Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Fifa 14 nie uruchamia się (Czytany 4125 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« : 16 Sierpnia 2015, 15:17:03 »
Siemka Tawerno, jesteście moją ostatnią deską ratunku. Mój "ukochany brat" zaktualizował Windows 8 do wersji 10 i od tego czasu nie mogę uruchomić Fify 14. Grę mam oryginalną, przez Origin. Klikam "graj" na Originie, i albo nie włącza się w ogóle, albo po włączeniu panelu z opcjami i klikając "Graj" gra nie chce się włączyć. Natomiast przyciski konfiguracji i wyjścia z gry działają normalnie. Próbowałem uruchomić w trybie zgodności z Windows 8 - nic. Próbowałem jako administrator - nic. Wyłączyłem antywirusa - nic. Proszę o pomoc! :(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Sierpnia 2015, 14:58:49 »
Witaj ;)
Z tego co mi wiadomo wiele gier ma obecnie problemy ze szpiegowskim Windowsem 10 gdyż były tworzone wcześniej zanim pojawił się (Lipiec AD 2015) co oznacza że musisz pewnie zrobić re-instal systemu by wrócić do 8 lub zainstalować Windę 7 wtedy będziesz mógł spokojnie zagrać w Fifę 14.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25 Sierpnia 2015, 12:57:46 »
Witam, problem został rozwiązany. Okazało się, iż wystarczyła ponowna instalacja platformy Origin oraz gry. Problemem były niekompatybilne pliki w grze. Temat zamykam, dziękuje Loczek za odpowiedź ;)

Pozdrawiam, Freezon a'ka Stańczyk :)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry