Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 23 24 25 [26] 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85190 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #375 : 19 Kwietnia 2013, 21:08:02 »
Dobra, choćbym napisał wypracowanie na moją obronę to i tak bym pewnie poleciał. Powiem tyle. Jak Revold zauważył, to wziąłem udział w linczach na dwóch mafiozach: Sonicu i Hadrianie. Pewnie, że jako mafioza mógłbym się oczyścić głosujących na nich, ale oczyszczenie wygląda trochę inaczej. Poparłem teorię Revolda tego samego dnia w którym powstała. Gdybym był w mafii, to w pierwszym dniu w ogóle bym się do tego nie odniósł, tylko bym spokojnie poczekał i popatrzył jak rozwinie się sytuacja. Dlaczego bym się później do tego odniósł? Ano bo moja akceptacja dla planu Revolda być może zachęciła innych graczy do poparcia Revolda. Chyba jakiś tam posłuch jeszcze mam, a poza tym im więcej ludzi przytakuje jakieś teorii tym łatwiej się do niej podpiąć bo wie się, że nie jest się sam. Jak widać ja bardzo szybko poparłem Revolda, co mafiozy się nie opłacało wtedy. No i ja też jako pierwszy oddałem głos na Sonica. Gdybym był w mafii, to bym trochę poczekał, bo Sonic jakoś się tam bronił i kilka osób nawet było skłonne zabić Revolda.

Potem był Hadrian i tu nie napisałem posta atakującego Hadriana aż tak późno. Znaczy się była ta 19:55, ale wcześniej mnie naprawdę na forum nie było, bo leżałem w łóżku. Czyli znowu wziąłem udział w linczowaniu mafiozy. Myślicie, że tak szybko bym chciał poświęcić dwóch mafiozów wiedząc, że już jeden (Nimrod) nie żyje?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #376 : 19 Kwietnia 2013, 21:12:22 »
O rany,
Nie wiem Revoldzie czy mam się śmiać czy płakać.
Gdy się skończy ta edycja odpisz mi czy ja tak słabo grałem jako miastowy, że mnie podejrzewasz czy po prostu byłem środkiem do osiągnięcia celu (wolałbym to drugie, ale proszę bądź szczery  ;) )?
Bo myślałem, że dobrze argumentowałem swą niewinność  :niepewny: .
Ja w tej edycji pisałem tak rozbudowane historyjki (siedzenie w paincie zajmuje mi zwykle 20 minut na 1 obrazek [miszczem painta nie jestem], dodatkowo trzeba się było zastanowić nad tekstem, a jeszcze miałem codzienne obowiązki, a jutro dojdzie szkoła  :/), że po prostu nie miałem czasu na mafię. Dodatkowo bo przegranej w poprzedniej edycji byłem na tyle zniechęcony, że tylko osoba Fasta i spodziewana dobra zabawa oraz możliwość siania trzody utrzymały mnie w tej edycji  ^_^.
Jeśli chodzi o Niedziela to jest moim pierwszym podejrzanym ale z drugiej strony wierzyć mi się nie chce, że mafia wybrała go na OC. Jednakże głosuję na niego. On na mnie zagłosować nie może, bo wtedy automatycznie winnym się stanie.
@ Viliorre,
Ciebie Vil nie podejrzewam tak bardzo jak Niedziela czy Loczka, jednakże tak jakoś w linczach podejrzanie głosujesz, poza tym coś mnie w nosie swędzi  ;).

EDIT: No już sam nie wiem... W sumie odpowiedź Niedziela brzmi sensownie...
Zmieniam więc głos na MiSiego (a potem okaże się, że mafiozą był Hells  :D )


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 21:15:37 wysłane przez Niebieskooki Smok » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #377 : 19 Kwietnia 2013, 21:15:49 »
W skrócie - Tak.
Przecież Cahan też głosowała na mafiozów. Też jako jedna z pierwszych. Ale już po deklaracjach, że będzie on uciupany.
Cytuj
a jutro dojdzie szkoła  :/
Jutro jest sobota.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #378 : 19 Kwietnia 2013, 21:19:55 »
@Rtx

Uczę się w weekendy w szkole policealnej


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #379 : 19 Kwietnia 2013, 21:21:40 »
Zergi nakarmione, rola spełniona, wola wydana. Odnośnie testamentu Reva to cóż w jednym ma racje- role.
Ja jestem Żalusiem-Płaczusiem Millenium czyli kimś co może fochem szczelić jednocześnie wciągając Złoty Strzał KoKxXo Pandy albo inaczej mam coś co należy do Hadiego ;D Sorry Bro.
Cóż dziś Niedziel leci, miejmy nadzieję że trafimy.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #380 : 19 Kwietnia 2013, 21:23:50 »
Ja tam jestem za podbiciem Konstantynopola. Dlatego mój głos leci na...
Zobaczycie  :)


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #381 : 19 Kwietnia 2013, 21:27:34 »
Niech bedzie Niedziel. Testament Reva mnie przekonał. A no i jestem Grzybiarką. Stąd taka mała aktywność w tej edycji. Sooooorrrryyyy :).


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #382 : 19 Kwietnia 2013, 21:28:28 »
Revold dziwię Ci się trochę.
Jestem zdobywcą waty cukrowej Fasta. Czy nie sądzisz, że gdybym był w mafii zostawiłbym ją sobie do czasu, aż Ty napiszesz testament?

Wiadomość doklejona: 19 Kwietnia 2013, 21:44:12
Mam nadzieję, że jak ujrzycie na kogo głosowałem uwierzycie, że jestem niewinny i razem ruszymy na Konstantynopol  ;P


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 21:44:12 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #383 : 19 Kwietnia 2013, 21:40:28 »
Jak Niedziel dziś padnie to raczej gra się skończy. ;P

Wiadomość doklejona: 19 Kwietnia 2013, 21:44:16
Fast będzie miał opóźnienie, wybrał się na kufelek czy siedem mołdawskiego pszenicznego. :)


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 21:44:16 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #384 : 19 Kwietnia 2013, 21:45:20 »
A właśnie! Co tam w Mołdawii? Tam mamy godzinę 22:45, czyli ledwie godzina do przodu względem Polski! Mnóstwo osób może odwiedzić forum. Jeżeli nie masz co włożyć do garnka (bo podobno bieda u Was), to nie załamuj się, śmiechem też się najesz! Wystarczy wejść na Tawernę i zobaczyć jak w dzisiejszym linczu ginie miastowy!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VZ2T-GhP8U4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VZ2T-GhP8U4</a>


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #385 : 19 Kwietnia 2013, 21:57:49 »
<facepalm>

A może morze?

~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #386 : 19 Kwietnia 2013, 22:13:03 »
I am here

Niedziel (rtx, Villiore, Loczek, MiSi, Kocica, Hellscream)
Kocica (Sojlex)
Konstantynopolitańczykowianeczka (Niebieskooki Smok)
Niebieskooki Smok (Niedziel)

Niedziel - padnięty w linczu.

WINNY

- Miasto wygrało, ale to taka wygrana, że nawet nie chce się komentować...  :rolleyes:




« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 22:17:17 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #387 : 19 Kwietnia 2013, 22:18:25 »
ooo, tego się nie spodziewałem :D


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #388 : 19 Kwietnia 2013, 22:24:43 »
Moja pierwsza edycja. Była fajna, ale zagrałem w nią z jednego tylko powodu - dzień przed startem, na sb dokonałem niemożliwego. Zrozumiałem logike Fasta! Wtem roztworzyły sie przede mną wszystkie tajemnice wszechświata i ogarnąłem kartkówke z fizyki.
To było niezapomniane uczucie - czekam na kolejną zfastowaną edycję.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #389 : 19 Kwietnia 2013, 23:21:35 »
Cóż, ta edycja była jedną z krótszych - przede wszystkim dlatego że Revold był miastowym, do tego rolnym, terrorystą :)

Nie wyznaczę wam osób najlepszych/najgorszych.
Edycja Fasta była moim zdaniem jedną z ciekawszych - inne realia, itemy itp, choć był trochę nieład, ale wątpię żeby pod tym względem moja edycja (kiedyś tam kiedyś) była lepsza.
Mam pytanie: Gracie teraz czy za miesiac?

I taki bonus Ode mnie :D

Cytuj
[Wczoraj o 21:39:36] ¦ Fast: Zabójca troll
[Wczoraj o 21:39:45] ¦ Fast: 8)
[Wczoraj o 21:41:04] ¦ Hellscream: Do Fast: GG. Like, now. :3
[Wczoraj o 21:41:10] ¦ Fenir: Mamy Jaszczomba
[Wczoraj o 21:45:51] ¦ Hellscream: Jaszczomb zrobił pentę.
[Wczoraj o 21:46:01] ¦ Hellscream: Ten tutaj po prostu ma jakieś chore szczęście albo czity.
[Wczoraj o 21:48:14] ¦ Fenir: chore szczęście jest najlepsze
[Wczoraj o 21:51:04] ¦ Cahan: Pierwszy dzień, a już jeden mafioza mniej, jaszczembiu nr2, kimkolwiek jesteś, jesteś wspaniały 8)
[Wczoraj o 21:53:42] ¦ Hellscream: Pewnie multikonto Fasta. ;)
[Wczoraj o 21:53:58] ¦ Hellscream: Pomysłmy, komu fast mógłby wypaplać koordynaty mafiozy.
[Wczoraj o 21:54:06] ¦ Hellscream: Albo komu Nimrod mógł wypaplać że jest mafiozą.
[Wczoraj o 21:54:09] ¦ Hellscream: 8)
[Wczoraj o 21:55:38] ¦ Fenir: Jaszczomb i tak nie będzie zajebiściejszy od Misia
[Wczoraj o 21:58:11] ¦ Viliorre: Do Hellscream: Odpowiedzi: 1) Hells 2) Hells.
[Wczoraj o 21:58:12] ¦ Cahan: Do Hellscream: Tobie.
[Wczoraj o 21:58:58] ¦ Fenir: albo Hells jest w mafii i chce wykorzystać śmierć mafiozy
[Wczoraj o 21:59:07] ¦ Fenir: albo nimrod nie może grać i się podłożył
[Wczoraj o 21:59:19] ¦ Fenir: Nic nie ukryje się przed Misiem Chędożycielem


Fast piszesz jakieś zakończenie?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 [26] 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry