Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z Próbą siły w Zewie Malassy (Czytany 1741 razy)
Lordzik93

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 19 Października 2015, 15:41:14 »
Witajcie jestem tu nowy i stworzyłem konto by porposić Was o pomoc.
Mam problem z kampanią Zew Malassy.
Problem p[olega na tym iż w momencie gdy zabijam smoki one nie znikają tylko dalej są na mapie, próby siły mi nie kończy a ponownie nie mogę z nimi walczyć. Ze smokami mogę wejść w interakcję, znowu pojawia się dialog, znowu wyświetyla mi się okno z wyborem Walcz lub Wyjdź  i gdy naciskam Walcz to nic sie nie dzieje. Okno sie zamyka a walka się nie zaczyna.
Próbowałem tą kampanię przejść kilka razy zawsze to samo. Mam patcha 2.1.1 zainstalowanego. Przed zainstalownaiem tego patcha było to samo. Gra była reinstalowana również, w międzyczasie miałem też reinstalację systemu operacyjnego (przyczyną nei była ta kampania tylko po prostu coroczny reinstall).
Proszę pomóżcie.


IP: Zapisane
Lordzik93

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Października 2015, 16:15:09 »
Naprawdę nikt nic nie wie?


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry