Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czym lepiej się gra?
bohater mocy - 20 (28.6%)
bohater magii - 50 (71.4%)
Głosów w sumie: 70

Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystko o Magii i Mocy w H6 (Czytany 38513 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 04 Kwietnia 2012, 22:31:32 »
Masowe wyssanie życia, w tej części gdzie masz kontratak to wszystko wykup, magia ciemności 1, magia ciemności II, logistyka, uniki, masowa nieustępliwość, posiłki III.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 05 Kwietnia 2012, 10:09:28 »
Wybierając drogę łez wybrałeś dwie świetne umiejętności pozwalające często wyjść z walki bez strat. Musisz wykorzystać umiejętność wysysania życia ze zwłok. Staraj się ranne jednostki obok (nie na) zwłok przesuwać, żeby co turę hp regenerowały. Jeszcze jak uda Ci się osłabić powstrzymującego kontratak wroga do 1 jednostki osłabić i będzie zadawał mniej obrażeń niż regeneruje ta umiejętność to po wielu pominięciach kolejki całą armię odnowisz.
A umiejętności to tak jak Cahan chociaż ja jedynie Posiłki i Masowe Wyssanie z aktywnych miałem. Reszta pasywna wzmacniająca moją armię. No i Arachne zanim ją zbugowali używałem. Wtedy jeszcze regenerowała te 15% obrażeń. Jak już rzeczywiście coś padnie to regenerujesz w ołtarzu za złoto. Moim zdaniem Nekro Mocy Łez jest dużo lepszy od Nekro Magii Krwi z Łzami może być inaczej ale nie wypróbowałem jeszcze.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Luciu

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 06 Kwietnia 2012, 11:17:17 »
Ok, dziękuję, wiele z tych rzeczy nie wiedziałem:) Powiedzccie mi tylko prosze, co zrobić żeby móc skorzystać tego "zwróć punkty"? Trochę żałuję zakupu tych strzał mimo wszystko, wolałbym posiłki i wysysanie. Da się to jakoś zrobić? Jestem na 4 misji kampanii.

Wiadomość doklejona: 07 Kwietnia 2012, 13:45:24
Tylko w turę po awansowaniu na ścieżce łez/krwi można zrobić "zwróć punkty". Sam sobie odpowiedziałem, ale może akurat ktoś też był ciekaw to już wie:)
Jak najoptymalniej wykorzystywać umiejętność: posiłki? Jakieś rady?


« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2012, 13:45:24 wysłane przez Luciu » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 09 Kwietnia 2012, 23:31:09 »
Ja je zawsze rzucam na strzelające jednostki trzonu- wtedy ich ilość wzrasta znasznie, bo zazwyczaj jest ich dużo na starcie. Dzięki tej umiejętności można zyskać np. 400 dodatkowych kapłanek co moim zdaniem bardzo się przydaje. Czasem używałam też np. na cerberach, by ich nie tracić oraz na elicie w celach jej ochrony i zwiększeniu liczebności. Najlepiej to po prostu działa na strzejający trzon łatwo ginący.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Luciu

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 13 Kwietnia 2012, 16:56:23 »
Jak rozwijać bohatera twierdzy, łez, magii. Mam 3 level i chcę mieć od początku wszytko ok. czarów chyba nie za dużo? Napewno wezme światło z leczeniem, błyskawice i łańcuch (z sympatii do Solmyra:P) i co jeszcze? Pomóżcie bo macie to obcykane a ja nie:/

Wiadomość doklejona: 13 Kwietnia 2012, 17:54:10
Aaaa i jeszcze, dlaczego skoro skończyłem kampanię bohaterem nekropolii, innym niż Anastazja to nie mam go w rodzie?!?!?


« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2012, 17:54:10 wysłane przez Luciu » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 13 Kwietnia 2012, 22:23:25 »
Magię ziemi- skamienienie, masowa regeneracja, masowa kamienna skóra. Magia ciemności- masowe wyssanie życia. Logistyka, kontratak posiłki, to co pomaga jednostkom strzelającym (nie pamiętam jak się zwały te zdolności), ukrycie za przeszkodą. Jeszcze zawładnięcie. Błyskawic bym nie brała, bo nie lubię magii destrukcyjnej, ponieważ na dłuższą metę jest mało przydatna.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 14 Kwietnia 2012, 09:27:58 »
Ja gram bohaterami mocy inwestuję w atak ze wsparciem, kontratak, synergię magii i medytację, obowiązkowo wybieram czary leczące (regeneracja, leczenie) mój szwagier gra magiem jak gramy w hotsicie i mnie pokonuje zazwyczaj... gra haven...


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2012, 09:57:23 wysłane przez Voymir » IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Luciu

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 14 Kwietnia 2012, 10:41:29 »
ok:) A dlaczego nie mam bohaterów którymi przeszedłem kampanię w rodzie? (oprócz oczywiście tych podstawowych) Przeszedłem kampanię Necro bohaterką mocy, łez, a w rodzie mam tylko Anastazję. Dlaczego?


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 14 Kwietnia 2012, 15:41:42 »
Jeśli chodzi ci o to, że przeszedłeś kampanię i miałeś dajmy na to 30 lvl mocy łez, a później chcesz grać tym herosem w niestandardową, a on ma 1 lvl to to normalne  ;). Jeśli w rodzie patrzyrz na statystyki a nie masz tych z kampanii to pewnie jakiś błąd. W takim wypadku możesz przejść ostatnią bitwę raz jeszcze i to powinno pomóc  ^_^. Mi samej pomimo przejścia wszystkich kampanii łącznie z epilogiem nie zaliczyło tego osiągnięcia za przejście ich wszystkich.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 14 Kwietnia 2012, 15:48:57 »
Jemu chodzi o to, że postać niestandardowa czyli inna nekromantka niż Anastazja z kampanii się nie zapisała. Ja myślę, że to dlatego iż taką samą bohaterkę możesz sobie zrobić w dynastii. Portretu Anastazji do dyspozycji nie masz, zaś te, które masz do wyboru w kampanii są również w dynastii więc co za problem ustawić identyczną?
Bonusy z kampanii (kapliczki, questy itd.) w potyczkach i pojedynkach znikają więc nic nie tracisz.
Ja osobiście mam swoich bohaterów a tych kampanijnych nie używam gdyż nie pasują mi ich specjalizacje.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 14 Kwietnia 2012, 17:29:20 »
Ja nawet żałuję, że przechodziłem kampanię oryginalnymi postaciami bo ich specjalizacje nie mają nic wspólnego z powergamingiem a tylko zaśmiecają ród. Z małym wyjątkiem Kiryła, który ma super portret i niezłą premię.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 11 Sierpnia 2012, 16:30:35 »
Bohaterowie kampanijni to wymysł stat przez twórców, na razie przechodzę nimi wszystkie kampanie bo boje się, że czegoś do epilogu może gra nie zaliczyć, tak jak np. odwiedzenie grobów zmarłych przez kogo innego, niż przez Anastazję (Anastazja odwiedziła 3 groby, a jakiś tam inny noob 4. i już mam nie zaliczone zadanie dodatkowe i mniej pieniędzy). Ja osobiście walczyłem bohaterami mocy, ale teraz zaczynam po części tego żałować. Podoba mi się magia w Heroes 6, choć za dużo zaklęć to nie możesz mieć (przeciwieństwo Heroes 5, gdzie gdy miałeś 2 różne zamki) właśnie kosztem lepszych umiejętności. To też zależy od strategii gracza.


IP: Zapisane
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 10 Stycznia 2013, 17:13:26 »
Wybrałem bohatera mocy, gdyż częściej tego wyboru dokonuję przy grze na scenariuszach. Aczkolwiek nie pogardzę magią przykładowo przy Inferno czy Nekropolis, ale jak to rzecze Skipper z Pingwinów z Madagaskaru "Pięknie Rico stara dobra brutalna siła (...) Racja Kowalski jasne... tak!...intelekt i siła są tak samo istotne, ale wiecie tak naprawde liczy się tylko siła" :).


IP: Zapisane
freddy199

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 14 Maja 2013, 17:27:33 »
Witam jestem tu nowy  założyłem konto żeby zadać jedno pytanie:)
Gram bohaterem Mocy poziom 16 droga krwi misja 3 Nekropolia i wyposażyłem się w zaklęcie "przerażenie" podobno jedno z najlepszych dla maga no i moje pytanie brzmi: CZEMU JEDNORAZOWE RZUCENIE KOSZTUJE 520 MANY!?!?!? Zbieram i walczę Heroesem z każdym po drodze od pierwszej misji i mam 400 many a rzucenie tego jednego wymaga 520 przy czym w różnych poradnikach wyczytałem że średnio powinno kosztować 45-50 many to jakiś bug mojej gry czy tak ma być?


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 22 Maja 2013, 20:18:31 »
To raczej bug gry. Co robić, po kolei (w zależności od tego, czy się udało w punktach poprzednich):
1.Sprawdź, czy masz najnowszą wersję.
2.Zacznij misję od początku i zobacz, co się dzieje.
3. Zrób reinstalizację gry.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry