem Jainą Dumnar (Proudemore). Po jego ukończeniu przychodzi nam na odblokowanie pozostałych klas poza Magiem w tym wypadku:
1) Łowcy - Rexxara
2) Wojownika - Garrosha Hellscreama
3) Kapłana - Anduina Wrynna
4) Szamana - Thralla
5) Czarnoksiężnika - Gul'dana
6) Druida - Malfuriona Stormrage'a
7) Łotrzyka - Valyry Sangwinar
8)Paladyna - Uthera Lightbringera

Każda klasa posiada swoje na wyłączność karty które zdobywamy jak wyexpimy postać na 10lvl a także za otwieranie pakietów po 5 kart lub ich craft za pył który zdobywamy za rozkładanie kart.
Każdy z naszych bohaterów może stworzyć talię która składa się z 30 tzw. deck.
 W grze mamy karty różnego rodzaju od przywoływania naszych sojuszników, zaklęcia, sekrety i bronie. Cała zabawa potem polega na tym że zaczynamy statacie z oponętem po 30pkt życia i nasz cel zbić mu szybciej do 0hp aniżeli On nam.
Gra wyszła z bety w Lutym/Marcu 2014 i posiada niezły balans choć można zauważać drobne jeszcze występowania klas OP np Mag na decku magic rush obecnie.

Oczywiście każda klasa posiada swoją niepowtarzalną umiejkę za którą płacimy klejnotami (gemami). Pewnie pytanie do czego One są? Służą nam do przywoływań, kart zaklęć z każdą turą dostajemy po jednym zaczynając od 0 a kończąc na 10 choć niektóre klasy mogą to osiągnąć szybciej.
 Jeśli idzie o zdobywanie kart to możemy je nabywać w paczkach po 5 sztuk jedna w sklepiku gry za 100golda wykonując tzw. Daily questy albo płacić prawdziwą walutą Euro. Również jak wspomniałem możemy je tworzyć używając pyłu tylko w zależności od rzadkości karty i jej statystyk płacimy cenę adekwatną.

Jakbyście mieli pytania, można śmiało pisać to odpowiem Ja lub ktoś obeznany.
Więcej info można znaleźć na stronie samej gry:
http://eu.battle.net/hearthstone/pl/
Również jeśli potrzebujecie pomysłu na decka lub szukacie deck bulidera do sprawdzenia swojej koncepcji to polecam stronę:
http://www.hearthpwn.com/

Edit1: Dla zainteresowanych mogę podać mój Battletag i kiedyś jak będzie czas miała jedna i druga strona można zagrać duela ;)


« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2014, 11:11:10 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
taverpodmaly

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 25 Maja 2014, 15:47:36 »
Bardzo fajna karcianka tylko szkoda że nie odzwierciedla prawdziwej karcianki WOWTCG. Gra  Hearthstone jest bardzo prosta ale przez to robi się monotonna.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Listopada 2014, 17:26:44 »
http://www.hearthpwn.com/members/t8ka/decks
Moje konto na hearthpwn z deckami, jak ktoś chce ;)


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Listopada 2014, 21:52:43 »
Mam bardzo podobny deck kapłana ;>. Pagle jest niepotrzebny, jedna ze słabszych legend, która raczej nie ma zastosowania i jest dość losowa. Uwielbiam uczucie podpakowania Lightspawna lub innego krita do 36/36  (przy większym szczęściu), gdy wróg nie ma tauntów, a posiada pełne hp i ostro z nami wygrywa. Jego mina musi być bezcenna  :rolleyes:. Ogólnie trzeba to dobrze rozegrać. jeżeli minon nie ma szarży (lightspawn) to nie wolno go buffować od razu, bo removale. Talia nie jest jakaś szczególnie mocna i mocno opiera się na szczęściu, ale gra się nią bardzo przyjemnie ;).


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Listopada 2014, 09:11:42 »
Cóż jak zauważył kolega Matikun, deck dla Kapłona który pokazał Tomuś jest na wysokie szczęście ale mimo to dla mnie ryzykowny bo jak trafi się nam np Warlock na murloc rush lub dobry rogal i wrzucą moby w dzuirę kapłana czyli moby z atakiem 4 to można skasować szybko moby typu Rycerz z Wichrogrodu lub Żółwiora.
Ale powiem też wiecie jak epicko wygląda to gdy cały misterny plan upada gdy nie dojdzie nic do fazy end game? Albo gdy skasujemy takiego tanka? ;D Mina gracza który chomikuje karty by zrobić burst mobkowi a tu go skasowano już.
Mówię to bo już miałem sporo takich misiaków i kończyło się: Poddaje tę walkę.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Listopada 2014, 11:52:21 »
Ja nie gram tym deckiem, to taki raczej zabawowy.
Gram głównie 'Deathwing Priestem' i 'Face Hunterem'.
Nat jest trudny do zabicia i dobrze się komponuje z wewnętrznym żarem :)



IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Listopada 2014, 13:45:31 »
Odkąd wyszło Naxxramas i cudowny Undertaker, każdy Hunter jest taki sam  :rolleyes:. Mam wrażenie, że Hunterzy inni niż na deathrattle praktycznie nie grają :P.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29 Listopada 2014, 17:14:02 »
Różnią się szczegółami. Ja gram na przykład Defender of Argus i Stranglethorn Tiger


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Grudnia 2014, 16:40:36 »
Propo decku kombo Anduina, to zagrałem sobie nim dzisiaj i osiągnąłem życiowy rekord. Boost miniona do 72/72 xD. Szkoda, że screena nie zrobiłem  :P


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
MrocznyWedrowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 14 Kwietnia 2015, 09:48:07 »
Grałem w grę kilka godzin i jestem pełen podziwu dla Blizzarda, bo stworzyli bardzo ładną i przystępną karciankę. Jak dla mnie za prosta i zbyt kolorowa, ale im więcej popularnych karcianek tym lepiej dla wszystkich - uwielbiam ten typ gier :)


IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 14 Kwietnia 2015, 13:34:39 »
Jeśli ktoś karmił się czymś w stylu MtG to na pewno będzie za prosta. Może jednak w prostocie siła, bo i ludzie nawet zawodowo w to grają, kasę zbierają i wygrywają.

Mimo wszystko Hearthstone to i tak jedna z bardziej kreatywnych rzeczy jakie Blizzard wymyślił w ostatnich latach. Poza Reaper of Souls do Diablo III. Reszta to papka i maszynka do nabijania pieniędzy. Nawet Starcraft nie taki jak kiedyś. Nic nie poradzę, że wolę starego Blizzarda (czytaj: do Warcraft 3: Frozen Throne włącznie). W wowa grałem, ale znudził mi się.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry