Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia #17 - Ponczkowa Edycja (Czytany 29626 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« : 07 Czerwca 2013, 20:20:36 »
Czekaliście na to! Prosiliście o to! Wasze modły zostały wysłuchane. Niniejszym zakładam temat mafijny. Regulamin i role zostaną wkrótce ogłoszone.

Realia: Antyk z elementami darkfantasy.

Zmora Graczy, zwana Regulaminem.
1. Gramy na pełnym systemie jednodniowym. Oznacza to codzienny event (mord, lincz) w stosunku 2:1 dla linczów (za wyjątkiem pierwszego mordu). Zaczynamy od mordu.
2. Będziesz pisał przynajmniej jeden post dziennie. Rasowa "podpinka" czy zwykłe "głosuję na XXX BO TAK/BÓG TAK CHCIAŁ" nie spełnia tego przykazania. A zatem w zależności od kalibru może się trafić karny punkt.(patrz pkt. 3.). Prykaz wchodzi w życie w dniu pierwszego linczu. Aczkolwiek wtedy nie są wymagane głębokie analizy (bo z czego?)
3. Punkty karne:
Za brak posta 1 pkt. karny
Za brak głosu 1 pkt. karny
5 pkt. karnych skutkuje zwolnieniem miejsca w grze.
4. Nie zezwala się na rozmowy poza tematem dotyczącym rozgrywki i Sb. Do pierwszego linczu miasta każdy może kontaktować się za pomocą PW/GG/Skype/SmS choć wolałbym nie. Potem tylko zalegalizowane Antymafie i obozy.
5. ZABRANIA SIĘ JAKICHKOLWIEK ROZMÓW GRACZY "MARTWYCH" MIĘDZY SOBĄ, CZY TEŻ Z GRACZAMI "ŻYWYMI" NA TEMAT ROZGRYWKI. Niezastosowanie się do tego punktu bd karane ZAKAZEM GRY w kolejnych/kolejnej edycji FM.
6. "Martwy" gracz ma prawo do napisanie JEDNEGO postu-testamentu po swojej "śmierci", jednak przed kolejnym linczem/mordem.
Poza tym zezwala się na pisanie postów fabularnych, do chwili opublikowania "śmierci" gracza w historyjce.
7. Nie wolno przekazywać innym graczom swojego testamentu lub jego części do opublikowania przez "żywego" gracza - tzw. Gambit Revolda.
8. Zabrania się ujawniania rozmów z MG bądź innymi graczami prowadzonych poza tematem dotyczącym rozgrywki. Niezastosowanie się do tego pkt. bd karane natychmiastowym wykluczeniem z dalszej gry.
9. Role:
Ojciec Chrzestny - wodzu mafyi, przy sprawdzaniu winny.
Opryszek - nie jest informowany o winie, przy sprawdzeniu jest ukazany jako winny.
Detektyw - raz na dwa dni, ma prawo do sprawdzenia gracza. Sprawdzać może w dni bez mordu, jak przeżyje lincz to mu wyślę wiadomość.
Mafiozi - tych państwa nie trzeba przedstawiać. Będzie ich trójca, rozlosowani wśród graczy.
10. Opryszek nie jest informowany o swojej roli.
11. Ojciec Chrzestny jest wybierany przez mafiozów.
12. Miasto nie jest informowane o roli gracza, który został zabity przez mord mafii.
13. Kolejność wysłania głosów jest uwzględniana w wynikach głosowania (chronologia). Po zlinczowaniu danej osoby jest ujawniana jej wina. Również jak usuniecie OC - gra toczy się dalej.
14. Tylko "żywi" mafiozi mają prawo wysyłania wiadomości z mordem. Nawet jeśli pozostali w grze są nieaktywni. W takim przypadku - mord przepada.
15. Opisy mordów do uzgodnienia z MG - mogę pisać ja, ale propozycje mafii czy gotowe propozycje opisu wysyłać wraz z osobą do zlikwidowania.
16. Detektyw otrzymuje informacje o ew. winie osoby o którą poprosi dopiero PO linczu miasta. Jeśli detektyw zginie w owym linczu - nie dostaje On informacji na temat osoby, którą sprawdzał. Sprawdzenia w dniu linczu.
17. Historyjki proszę pisać. W odpowiednim temacie. Mile widziane wplatanie czegoś (rozważań chociażby, bo wątpię żebyście pisali o swoich rolach) w historyjki.
18. Gracze posiadający role otrzymają PW ode mnie. Ci co nie otrzymają niczego są Miastowymi i ktoś Opryszkiem. (do określonej godziny, na dzień przed rozpoczęciem gry - pierwszym mordem). NIE PYTAĆ "CZY ROLE ZOSTAŁY JUŻ WYSŁANE" itp.
19. Wiadomości z głosami proszę wysyłać najpóźniej do godziny 21:30, z mordem do 22:00. Raczej nie przewiduję opóźnień, o ewentualnym poślizgu was uprzedzę.
20. Do pierwszego mordu mafii proszę wysłać co najmniej jeden post z przedstawieniem swojego bohatera i krótką historyjką.
21. Role będą losowane za pomocą generatora liczb pseudolosowych. Każdy będzie miał równe szanse na zdobycie każdej z ról.
22. Harmonogram:
 7.06 - Pierwszy mord
 8.06 - Pierwszy lincz, działa detektyw
 9.06 - lincz, mord
10.06 - lincz, działa detektyw
11.06 - lincz, mord
12.06 - lincz, działa detektyw
I tak dalej, o ile nie wytropicie mafii.
Przypominam że gra trwa do chwili gdy zrówna się ilość miastowych i mafii, lub do usunięcia mafii.

23. MG ma prawo w dowolnym momencie rozgrywki zmienić powyższy regulamin bez jakiejkolwiek zgody osób trzecich.
24. Wraz z napisaniem pierwszego posta, jesteś zobowiązany do przestrzegania powyższego regulaminu i akceptujesz wszystkie jego punkty.

25. Lista graczy
1. Niedziel
2. Fenir - Druga ofiara linczu miasta Niewinny
3. Fergard
4. Armiwart
5. Nikt - Druga ofiara mordu mafii
6. MiSi - Pierwsza ofiara mordu mafii
7. Freezon
8. Hellscream - Trzecia ofiara mordu mafii
9. rtx - Czwarta ofiara linczu miasta - Niewinny
10. Niebieskooki Smok
11. Reuel
12. Hadras - Trzecia ofiara linczu - Niewinny
13. Forumowa Mafia - Pierwsza ofiara linczu Niewinny



« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 21:39:15 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Czerwca 2013, 21:49:41 »
MiSi - pierwsza ofiara mordu mafii.

Reszcie życzę miłej gry, i przypominam o testamencie, i jednocześnie proszę MiSiego aby napisał coś w historyjkach o swojej postaci, abym mógł dać opis.


« Ostatnia zmiana: 07 Czerwca 2013, 21:51:57 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07 Czerwca 2013, 21:54:36 »
Moja prowokacja nie wypaliła, MiSi going down. ;c


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07 Czerwca 2013, 22:16:53 »
No to co, mamy pierwszy mord.

Jak zwykle, poszlak żadnych w tym znaleźć nie idzie, chyba że mafia wykorzystała prowokację Hellsa, by zrzucić teraz na niego winę. Mimo to, nawet biorąc pod uwagę niewielką liczbę graczy, robienie czegoś takiego na samym początku to bardzo, bardzo mocny argument.

Pozostanie zobaczyć, kto jak reaguje na zarówno orkową prowokację, jak i pierwszy mord. Dopiero wtedy pójdzie wyciągać wnioski.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07 Czerwca 2013, 22:35:47 »
Ave, wasz Cesarz nadchodzi ;D

No ale już pomijając, że cesarz w pełnej formie jeśli chodzi o dysputę (patrz sb :>) to przejdźmy do mordu. Jakby nie patrzeć mafia zagrała ciekawie, bo MiSi zawierał się w liście prowokacji Hellsa. Póki co jednak ciężko cokolwiek stwierdzić, bo brak dodatkowych informacji jako, że to pierwszy mord rzecz jasna. Osobiście jednak póki co nie wiązałbym tego w jakikolwiek sposób z Zielonym.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 07 Czerwca 2013, 23:27:01 »
Coby jutrzejszy dzień przyniósł więcej informacji. Póki co wiadomo tylko, że:
- Hells próbował sprowokować mafię,
- MiSi nie żyje.

Jak na pierwszy dzień całkiem nieźle. ;)


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 08 Czerwca 2013, 00:27:28 »
Jak dla mnie trudno cokolwiek określić w pierwszy dzień.
Misi nie żyje, było coś takiego jak prowokacja Hellsa, ale z powodu mojej słabej aktywności, widziałem tekst w stylu 'come at me bro', a co było potem? Mógłby mi ktoś streścić resztę tej prowokacji?
Dobrze, że dziś zajrzałem, bym karnego dostał.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Czerwca 2013, 00:32:23 »
@rtx
Jak co, to temat jest w koszu, nazwa taka sama.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Czerwca 2013, 08:53:21 »
MiSi w poprzednich edycjach wykazał się możliwością logicznego myśleniai pisania analiz. No i często miewał jakieś role.

I Lincz - jak zawsze - całkowicie losowy. Poźniej zastanowię się na kogo oddam swój głos i zobaczymy co napiszę MiSi


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08 Czerwca 2013, 10:03:45 »
MiSi zmarł. Pewnie robota politbiura :). Misiek, napisz testament, potem się zastanowię, kto ci to kuku zrobił.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 08 Czerwca 2013, 15:05:44 »
Hmm, MiSi nie żyje... Na razie nie wiem, co o tym myśleć, ale mam plan.  ^_^



IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Czerwca 2013, 17:35:35 »
Dobra głosuję na Fergarda. Teraz mam nadzieję wywołąć burzę wśród was ^^. Liczę na kilka stron dyskusji


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 08 Czerwca 2013, 17:45:37 »
A ja nie mam pomysłu na nic, nawet na jakąś prowokację, więc głosuję na Niedziele, bo.... jest pierwszy na liście. :P


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08 Czerwca 2013, 19:05:37 »
Mafia znowu na początku uderzyła neutralnie w średniaka MiSiego.
Mnie podejrzana wydaje się ta Hellsowa prowokacja dlatego w pierwszym linczu zagłosuje na niego.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 08 Czerwca 2013, 20:07:12 »
Dobre wieści. Będę miał wieczorami dostęp do internetu, jakby coś nie wyszło to postaram się wysłać wiadomość jak najszybciej.


A, byłbym zapomniał. Po namyśle, Hellsu dostanie karny 1 pkt za falstart. To wszystko, chciał po prostu zatrollować, tylko niefortunnie wyszło ze względu na wcześniejsze przeboje i małą frekwencję.


« Ostatnia zmiana: 08 Czerwca 2013, 20:09:49 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry