Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia #17 - Ponczkowa Edycja (Czytany 29627 razy)
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 11 Czerwca 2013, 16:32:44 »
@niebieskooki smok - Post Niedziela nie ma związku z uniewinnianiem sie, bo przytoczony przez niego cytat został przeze mnie napisany po śmierci Fenira.
Edit: przynajmniej wiemy, że Fergard jest niewinny.
Zostają:
 -Niedziel.
 -Niebieski.
 -Ja.
 -Hells.
 -Freezon.
 -Armiwart.
 -Reuel.

Ja dziś nie zagłosuję i zobacze kogo pozbędzie się mafia.
Jutro będzie czas na poważniejsze wnioski.


« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 17:25:21 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 11 Czerwca 2013, 17:51:48 »
Kurde, chłopoki, co żeście tu narobili? Mam przez Was taki mętlik w bani, że ja nie mogę... Fergard niewinny? Tego się nie spodziewałem. Ale jedno mnie zastanawia: Armiwart! Nie wiem, co się na mnie uparł. Kolejnym podejrzanym wydaje się być Rtx. Kręci i kombinuje, że ja pierdziele... A więc radę sprawdzić tych dwóch panów.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 11 Czerwca 2013, 17:59:51 »
1. Niedziel
2. Fenir - Druga ofiara linczu miasta Niewinny
3. Fergard
4. Armiwart
5. Nikt - Druga ofiara mordu mafii
6. MiSi - Pierwsza ofiara mordu mafii
7. Freezon
8. Hellscream
9. rtx
10. Niebieskooki Smok
11. Reuel
12. Hadras - Trzecia ofiara linczu Niewinny
13. Forumowa Mafia - Pierwsza ofiara linczu Niewinny

Zielonym kolorem zaznaczyłem osoby na 100% niewinne, zaś pomarańczowym - podejrzane.

Fergard jest niewinny, co wiemy w wyniku.dzięki pomyłce Sojlexa. Cóż, zdarza się, errare pączkum est. ;) No hard feelings.

Podejrzewam Reuela, bo jego gra jest za mało aktywna, nie pasuje do płomiennego gniewu z ShoutBoxa w pierwszy dzień edycji. :P Taka pasywna gra nie pasuje do Niego ani jako do miastowego, ani jako do mafiozy. Może wyciągnął naukę ze swojej gry z edycji jedenastej, gdzie od śmeirci uratował go tylko Wav i iście Wavowe myślenie? ;> Sytuacja wymaga dalszej obserwacji.

Podejrzewam rtxa, co już mówiłem. Nieciekawie wygląda jego oskarżenie skierowane w stronę N. Smoka, które zamiast usunac, przekreślił. Jkaby jednocześznie chciał na Niego rzucić podejrzenia, ale jakby co - to on przecież przekreślił...

N. Smok też jest na swój sposób podejrzany, bo kręcił wszystkich na Fergarda... z drugiej strony, nie chce mi się wierzyć, że mafiozo ryzykowałby wymianę 1 za 1. Hmm.

No i jest jeszcze Niedziel. Jak mówiłem, żyje byt długo jak na edycję, gdzie nie ma księdza ani barmana. Gdybym był mafiozą w tej edycji, w pierwszym mordzie poleciałby Niedziel, w drugim Hellscream, w trzecim Forumwoa Mafia a potem by już jakoś poszło, myślę.


Reansumujac - dzisiaj rtx albo Niedziel.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 11 Czerwca 2013, 18:08:07 »
Oskarżenia na Smoka przekreśliłem, a nie usunąłem, gdyż zauważyłem jego post uświadamiający mi błąd (serio nie zauważyłem większości jego postów) w trakcie pisania, a chciałem go przeprosić za niedopatrzenie, które poskutkowało oskarżeniem.

Jak już mówiłem - dziś na nikogo nie zagłosuję, ale za każdym razem jak Hells coś pisze, to przypominam sobie o tym, że jest winny.
@Hells - spróbuj wytłumaczyć, dlaczego mamy wierzyć, że jesteś oprychem, a nie mafiozą.
@Down - Ok.
Dla potomnych - zabić Hellsa.
W końcu nawet det twierdzi, że jest winny.


« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 18:24:36 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 11 Czerwca 2013, 18:15:33 »
@Rtx
Wybaczam niedopatrzenie ale to Cię dzisiaj nie uratuje  ;D.
Jeśli okażesz się niewinny trudno, to będzie nie pierwszy błędny trop jaki złapałem, a oskarżają Cię takie wieloryby jak Niedziel wcześniej czy Hellscream teraz, dlatego mój głos na Ciebie chyba, że do linczu jeszcze coś wyjdzie w praniu  ;).


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 11 Czerwca 2013, 18:33:29 »
@rtx i cała reszta

Jestem niewinny, bo jestem niewinny.



IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 11 Czerwca 2013, 18:37:42 »
Nie wiem, czy mord jest przed bądź po linczu, niemniej jednak nie zostało mi wiele do stracenia, sigh. :/

Giń, rtxie.


« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 18:50:29 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 11 Czerwca 2013, 19:01:46 »
Mord jest po linczu, <suchar> ale patrząc na całą resztę tej edycji, pewnie będzie jutro. </suchar>
Więc tak - dziś ginę ja, jutro nabazgram jakiś testament, potem zginie cała reszta miastowych (wiem że to brzmi jak mafijny bełkot, ale nie mamy szans), edycja sie skończy, a pączek wciąż będzie myślał, że to najgorsza edycja w historii.

@rtx i cała reszta

Jestem niewinny, bo jestem niewinny.

Niepodważalny argument!
 -Jesteś winny.
 -Twierdzisz, że jesteś oprychem.
 -Masz na to zerowe dowody.
 -Wszyscy mają to w du*ie.
 -Ja też.
 -Poza mną, tylko Niedziel zauważył, że coś kręcisz.
 -Jego też wszyscy mają w du*ie.
 -I to głęboko.
 -Chcesz kupić nerke?



« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 19:07:25 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 11 Czerwca 2013, 19:07:58 »
Ale i tak dzisiaj padniesz TY, na moje - winny. Jak padnę ja, to padnie niewinny. Proste. :P Moje słowo to przeca dobra moneta, ja nie kłamię. ;c


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 11 Czerwca 2013, 19:37:28 »
No, a więc czas na mój.....................
Test-(l)ament :P

Nie napiszę dużo, bo dużo do powiedzenia nie mam. Ferdziu jest niewinny to go zostawta, a skoro on to i Hells, choć miejcie na niego oko, jeżeli dziś zginie znów ktoś niewinny, to walcie wszystkim co macie w Niego, rzycajcie tortami, kurami, butelkami z alkoholami ( po ich wcześniejszym opróżnieniu oczywiście ;)), krowami.... wszystkim. A jak i on okaże się niewinny, to i tak mi już nic nie zrobicie, bo ja już nie żyję.  ;P

A tak z innej beczki, zabijcie tych cichaczy. Zauważyliście, że nikt na nich nie zwraca uwagi od dłuższego czasu? Podejrzane....

A teraz czyste formalności:
NIE DOTYKAĆ MOICH NEREM ANI ŻADNYCH INNYCH ORGANÓW WEWNĘTRZNYCH, ONE SĄ MOJE!!!!!!

Dzięki za grę. Peace Yo and remember (z dedykacją dla rtx'a ) YOLO!! ;D



« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 19:39:54 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 11 Czerwca 2013, 20:40:16 »
Zostały takie osoby:
1. Niedziel
3. Fergard
4. Armiwart
7. Freezon
8. Hellscream
9. rtx
10. Niebieskooki Smok
11. Reuel

Czyli 8 osób. Widziałem ten błąd w dzisiejszym linczu, więc niewinność Fergarda jest pewna. Zostaje więc 7 osób. Z tego grona chyba można Hellsa skreślić, bo det mu dał ochronę (o zgrozo, być zależnym od słów Fenira). Z wiadomych względów skreślam siebie. Jest więc 5 osób:
4. Armiwart
7. Freezon
9. rtx
10. Niebieskooki Smok
11. Reuel

W tym gronie aż 3 mafiozów (bo wątpię żeby mafia w którymś mordzie zabijała swojego). Problem jest taki, że taki Reuel, Freezon i Armiwart napisali niewiele w tej edycji i właściwie, to nawet nie ma o co ich oskarżać (oprócz tego, że cichaczują oczywiście). Dlatego dzisiaj rtx, o którym piszę od dłuższego czasu. Przeciwko niemu są przynajmniej jakieś argumenty. Smoku akurat sporo pisze. Liczę, że Armiwart, Freezon i Reuel się uaktywnią (o ile przeżyją) dzisiaj/jutro i pozwolą trochę podyskutować między wszystkimi, bo materiału jest zbyt mało po prostu. Może się powtarzam, ale napiszę to znowu: więcej postów to więcej okazji do popełnia błędów przez mafię.





IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 11 Czerwca 2013, 21:08:53 »
Podejrzewam Reuela, bo jego gra jest za mało aktywna, nie pasuje do płomiennego gniewu z ShoutBoxa w pierwszy dzień edycji. :P Taka pasywna gra nie pasuje do Niego ani jako do miastowego, ani jako do mafiozy. Może wyciągnął naukę ze swojej gry z edycji jedenastej, gdzie od śmeirci uratował go tylko Wav i iście Wavowe myślenie? ;> Sytuacja wymaga dalszej obserwacji.
Czyli podsumowując, twierdzisz, że nie gram ani jak mafia ani jak miastowy, więc... jestem podejrzany :> Ciekawe. Może zaś w końcu się tobie przyjrzymy co? Zwłaszcza, że jakieś tam powody dla których Fenir wierzy w twoją niewinność nie są dla mnie argumentem nie do zbicia. Gdy detowi wypada podejrzany, gdzie jak wspominałem twoje szanse na to, że nie jesteś mafiozą a oprychem nawet przy jakichś argumentach Fenira nie czynią Cię osobą, którą nie podejrzewam mniej od innych potencjalnych delikwentów kwalifikujących się do bycia w mafii. No ale jakoś trzeba odwrócić od siebie podejrzenia no nie :> ? Kolejne zaś osoby padają niewinne ale my nie mając żadnego tropu mamy dalej w to świecie wierzyć...

Po drugie co wy macie do mojej aktywności? Wczoraj było normalnie. Dzisiaj wszedłem dopiero teraz bo wy zwykle dopiero teraz zaczynacie pisać. Nie będę siedział parę godzin czekając aż zechcecie pisać. Bo nie czarujmy się wasza aktywność w tej edycji też nie jest porażająca, w tym również Hellsa i Niedziela, którzy mnie się tak czepiają.

Zaś co do moich typów to poważnie zastanawiam się pomiędzy Zielonym i Rtx. Jednak w tym przypadku chyba wybiorę tego drugiego i Hellsa dzień mojego cesarskiego impetu ominie, bo Niebieskooki przekonał mnie swoimi argumentami, które tylko potwierdzają jego dziwne, podejrzane i nie zrozumiałe decyzje.



« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 21:13:32 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 11 Czerwca 2013, 21:15:36 »
SPRZEDAM TANIO!!!1one!!

http://1.bp.blogspot.com/-6eNyEqLTnrY/T8e0yW8eVMI/AAAAAAAAAS8/Mh2hFiN73kg/s1600/nerka3.jpg

NERKA:
 -Nieużywana!
 -Stan idealny! Tylko lekko nadgryziona!
 -20 minut gwarancji!
 -Opakowana w sterylnie czysty karton!
 -Wycinana w aytoryzowanej stodole u Kazika!
 -Paragon jako DLC przy zamówieniu edycji kolekcjonerskiej!

Jedyne 9,99 za kilogram!

Zastosowanie:
 -Szpan na dzielni!
 -Można nakarmić Małego Głoda!
 -I wiele innych!

Dzwoń na nerka-industries.nerka aby otrzymać więcej informacji!

Zamów już teraz, a otrzymasz dywan gratis!

Nerka_industries spółka zoo.



« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2013, 21:21:15 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 11 Czerwca 2013, 21:34:34 »
A oto wyniki dzisiejszego losowania
rtx - Freezon, Niebieskooki Smok, Niedziel, Fergard, Reuel, Hellscream
Sojlex - wszyscy

Sojlex - ofiara ostatniego linczu miasta w tej edycji - Winny!



A tak naprawdę to rtx - ofiara czwartego linczu miasta - Niewinny

A i mafia się odezwała.
Hellscream - ofiara trzeciego mordu mafii

Karniak:
Armiwart +1pkt.

Mafia wins!


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 11 Czerwca 2013, 21:36:11 »
Cytuj
Czyli podsumowując, twierdzisz, że nie gram ani jak mafia ani jak miastowy, więc... jestem podejrzany :>

Miałem na myśli to i tylko to, że nie grasz ani wg archetypu "Reuel miastowy", ani wg "Reuel mafia". Mogę jeszcze zasugerować, że to nie jest Reuel, ale Reuel bez jaj, czyli siostra bliźniaczka Michała. :P Jednakże, taka wizja jest chyba zbyt... surrealistyczna.

A czemu Fenir mi wierzy? Bo jest Lupusem Hellsusem i powiedziałem mu, jak zwabić siostrę w pułapkę zmuszającą ja do płacenia należnych mu z tytułu ubezpieczenia i urodzenia 1100 zł. :P To się nazywa wdzięczność i zaufanie. :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry