Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51028 razy)
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 13 Stycznia 2013, 20:01:18 »
TO, że mafia tak szybko się zdecydowała na cel mocno mi sugeruje, że w tej edycji mafiozi się nie będą ćwiklić chrzanić, coś czuję, że z tymi grubymi rybami się szybko pożegnamy.
W takim razie
Be careful
More brave & More courage
- 5 linijek sensownego postu jest? -Jeest!



IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 13 Stycznia 2013, 20:04:50 »
Posty, od pierwszego mordu należy napisać 1 post historyjkowy ( bym wiedział, co napisać w opisie mordu ) i 1 post dotyczący gry. Później każdego dnia należy napisać przynajmniej jeden 5 liniowy, sensowny post, bądź kilka krótszych
Nie musiałes Dziś go pisać


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 13 Stycznia 2013, 20:08:05 »
^^ Aha, dzięki za informację, ale teraz to już ketchup po kolacji, post jeden napisany, ten to będzie, już drugi ;> Chociaż to może i dobrze?;]


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 13 Stycznia 2013, 20:09:14 »
Dobrze potrzebujemy aktywnych graczy


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 13 Stycznia 2013, 20:11:07 »
Miejmy nadzieję, że wynik będzie inny niż w poprzedniej...., wcześniejszej i jeszcze wcześniejszych edycjach.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 13 Stycznia 2013, 20:34:29 »
Wybaczcie że nie będzie analizy, ale dopiero dotarłem z wośpu do domu. Nogi mi z czterech liter wyłażą... No i moje typowo introwertyczne, ograniczone zapasy energii, optymizmu i zdolności do interakcji społecznych zostały mocno uszczuplone. Jednym słowem dół i zamuł. Ergo dziś nie dam rady logicznie myśleć, poza tym z telefonu praktycznie nie mam wglądu w sb...


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 13 Stycznia 2013, 21:25:38 »
MiSi - Pierwsza ofiara mordu (mafioza1, mafioza2, OC)

Jutro lincz :)




« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2013, 21:34:31 wysłane przez Fenir » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 13 Stycznia 2013, 21:31:52 »
To że został wpleciony wątek gwałtu ma chyba znaczyć że Sonic maczał palce w tym opisie, albo mafia chce żebyśmy tak myśleli...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 13 Stycznia 2013, 21:38:02 »
A ja głosuję w linczu na Sylatha bo chciał mnie zabić w bitwie userów :(

Travisa też bym zamordował bo killał mnie i killał, ale niestety biedak nie gra. A szkoda.




IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 13 Stycznia 2013, 21:46:06 »
Jak na razie jedynym sensowym podejrzanym jest Hellscream, zdecydowanie próbuje coś przed nami ukryć, a już napisanie jednej historyjki jeszcze bardziej nastawia mnie na niego. W dodatku to ork, moderator i wpływowy kaznodzieja, dlatego lepiej jest go wyeliminować w najbliższym linczu.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 13 Stycznia 2013, 21:53:18 »
"Jak na razie jedynym sensowym podejrzanym jest Hellscream, zdecydowanie próbuje coś przed nami ukryć, a już napisanie jednej historyjki jeszcze bardziej nastawia mnie na niego. W dodatku to ork, moderator i wpływowy kaznodzieja, dlatego lepiej jest go wyeliminować w najbliższym linczu."

Tłumaczę:

"Hellscream musi zginąć bo jest zabawny a to jest złe. Gra jak Hellscream a to jest złe. Pisze historyjki a to jest złe. Jest jednym z lepszych graczy a to jest złe. O, to to chodzi o to żeby wygrać?" A potem to jakiś stek kłamstw, bluzgów i trzepotania dolną wargą. 8)

Mój głos idzie na Hadriana ponieważ dissował mnie, dissował Warcrafta oraz nie umarł już od cholery edycji a to świadczy o tym że sprzedał duszę heroes5magowi. SZATAN!


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 13 Stycznia 2013, 22:39:07 »
Zabić Cahan. Burdel zamyka, kara musi być.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 14 Stycznia 2013, 12:47:10 »
Zabijam Sonica, głos wysyłam teraz, ponieważ do dyspozycji tylko szkolny komputer, a zginie za to co wrzucił mojej trwożnicy bambusowej do gniazda  >:(.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
forever17



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 14 Stycznia 2013, 13:16:38 »
Sorry, ale ja odpadam. Nie ogarniam tego. Gra się toczy chyba na pięciu płaszczyznach. Tutaj, jakiś wątek z historyjkami, jakiś shoutbox (nawet nie wiem gdzie), jakiś czat z MG, do tego wyciąganie wniosków z rozmów z MG? To ma być forumowa mafia? Jestem przyzwyczajony do normalnej jednowątkowej... A takiego bałaganu jak tu to dawno nie widziałem. Powodzenia.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 14 Stycznia 2013, 15:09:20 »
Cytuj
Sorry, ale ja odpadam. Nie ogarniam tego. Gra się toczy chyba na pięciu płaszczyznach. Tutaj, jakiś wątek z historyjkami, jakiś shoutbox (nawet nie wiem gdzie), jakiś czat z MG, do tego wyciąganie wniosków z rozmów z MG? To ma być forumowa mafia? Jestem przyzwyczajony do normalnej jednowątkowej... A takiego bałaganu jak tu to dawno nie widziałem. Powodzenia.

To jest tawernowy szok termiczny ;)

Tutaj każda edycja tak wygląda. Do tego dochodzą jeszcze wymiany zdań na PW z uczestnikami i zakładanie osobnych for (antymafii i mafii) +/- osoby wiedzące, dysponujące zakazaną wiedzą.

To dodaje pikanterii! :D Tym niemniej jeżeli forever17 odpada to chyba najwyższy czas powitać albo Vesa albo Tomusa :D

Dat's simple.




IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry