Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nienawidzę swojej pracy (Czytany 6254 razy)
gitaka



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« : 23 Maja 2017, 10:57:38 »
jak mam do niej iść to mi się niedobrze robi,ciągle szukam czegoś innego ale wiadomo jak u nas jest z tą pracą i tak od 2 lat męcze się niemiłosiernie, zaraz ktoś napisze, to sie zwolnij na twoje miejsce jest 1200 osób (ale to mnie nie obchodzi) mam ochotę pomarudzić to sobie marudzę


IP: Zapisane
motylek30



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23 Maja 2017, 12:12:49 »
to zmien czlowieku prace i po klopocie ,obecnie jest sezon i mozna nawet na stale cos fajnego i rozsadnego znalezc sobie


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Maja 2017, 01:53:38 »
Weź kredyt, zmień pracę.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Maja 2017, 12:51:26 »
Trudno cos innego powiedziec niz zmien. Zakladam ze to nie zwykle ot tak narzekanie tylko autentycznie masz dość. Nie wiem co jest przydzyna. Ludzie? Czy to ze nie twoja dziedzina. Trudno tak ogolnie.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 24 Maja 2017, 22:29:46 »
Do Niemiec na ogórki!




IP: Zapisane
magical778



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08 Listopada 2017, 17:52:11 »
Najlepiej powiedzieć zmień, a to wcale nie jest takie proste. Sam mam już swojej pracy dość ale jak masz na utrzymaniu dom i rodzinę to nie można od tak sobie rzucić pracy.


IP: Zapisane
Ewelina1919

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Marca 2018, 13:49:54 »
Teraz jest dobry czas na szukanie pracy albo na zmianę. Rynek jest zasypany różnymi ofertami, a chętnych do pracy jest mało .


IP: Zapisane
Chcesz dowiedzieć się więcej o depilacja laserowa Vectus w Gdańsku? Zapraszam
martha



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Marca 2018, 11:15:30 »
Nigdy tego nie zrozumiem.. Jaki jest sens męczyć się niemiłosiernie przez resztę życia chodząc do roboty, której nie znosisz? Nikt nie mówił, że to łatwe, ale da się zawsze coś zmienić. Jasne, że lepiej jak się nie ma rodziny i zobowiązań, ale nadal jest to wykonalne. Co konkretnie zrobiłaś, żeby poprawić sytuację oprócz wątku na forum? :D


IP: Zapisane
rolls_royce



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 02 Maja 2018, 10:20:22 »
Jak chcesz marudzić tylko dla sportu to mega słabe. Zalewanie innych swoimi problemami jest typowym polactwem i uwierz mi, że otoczenie prędzej czy później uzna cię za typowego energetycznego wampira. Jeżeli natomiast chcesz naprawdę zmienić coś w swoim życiu to zacznij nad tym pracować, bo zwykłym pierdzieleniem nikt jeszcze swojego życia o 180 stopni nie zmienił...


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 03 Maja 2018, 22:41:21 »
Sam bym swoją prace zmienił i to nie ze względu na to, że mi się nie podoba. Kierownictwo to porażka, decyzje są podejmowane bez przemyślenia na czym my, zwykli szarzy pracownicy cierpimy, ale cóż.. lepiej płatnej pracy w moim mieście nie ma, a jak już jest to takie chore wymagania że szkoda gadać. Cieszmy się z tego co mamy i że w ogóle mamy ;)


IP: Zapisane
kimon



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 07 Czerwca 2018, 11:29:43 »
Wiadomo, że trzeba być wdzięcznym za to co się ma, jednak zawsze można spróbować poszukać czegoś innego... Nie można też dawać sobie w końcu w kaszę dmuchać. :]


IP: Zapisane
Near

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 28 Sierpnia 2018, 13:41:19 »
A gdzie chciałbyś pracować?
Jeżeli tak bardzo chcesz zmienić pracę, to po godzinach zdobywaj umiejętności, które będą Ci potrzebne do nowej pracy.


IP: Zapisane
ohimim

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 29 Sierpnia 2018, 14:33:30 »
Teraz tak naprawdę można znaleźć wiele szkoleń, które mogą pomóc w znalezieniu innej pracy w zupełnie innej branży. Wystarczy trochę poszukać.
Często problemem może być fakt, że trudno jest chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, kiedy pracuje się od poniedziałku do piątku, ale w takim razie może warto znaleźć sobie np. pracę tymczasową (a o taką nietrudno), która umożliwi poszukiwanie innej, która by nam bardziej pasowała.


IP: Zapisane
Szukasz skutecznego sposobu na cellulit? Spróbuj tego - https://rabatio.com/sklepy/vialise
tetrus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 20 Października 2020, 11:22:10 »
Też nienawidziłem swojej pracy, ale odkąd pracuję w restauracji, to jakoś sobie radzę finansowo i jestem zadowolony z pracy kelnera. Moja restauracje cieszy się dobrą opinią http://www.restauracjarodzinna.pl/opinie.html


IP: Zapisane
Gina



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 15 Czerwca 2022, 22:19:41 »
Nic się na to nie poradzi, bo i tak bywa... Ja pierwszą pracę też nie lubiłam... Teraz jednak mam własny sklep, a dodatkowo działam jeszcze dla olsztyn avon. Bo ogólnie lubię ich kosmetyki, także sprzedaje- dorabiam sobie w ten sposób i zyskuje dodatkowo rabaty dla siebie.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.154 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry