Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes of Might and Magic - The Shadow of Death (Czytany 25489 razy)
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 28 Listopada 2010, 19:15:31 »
W Huzi na Wikinga ostatecznie można wziąć Włochów, bo mają łatwy dostęp do Afryki, a posiadanie jej strasznie pomaga w grze. Przede wszystkim jak podbijemy Algier to mamy za darmo, w pierwszym tygodniu gry kapitol i kilka drogich siedlisk. Afrykę można właśnie łatwo podbić tylko trzema nacjami: Hiszpanami, Anglikami i Włochami. Reszta ma utrudniony start.

Ulubiony bohater to Sandro ;> (chyba nie jestem oryginalny).
Ja w ogóle lubię Nekropolię i jej bohaterów. Najfajniejsze oblicza mają Finneas Vilmar, Clavius i Nagash.


« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2010, 22:56:49 wysłane przez hamlet » IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 12 Czerwca 2011, 21:53:21 »
Ulubiona kampania: Ta z Gelu jak wszyscy inni :P
Ulubione Miasto: Wrota żywiołów ( zmianka, ściągnąłem SoDa, bo gdzieś pisałem, że go nie mam  ;P ) ;P
Ulubiona istota: Czarodziej, Strzelec ;P
Ulubiony Bohater z Gameplay'a: Solmyr, Ciele ;P
Ulubiony teren: Trawa ;P , polubiłem też piaski z powodu częstych przeszkód, które mi zawsze sprzyjają jak mam opcję takty ;P
Ulubiona Mapa Gamplay: Huzia na Wikinga, Pokojowe rozwiązanie ( i w sojuszu i odzielnie ) Powód Huzi? Lubię dosyć duże mapy, mała ilość monolitów no i jak każdy wie, są siedliska smoczków ;D Powód Pokojowego rozwiązania? Można zdobyć ostrze Armageddonu i również smoczki, a dla utrudnienia u każdego gracza w pobliżu jego miasta jest monolit umożliwiający szybki atak na wroga.  ;>


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 31 Sierpnia 2011, 21:54:23 »
Dla mnie to ciekawy dodatek, nawet bardzo. Nekropolia w tym dodatku wydaje się dużo ciekawsza. Kampania też jest niczego sobie   ;) .


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry