Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja XIX (Czytany 55515 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 14 Września 2013, 12:02:52 »
Dlaczego?

Chociaż może i dobrze, to rozwiązuję mój ewentualny problem braku czasu.

Napisałbym coś, ale wiadomo, że na tym etapie nic twórczego nie wymyślę. Może jako takie luźne przemyślenie dotyczące ogólnego wyglądu tej edycji. Widzę, że wcielanie się w role może być nieco problematyczne, bo ludziom miesza się, czy nazywać kogoś po jego nicku, czy po nicku osoby, w którą się wciela. Proponowałbym w temacie z grą nazywać wszystkich po jego faktycznym nicku. Pozwoli to na uniknięcie nieporozumień (bo jak widzę, to takie już teraz się pojawiają).

I chyba tyle ode mnie. A, no i jeszcze coś. Zginąłem ja. Wątpię żeby Revold chciał mnie zabijać w pierwszym mordzie. On zawsze podkreślał, że jest temu przeciwny. Istnieje jeszcze jakaś tam szansa, że obrał inną, zaskakującą dla innych taktykę. Ewentualnie mógł się wczuć w swoją rolę, ale odgrywa mnie, a ja też bym takiego mocnego gracza (bo chyba za takiego jestem uważany, aczkolwiek niesłusznie) nie ubijał na początku.

No i na koniec prosiłbym, aby w najbliższych linczach nie zabijać osób, które starają się myśleć. To, że ktoś przyczyni się do śmierci niewinnego nie oznacza, że musi być w mafii. To taka gra, w której błędy są normalną rzeczą. Nie przyjmujecie również taktyki "On oskarża mnie, więc ja oskarżam jego". Starajcie się dużo pisać, a jak ktoś siedzi cicho, to go przyciśnijcie trochę. Patrzcie na lincze, uważajcie czy nie potworzą się jakieś pary/grupki, które w kilku linczach oddają wspólne głosy. Jeżeli przez cały dzień szykuje się lincz na jakieś osobie, a na sam koniec tworzy się grupka chcąca zabić kogoś innego, to bądźcie czujni.

Powodzenia!


« Ostatnia zmiana: 14 Września 2013, 12:21:21 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 14 Września 2013, 13:43:08 »
Bardzo ładny testament.
Wynika z niego niestety tylko tyle, że nie podejrzewasz Revolda.
Pozostaje jeszcze pytanie, Czy mafia rzeczywiście chciała zabić Ciebie, czy pomyślała, że mają wysyłać MG nicki ról, w które się wcielają ich ofiary.
Dobra, daruję już sobie te bezsensowne teorie :P.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 14 Września 2013, 15:09:08 »
Nie dziwię się, że zamiast mnie padł Niedziel. Podejrzewam, że ksiądz przeczuwając ewentualną powtórkę z poprzedniej rozgrywki, gdzie Fast zawalił, postanowił uderzyć z innej strony.

Sprytne, ale i nie dość sprytne  8)

Cytuj
Swoją drogą w tych realiach nikt nie umiera, tylko znika z Tawerny... ale:

W tych realiach nikt nie umiera, tylko znika z tawerny. Cahan pisała o tym również w regulaminie:
Cytuj
Trolle [mafiozi] – Ci źli, którzy chcą są odpowiedzialni za zniknięcia Tawernowiczów z wymiaru Tawerny. W momencie gdy następuje zaginięcie [mord mafii] wybierają jedną osobę, która zniknie [ginie] (chyba, że za tą osobę wstawi się Paulina [pomodli ksiądz]). Trollów mamy CZTERECH. Jeden z Trollów  jest  Heroes5magiem [OC]

Mamy zatem do czynienia z historyjką nie-kanoniczną. Niby nic dziwnego, ale dzięki temu możemy dojść do kilku wniosków:
a) Mafia nie wczuła się w realia.
b) Mafia nie doczytała regulaminu (role)

Ponadto opis ,,zniknięcia" jest ubogi. Czemu jest ubogi? Ponieważ mafia się boi  8) Zabili też Niedziela - jak już wspomniał rtx grają dla wygranej. Wiem - zawsze powtarzałem by nigdy nie sugerować się opisem mordu, ale tutaj omawiamy nie tyle treść, co okoliczności poboczne :)

A zatem mamy do czynienia z mafiozami: nierzetelnymi, tchórzliwymi, żądnymi wygranej, ale też na tyle obeznanymi z rozgrywką by wiedzieć, że Niedziel jest niebezpieczny i że edycję temu padłem jako pierwszy - toteż mnie nie wyeliminowali (znowu ZE STRACHU przed modlitwą księdza)  ;>


Póki co, nie podam swoich typów a dzisiejszy los zapewne będzie losowy.
Pozdrawiam :)
Rev


NIe wiejm co to za bzdury powyżej.
Hear my roar!

Zabić MNIE?

MNIE ZABIĆ?

MNIE KTÓRY PATRZYŁ JAK WSZYSCY ZDYCHAJĄ?!  >:(

TESTAMENT:
Nie wiem kto mógł mnie zabić, kto wpadłby na tak genialny pomysł.
Moi podejrzani:
a) Fenir - nie chciał jeść kaszki
b) Loczek - wiadomo, tłuszcz.
c) Kocica - w imię zasad.
d) rtx - krytykuje moje zęby.

Oczyszczam:
a) Hellscream - no kto jak kto, ale Hells by mnie nie zabił.
b) Revold - Revold kręci zbyt wielką bekę ze mnie by mnie zabić.
c) Hadrian - to byłoby zbyt oczywiste. - a może właśnie to jest aż tak oczywiste, że aż możliwe?
d) Niebieskooki - w mojej edycji pisał genialne historyjki, nie zabijajcie go.


« Ostatnia zmiana: 14 Września 2013, 16:01:54 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 14 Września 2013, 17:51:47 »
Ginie Fast/Niedziel jako pierwszy. Nie mamy tropów. W linczu miastowych nie mam pojęcia na kogo głosować. A szkoda.

Trzeba zaczekać na reakcje innych graczy, na razie nie mam nawet najmniejszego szczegółu, który by mówił za którąś osobą.

A i czemu nikt mnie nigdy nie widzi? /żzg (żaden z graczy)/


« Ostatnia zmiana: 14 Września 2013, 17:54:35 wysłane przez Ikee » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 14 Września 2013, 17:59:59 »
Nie wiem na kogo zagłosować. Chyba swój głos oddam na Waverleya za to, że sobie nie wybrał żadnej zastępczej osoby [nikt nie mówił, że powód ma być sensowny  :P ].
A teraz jeśli chodzi o testament Fasta:
Cytuj
Wysłany przez: Fast
d) Niebieskooki - w mojej edycji pisał genialne historyjki, nie zabijajcie go.

Właśnie coś ostatnio te historyjki mi nie wychodzą ale zepnę pośla... tzn. swoje zwoje mózgowe i spróbuje coś gdzieś narobić, znaczy się stworzyć  ;)


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 14 Września 2013, 18:09:23 »
A se losowo pykne dzisiaj, ino żeby to moje pyknięcie nie było żadną ISKRĄ zapalną czy czymś. (Chyba już wiecie kim gram :) )
@UPUPUP


FAST TEŻ UMIEM UŻYWAĆ KOLORÓW I ZMIENIAĆ ROZMIAR CZCIONKI!!!

Zapomniałem o pogrubianiu, to też umiem.



IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 14 Września 2013, 18:57:49 »
Instynkt podpowiada mi, iż:

Głos na Ptakubę, to Głos na Lepszy Świat!

A tak na serio - na razie jedynym dowodem jest to, iż mafia utłukła od razu porządnego gracza, a więc na 100% są w niej ludzie, którzy nie grają dla beki.
Niestety, wiem że to jego pierwsza edycja, ale cóż...
Rzekłem.


« Ostatnia zmiana: 14 Września 2013, 19:03:39 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 14 Września 2013, 18:58:46 »
Przypominam o dzisiejszym linczu. Sojlexa nie ma dziś i jutro, a Nikta przez 4 dni bodajże.

Prosiłabym o jak najszybsze wysłanie linczogłosów, by lincz mógł się odbyć jak najszybciej. Powinien być planowo, ale nie wiem jak wyjdzie [urodziny koleżanki] akurat dzisiaj, dlatego wyniki pojawią się w najgorszej opcji jutro rano.

UWAGA!UWAGA! Z przyczyn losowych marki mama lincz jutro o poranku. Przepraszam za opóźnienie i obiecuję, że się więcej nie powtórzy.


« Ostatnia zmiana: 14 Września 2013, 19:32:42 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 14 Września 2013, 19:41:23 »
Dzisiaj Hellscreamy wybiorą ofiarę losowo i będzie to Hadrian.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 14 Września 2013, 19:45:01 »
A ja głosuję na Kocicę. Równie dobrze mógłbym oddać głos losowy ale jeszcze zginie jakiś dobry gracz.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 14 Września 2013, 19:52:12 »
Cóż mój głos raczej będzie losowy, pierwszy mord nic nie mówi więc Fortuno kołem zatocz.


IP: Zapisane
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 14 Września 2013, 19:58:55 »
Ja również podobnie jak wszyscy będę losowo głosować. Zobaczymy na kogo padnie :).


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 14 Września 2013, 20:38:14 »
Głosujcie na Ptaqa...
To szansa na przeżycie!


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 14 Września 2013, 20:41:33 »
Ja tam zagłosowałem na Kocicę vel FM, bo wylosowało mi na randomie.

Do Kocicy vel Forumowa Mafia: Sorki jak zginiesz przeze mnie. ;P

Do rtx vel Hadras: Nie namawiaj po padniesz w następnym życiu.


« Ostatnia zmiana: 14 Września 2013, 20:43:51 wysłane przez Ikee » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Fairytail



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 14 Września 2013, 22:32:08 »
Ja nie zamierzam losować i głosuję na Ikee.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry