Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 114229 razy)
haizenowsky

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 06 Sierpnia 2013, 12:47:16 »
Witam,zakupilem podstawowa wersje heroes vi i od razu dokupilem do niej shades of darkness,wczesniej nie mialem zainstalowanej zadnej wersji gry heroes vi. gdy zainstaluje heroes Vi a potem chce zainstalowac shades of darkness to wyskakuje mi blad,ze wersja 1.8 uniemozliwia instalacje shades of darkness,gdy poprostu zainstaluje shades of darkness wszystko jest dobrze,az do momentu aktywacji na uplay.Zakupilem wersje pudełkowa i mam tylko jeden online keycode ktory nie dziala. Poza tym kodem w pudelku byly tylko kody bonusowe do settlersow itd. Kod nie dziala i gra nie chce sie aktywowac,co jest grane?


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 07 Sierpnia 2013, 09:02:31 »
Zainstaluj patcha 2.1, wtedy powinno wsyzsko pójść gładko.


IP: Zapisane
Serpens

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 10 Sierpnia 2013, 07:34:18 »
Ja mam natomiast taki problem, że po instalacji dodatku, oczywiście po usunięciu gry, nie tworzy się ikona gry, przez co patch 2.1 nie może być zainstalowany. Natomiast gdy zainstaluję podstawkę i na nią wszystkie patche do 2.1, wszystko jest dobrze do momentu intra, kiedy gra się zawiesza. Po resecie gra mi się ładnie ładuje do menu, ale nie ma conflux, pomimo że jestem na uplay, a gdy włączam kampanie mrocznych elfów, pojawia mi się czarny ekran? Oczywiście kod gry został wpisany. Proszę o pomoc, bo stosowałem już wszystkie metody z internetu, i nadal to samo, zaczyna to być frustrujące.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 10 Sierpnia 2013, 08:48:30 »
A przyspieszałeś intro Mrocznych Elfów? Bo po samej premierze wielu miało z tym problem w tym i Ja. A jak masz z ustawieniami samej gry, może za dużo high? Przez co gra nie wyrabia.


IP: Zapisane
Serpens

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 10 Sierpnia 2013, 09:26:29 »
mam wszystko na niskie i średnie, nie przyspieszałem intra, bo nawet nie mogę, po wyborze umiejętności,którego i tak nie mogę zrobić, bo niby nie ma połączenia z confluxem, robi się czarny ekran, muzyka się urywa, i nic. Scenariusze mogę rozgrywać. Pomóżcie.



« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2013, 10:45:04 wysłane przez Serpens » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 10 Sierpnia 2013, 13:43:26 »
Czyli nie masz połączenia z Confluxem? Spróbuj prze-instalować Ubisoft Game Launcher bo możliwe że z jego winy gra nie może nawiązać połączenia. A w trybie offline gra się odpala?


IP: Zapisane
Serpens

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 10 Sierpnia 2013, 14:04:44 »
Jest postęp, mam połączenie z conflux, ale nadal kampanii nie moge odegrać, bo robi się czarny ekran w tym samym momencie.



« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2013, 16:38:15 wysłane przez Serpens » IP: Zapisane
Shirkhan69

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 26 Sierpnia 2013, 21:13:39 »
Witam. Mam pewien problem nie z samą grą,ale z jej powiedzmy zawartością. Jeśli wykonałem zadania z konta Uplay, a nie doszły mi do konta pkt Uplay (myślę, że to przez synchronizację) Co mogę zrobić, aby zaległe pkt doszły?
I w jaki sposób mogę używać zwierząt rodowych? Mam wykupionego ptaka gromu za pkt w samej grze, Alama chyba również jest dostępna, ale w jaki sposób ustawić, abym podczas samej gry miał korzyści płynące z ich posiadania? Broń rodowa ok wiem co i jak, ale ze zwierzętami mam problem.
Wie może ktoś w jaki sposób sprawdzić maila do którego jest przypisana gra na Uplay?
Będę wdzięczny za każdą pomoc!!


IP: Zapisane
Tallos

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 21 Września 2013, 01:02:04 »
Mam proste pytanie i nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi: jakie klasy bohaterów w H6 posiada Loch? Klasa magii to zdaje się Czarownik/Czarnoksiężnik, a klasa mocy?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 22 Października 2013, 14:43:29 »
Przepraszam bardzo, jeśli temat był już poruszany, ale przeszukując mniej więcej nie znalazłem więc: Mam heroes 6 complete edition, odpaliłem heroesy i poprosili mnie o kod do shades of darkness, wpisałem, włączyłem gre, powpisywałem kody do dlc, a tu zonk! nie ma kampanii lochu, wkładam płytke z shadesami i mi pisze, że jest niezgodna wersja i musze odinstalować, no ale tak długo mi się patchowało, że nie mam zamiaru tego robić, jeśli na serio nie moge mieć obydwóch wersji no to nic, przeboleje to jakoś, ale bardzo chciałbym móc sobie pograć w hot-seat lochem, no normalnie bardzo bardzo, ale jednocześnie chciałbym przechodzić kampanie PODSTAWY, czy da się to jakoś pogodzić? Jeszcze raz przepraszam, jeśli temat był już poruszany, ale może ja źle szukam.

Powyżej są PODOBNE problemy, ale z tego co wiem, nikt nie wpisywał kodu do shadesów i jak mam uplay, to mi piszą, czy chce odpalić... SHADES OF DARKNESS!!


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : 22 Października 2013, 15:39:18 »
Żeby zainstalować SoD trzeba usunąć podstawkę. Nie ma innej opcji. Patchy dużo nie powinno być ponieważ instalka dodatku posiada wszystkie patche+wersję dodatku 2.0. Później dodali bodajże 2.1.
A i zapomniałem SoD posiada w sobie podstawkę i DLC. Wszystko tam będziesz miał. Scenariusze, kampanie itd.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #221 : 30 Listopada 2013, 11:53:46 »
Witam, mam dość poważny problem z SoD, ponieważ po zainstalowaniu gry po samej premierze wszystko działało jak należy, po kilku miesiącach postanowiłem wrócić do tytułu. Wszystko uruchamia się poprawie, tj uplay. Po wybraniu gry i kliknięciu "Graj" gra się crashuje, pojawia się okno "Program przestał działać". A w aplikacji uplay, pojawiają się synchronizacja zapisu gry oraz pokazuje ile grałem itd. itp...

Co z tym zrobić? Oczywiście na supporta czekam już około miesiąca, więc szukam pomocy gdzie indziej :D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 30 Listopada 2013, 13:43:13 »
Po pierwsze Ubi przestało wspierać ta grę tj. Support już nie pomaga z różnorakimi problemami. Co do twojego problemu sprawdź w Moich Dokumentach gra robi folder w którym jest kolejny Error Reporting i sprawdź tam jest coś z .txt i poczytaj. Ostatecznie usuń plik last.6hr tylko nie ostatecznie i sprawdź czy gra odpali bez problemu.


IP: Zapisane
valvex32

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 07 Grudnia 2013, 14:27:04 »
witam mam problem z gra. jak uruchamiam gre to jak sie wyswietli might & magic to wyskakuje mi czarny ekran i sie gra nie laduje.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : 21 Grudnia 2013, 17:54:05 »
witam mam problem z gra. jak uruchamiam gre to jak sie wyswietli might & magic to wyskakuje mi czarny ekran i sie gra nie laduje.
Najprawdopodobniej problem ze sterownikami. Jaki masz komputer, a szczególnie kartę graficzną? Jeżeli masz najnowsze sterowniki, to znajdź starsze, odpowiednie dla twojej karty, z pewnością można je gdzieś pobrać. Jeżeli zaś masz nieaktualne, to pobierz najnowsze i sprawdź, czy działa.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry