Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85180 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« : 11 Kwietnia 2013, 15:50:35 »
1. Gramy w systemie 1-dniowym. Czyli  - o ile znam się na medycynie… - codziennie będzie zabawowo :D Mordy i linczy. Pomijając pierwszy dzionek. Czy jakoś tak... wezmę to jeszcze zweryfikuję i załączę potem harmonogram.

2. Po pierwszym mordzie należy napisać 1 post historyjkowy i 1 post dotyczący gry. Później każdego dnia należy napisać przynajmniej jeden 5 liniowy, sensowny post, bądź kilka krótszych. Historyjki nie są wymagane, ale mile widziane. Może nawet komuś się trafi jakiś bonus, jak ładnie będzie pisał :D Niczego nie obiecują, ani niczego nie sugeruję… po prostu pisanie historyjek ma sens, bo w tej grze chodzi przecież głównie o to ^_^

3. Zezwalam na rozmowy poza tematem dot. rozgrywki (np. na GG, SB) i jest to zalecane pod warunkiem, że na forum nie będzie zbytniego zastoju i tendencji do cichaczowania. Spokój (wszystko to co nie jest związane z chaosem, kłótniami i dissingiem) sprzyja oczywiście mafii i w tym miejscu również niczego nie sugeruję i nie mówię…

4. Zakładasz antymafię? Fajno. Podrzuć mi link, albo cuś.

5. MG może wszystko.

6. Martwi gracze mogą rozmawiać między sobą prywatnie, natomiast zabrania się rozmów między graczami żywymi i martwymi.

7. "Martwy" gracz ma prawo do napisanie JEDNEGO postu-testamentu po swojej "śmierci", jednak przed kolejnym linczem.

8. "Martwy" gracz nie ma prawa  do przekazywania całości lub części swojego testamentu w jakiejkolwiek formie innemu graczowi. Tzw. "Gambit Revolda"

9. Zabrania się ujawniania rozmów z MG bądź innymi graczami prowadzonych poza tematem dotyczącym rozgrywki. Niezastosowanie się do tego pkt. bd karane natychmiastowym wykluczeniem z dalszej gry. Pkt ważny dla samobójców, ale samobójstwa również nie polecam, bo może mieć ono przykre następstwa. Seriołsli.

10. Wiadomości z głosami proszę wysyłać najpóźniej do godziny 21:30. Natomiast z mordem- do 22:00. Sprawdzanie, modlitwa itp 21:30. Przewiduję max. kilkuminutowe opóźnienie. Pamiętaj MG też człowiek, może mieć problemy i będą kilkuminutowe obsuwy.

11. Każdy dostaje wiadomość na privie ze swoją rolą. Albo na gg. Albo na mieście się zobaczymy. Albo zadzwonię. Generalnie lodówki też zbyt gwałtownie nie otwieraj, bo może/mogę się różnie potoczyć... Nawet zwykli miastowi dostaną informacje co do swojej roli. Uprasza się o nie ułatwianie zadania mafii, bądź miastu i nie pisania na ShoutBoxie pytań w stylu; ,,role już wysłane?” ; ,,dostałeś rolę?’’ etc. Każdy swoje dostanie i dostanie o właściwej porze. Kiedy już proces przekazywania ról zostanie zakończony – załączę odpowiednią adnotację w temacie.

12. Kolejność wysłania głosów JEST uwzględniana w wynikach głosowania (chronologia).

13. ROLE załączę za momencik.

Pątnik Nowego Millenium – może w dowolnej chwili popełnić samobójstwo.

Herold Shal-Ahd-Madima  - może w dowolnej chwili kogoś zabić. No czyli zwykły zabójca, wielkiej filozofii tutaj nie ma.

Technomata zainfekowany SALEM-em – zły, niedobry, pechowy oprych. Czyli jak sprawdzi go grzybiarz to wyskoczy; winny.

Super Nekro-Smok Nieba Abzo-Dolba –  Raz na grę może zjeść gracza. Zjedzony gracz zostaje wydalony i zdegradowany do niewinnego miastowego. Ponadto Smok przejmuje jego rolę. Jeżeli Smok zje mafiozę, mafioza ginie, a Smok wkręca się do mafii. Mafioza nie może napisać testamentu. Nie no nie wiem. Niech póki co zostanie. Zdrzemnę się i jeszcze to się sprawdzi ^_^

Wielki Szafarz, Egzarcha Nowego Millenium  – co drugi dzień może rzucić na jednego z graczy anatemę tak, by jego głos nie był liczony w linczu. Czyli ENM mówi, że na tego i tego rzuca klątwę, a jego głos nie jest liczony w głosowaniu.

Karmazynowy Tkacz Sideł Al-hadzara – co drugi mord, może utkać sidła Al-hadzara. Jeżeli mafia będzie miała nieszczęście próbować go wtedy zabić, padnie jeden, losowy mafioza. [PIERWSZE] sidła zostają zastawione wtedy, kiedy graczowi się zachce. Czyli to je taki terrorysta z poprzedniej edycji, ale jego szanse wynoszą 50:50 w zależności od dnia i szczęścia.

Ridge, Hose, Esmeralda, Pedro, Leokadia  – to je mafia. Nadałem im takie imiona by mogli się do siebie ładnie zwracać.

Pożeracz Zwłok z Niderlandzkich Zjednoczonych Prowincji – jeżeli napisze post po ogłoszeniu wyników linczu (tj. jego post będzie pod wynikiem) otrzyma specjalny bonus od MG. Mogą to być nicki wszystkich mafiozów albo gumowa kaczka. Może też przejąć itemy po zabitym graczu. Tutaj raczej też nie ma o czym więcej mówić. Po prostu musi pisać posty zaraz po ogłoszeniu wyników, by zdobyć CUŚ. Jednocześnie jeżeli będzie robił to non-stop to go mafia szybko wyradaruje i zje.

Grzybiarz – zbiera grzyby. Jeżeli zbierze dwa (jeden na dzień) może sprawdzić winność jednego gracza. Grzyby zbierają się automatycznie. Czyli jeden dzionek i drugi dzionek i tego dnia sprawdzenie winy. Taka 1/2 deta.

Mistrz Zakonu Technomatów – wprowadza nieprawidłowe koordynaty do sieci mafii. Wtedy też ginie losowy user. Uwaga – jeżeli wprowadzi złe koordynaty postaci z rolą technomaty zainfekowanego SALEM-em  - tenże umiera. Czyli Barman, ale brzmi lepiej ^_^ No, może nie lepiej, ale trzyma się uniwersum. No i może zabić oprycha...

Misio – jest słodki i kochany. Rola ta nic nie daje, ale Hells na czas rozgrywki zmienia danemu userowi avka na jakiegoś misia. Jak dla mnie najlepsza rola.

Generalnie to chciałem coś bardziej hardkorowego, ale stwierdziłem, że i tak jest nie najgorzej. Role i mafiozów rozlosuję jeszcze dzisiaj.

14. OC jest wybierany przez mafię. Kiedy zginie OC – gra toczy się dalej.
Mamy 27 graczy [ja nie wiem czemu was tak dużo, ani co wam ludzie z forum naopowiadali ;___;], więc w grze jest 5 mafiozów.

15. Tylko "żywi" mafiozi mają prawo wysyłania wiadomości z mordem. Nawet jeśli pozostali w grze są nieaktywni. W takim przypadku- mord przepada.

16. Wraz z napisaniem pierwszego posta, jesteś zobowiązany do przestrzegania tego regulaminu i akceptujesz wszystkie jego punkty. Nawet te których tu nie ma, a które się pojawią. Tak – MG może wszystko.

17. Lista graczy:

1.   Reuel
2.   Hellscream
3.   Armiwart
4.   Fenir
5.   Waverley
6.   Niedziel
7.   Hadras
8.   Cahan
9.   Nikt
10.   Viliorre
11.   Darahati
12.   Sonic
13.   MiSi
14.   FM
15.   Disco Disco
16.   Kocica
17.   DL
18.   Pączek
19.   Niebieskooki Smok
20.   Revold
21.   Hadrian
22.   Loczek
23.   Umbrowy Kolos
24.   Nimrod - zabity przez zabójcę
25.   Bułka
26.   Chanson
27.    rtx
28.    Freezon - I mord mafii

18. Zważywszy, że większość graczy złapała się już na moje sztuczki i obiecanki – mogę to teraz napisać: role BĘDĄ losowane ;> W tym miejscu przepraszam tych wszystkich userów, którym obiecałem, że będą Super Nekro Smokiem. Dobra wiadomość jest jednak taka, że już wiem co on robi. Znaczy chyba. Tj. jeszcze się waham, ale już jestem w półfinałach. Nie ma to jak zapach trollingu o prawie-poranku…

19. Zarys fabularny pojawi się w temacie z historyjkami niebawem.

20. Dopuszczalne jest fastowanie innych użytkowników, o ile będzie ono zrobione w sposób nieprzyzwoity i obrazoburczy. W innym wypadku - lecą punkty karne.

21. Uniwersum, w którym rozgrywa się akcja to mythicheroic-techno-fetish-fantasy w Mołdawii roku 4051 PZU [Po Zfastowaniu Uniwersum]. Dopuszczalna jest kreacja prawie dowolnych postaci, jeżeli jednak będą cienkie dopuszczam możliwość ich pożarcia.

22. Jeżeli w regulaminie jest jakakolwiek luka, to wiedz, że jeżeli spróbujesz ją wykorzystać, to zjem twoją duszę z bułką. Nie tyczy się Fenira [z wiadomych przyczyn].

23. Punkty karne przyznaję wedle uznania. W sumie to jak mnie zeźlisz to i tak umrzesz 8)

24. Ale spokojnie - zamierzam prowadzić rozgrywkę w sposób bardzo neutralny. Jestę jedynie obserwatorem, który może was zjeść i nie zamierzam komentować działania mafii, decyzji rolnych graczy, czy jakichkolwiek innych zabiegów, tak aby zwycięstwo czyjejkolwiek strony, było definitywne i ostateczne - nie było podyktowane jakimś faux pas z mojej strony.

25. Jeżeli moje warunki uważasz za obrzydliwie uwłaczające idei forumowej mafii to zjem twoją duszę z bułką poinformuj mnie o tym i w miarę możliwości wycofaj się z rozgrywki JUŻ dzisiaj. Nie czekaj! Zadzwoń!

...a ja sobie w tym czasie będę rzucał kośćmi...




« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 07:03:44 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Kwietnia 2013, 18:00:37 »
Main theme mój, i oby również reszty graczy: http://www.youtube.com/watch?v=WHYBH1WwN_s. I nie chodzi bynajmniej o tytuł ani o początek refrenu, a o jego koniec. ;)

Powodzenia wszystkim, nawet Super Necrodragon Abzo Dolba'owi. :P


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2013, 10:11:42 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Kwietnia 2013, 19:01:04 »
Tak patrząc na nazwy i opis nowych ról, to powiem tyle: współczuję naszemu zagranicznemu (chyba) gościowi.

Średnio mi się to wszystko podoba, no ale niech stracę. Nie opuściłem żadnej edycji, więc teraz też nie opuszczę.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Darahati



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Young&Wild

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11 Kwietnia 2013, 21:08:07 »
Um...
Mogę kogoś prosić o w miarę normalne wytłumaczenie ról?

O Faście! Nie chciałam urazić Twoich uczuć! Wybacz mi!.. ale nic prawie nie rozumiem...
Jestem taka okropna.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11 Kwietnia 2013, 21:16:53 »
Mam nadzieję, że będzie fajnie. Interpretacja detektywa mnie zmiażdżyła  8)


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11 Kwietnia 2013, 22:02:43 »
Sojlex, mogę na Ciebie zagłosować w pierwszym linczu? No chyba, że sobie tego nie życzysz.  ;)
Mam zamiar być amebą jakby co...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 12 Kwietnia 2013, 15:31:10 »
Wracamy do korzeni. 8) Hellscream współpracuje tylko z Hellscream nie po to by rozpracować mafię, ale po to, by ją powyzabijać.

Bring it on, bitches! Hellscream oglądał Zaginionego w Akcji ze 150 razy!




« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2013, 15:33:17 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 12 Kwietnia 2013, 15:44:58 »
Ja tylko wspomnę, że moja gra może wydawać się Wam, w tej Edycji, nieco dziwna. Generalnie są tego 2 powody. 1-szy- mój ograniczony czas (duuużo pracy + pewne obowiązki rodzinne 8)). 2-gi- zamierzam zadawać Wam pewne pytania, czy to dot. bezpośrednio rozgrywki czy innych graczy. To, że 'wywołam kogoś do tablicy' nie oznacza, że Go podejrzewam. Czasami jest wręcz przeciwnie i zamierzam upewnić się co do czyjejś niewinności.
To tyle ode mnie. Powodzenia wszystkim ;)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 12 Kwietnia 2013, 16:01:41 »
Okej. Dzięki Revoldowi uporządkowałem nieco - no dobra, on uporządkował, a ja robię kopiuj i wklej - plan rozgrywki. A zatem:

12.04- I mord
13.04- I lincz
14.04- II lincz, II mord
15.04- III lincz
16.04- IV lincz, III mord
17.04- V lincz
18.04- VI lincz, IV mord
itd...

Grzybiarz ma sprawdzenie w dni, w których nie morduje mafia, czyli jutro pierwsze i potem co 2 dni.
Barman działa w dni, w których morduje mafia. Dziś ma swój pierwszy 'występ' i potem co 2 dni  8)

Powodzenia miśki - póki co piszcie tutaj, a niebawem zarzucę wstawką fabularną 8)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 12 Kwietnia 2013, 16:05:46 »
Czyli dla mnie gra się zacznie jutro? Bo dziś już nie wejdę, chyba że przed snem, po 23... A jutro pół dnia mam korki...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 12 Kwietnia 2013, 16:08:03 »
Dzisiaj morduje mafia.

Jutro miasto wkracza osobiście do gry.

Aha - adnotacja:
* misio może być w mafii



« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2013, 16:14:56 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 12 Kwietnia 2013, 16:27:57 »
Aha - adnotacja:
* misio może być w mafii
No i się wydało :(

Mam jedno pytanko :)
Jeśli Super Nekro-Smok Nieba Abzo-Dolba pożre MiSia mafiozę to MiSio umiera, a Super Nekro-Smok Nieba Abzo-Dolba zostaje miśkiem + mafiozą?  8)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 12 Kwietnia 2013, 16:30:50 »
Cytuj
Jeśli Super Nekro-Smok Nieba Abzo-Dolba pożre MiSia mafiozę to MiSio umiera, a Super Nekro-Smok Nieba Abzo-Dolba zostaje miśkiem + mafiozą?  8)


To ciekawe.

Tak :D


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 12 Kwietnia 2013, 16:36:35 »
Hm. Jak dla mnie Pączek jest w mafii, gra strasznie podejrzanie. Linczujemy go!


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 12 Kwietnia 2013, 16:53:09 »
Broń Boże żebym coś sugerował, ale gra się jeszcze nie zaczęła :)
i jak zwykle będę do upadłego zaprzeczał oskarżeniom o byciu w mafii...

Czekajcie właśnie do mnie dotarło, co napisałem... Długo nie pozaprzeczam :)


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2013, 16:55:53 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry