Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 36 37 38 [39] 40 41 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 188422 razy)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #570 : 14 Października 2012, 17:00:09 »
Moim zdaniem, zamiast robić artykuły (np. O księdze czarodzieja) powinnien być dział. Ale to tylko taka propozycja.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #571 : 22 Listopada 2012, 14:39:42 »
Na tym forum jest zabawnie. W Hyde parku, gdzie każdy pisze, jest wyłączony licznik postów. A w pozostałej części, którą każdy ma w dupie gdzieś, posty się naliczają normalnie... :niepewny: :niepewny: :niepewny:


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #572 : 22 Listopada 2012, 18:11:26 »
Jest tak dlatego kolego iż wtedy każdy miałby super-duper ilość postów co by nie świadczyło o jego znajomości świata sagi HoMM tylko aktywności i gadatliwości.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #573 : 22 Listopada 2012, 18:23:20 »
Loczku, a o czym niby świadczy liczba postów jak nie o aktywności i gadatliwości? :D Przecież ilość =/= jakość, duża liczba postów nie ma przekładu na merytoryczność. :)


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #574 : 22 Listopada 2012, 18:33:30 »
Jest tak dlatego kolego iż wtedy każdy miałby super-duper ilość postów co by nie świadczyło o jego znajomości świata sagi HoMM tylko aktywności i gadatliwości.
Tak, a teraz liczba postów większości użytkowników będzie zamykać się w dwucyfrowej liczbie.
Znajomość świata Heroes? ;D
Beka z biedaków. I co z tej znajomości wynika? Liczysz na wielkie dyskusje, o wyższości pikinierów nad troglodytami, lub Zamku nad Nekropolią? ;D
Ostatni kawałek wytłumaczył już Hells.
A propo liczby postów, +1 :niepewny:


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #575 : 22 Listopada 2012, 18:39:47 »
Czemu? Ja mam +100. Mimo, że nie zlicza w Hyde Parku. Mimo, że nie jestem ekspertem od Hirka.

ALE Hells ma rację. Najlepszym przykładem jestem właśnie ja.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #576 : 22 Listopada 2012, 18:42:10 »
Tomus, no widzisz jakoś da się, jakoś udało mi się nazbierać te 930 postów, a Belegor aż 2 tys. +! Więc jest to chybiony argument..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #577 : 22 Listopada 2012, 18:42:30 »
Na tym forum jest zabawnie. W Hyde parku, gdzie każdy pisze, jest wyłączony licznik postów. A w pozostałej części, którą każdy ma w dupie gdzieś, posty się naliczają normalnie... :niepewny: :niepewny: :niepewny:
To chyba nie dziwne, to forum dotyczące tej sagi, więc czemu mają liczyć za wypowiadanie o innych rzeczach...

Cytuj
Loczku, a o czym niby świadczy liczba postów jak nie o aktywności i gadatliwości?
Być może o tym, że dana osoba bardzo się interesuje tematyką tego forum?

Cytuj
Beka z biedaków. I co z tej znajomości wynika? Liczysz na wielkie dyskusje, o wyższości pikinierów nad troglodytami, lub Zamku nad Nekropolią?
Ostatni kawałek wytłumaczył już Hells.
Tak liczę, bo jest to forum fanowskie sagi HoMM i ludzi, którzy tu przychodzą może to interesować, która rasa jest lepsza, jak nią dobrze grać, jaką obrać drogę rozwoju... Tomus to forum o konkretnej tematyce, Hyde Park to część dodatkowa...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #578 : 22 Listopada 2012, 18:42:57 »
...Ale ja jestem przeciwny włączeniu zliczania postów w Hyde Parku, bo wtedy każdy by miał po parę tysięcy postów. :P

Zobaczmy chociaż na tematy pokroju Liczymy do 10 000. Spamoróbki.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #579 : 22 Listopada 2012, 18:55:42 »
No nabiliście parówki trochę postów, teraz sprawdziłem, jest was całkiem sporo, ale mi się nie chce nabijać tylko w Heroes, zwłaszcza, że potem moje merytoryczne posty są usuwane przez użytkownika Loczek :niepewny:
+1


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #580 : 22 Listopada 2012, 19:00:30 »
No nabiliście parówki trochę postów, teraz sprawdziłem, jest was całkiem sporo, ale mi się nie chce nabijać tylko w Heroes, zwłaszcza, że potem moje merytoryczne posty są usuwane przez użytkownika Loczek :niepewny:
+1
A czy my nabijamy tylko w tematach o Heoresach? Zresztą, co to za różnica, jakby ten głupi licznik robił jakieś znaczenie. Chwilami większy problem robi, bo tylko prowokuje ludzi do nabijania bezsensownych postów, by mieć więcej na liczniku. Z drugiej strony większość towarzystwa tego forum skupia się wśród tych z większą ilością zapisanych postów, więc się przydaje.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #581 : 22 Listopada 2012, 19:37:28 »
No nabiliście parówki trochę postów, teraz sprawdziłem, jest was całkiem sporo, ale mi się nie chce nabijać tylko w Heroes, zwłaszcza, że potem moje merytoryczne posty są usuwane przez użytkownika Loczek :niepewny:
+1
Primo nie parówki, nie obrażaj nas ;)
Secundo może twoje posty wcale nie są takie merytoryczne? Nie pisze się w od dawna nieaktywnych tematach (są pewne wyjątki), a nasze wypowiedzi powinny składać się z kilku sensownych zdań.
Zresztą gdyby w Hyde Parku działał licznik, to na forum byłby straszny bajzel. Niektórzy mieliby kilkaset tysięcy postów na liczniku. Widywałam już takie fora- robi się straszny bałagan.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #582 : 22 Listopada 2012, 19:46:57 »
...Ale ja jestem przeciwny włączeniu zliczania postów w Hyde Parku, bo wtedy każdy by miał po parę tysięcy postów. :P


Akurat działami w HP gdzie nie zlicza postów jest  tylko "Dział ogólny" oraz "Fantasy". W pozostałych działach tj. Literatura, Wasza Twórczość posty są normalnie liczone, mimo tego nie widzę dużej aktywności. Być może dlatego, że trzeba się wzbić na większe wyżyny intelektualne niż kolejny post"+1" w "liczymy do xxxxx".

Na dzień dzisiejszy nie będzie zmiany w kwestii naliczania postów w HP.




IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #583 : 22 Listopada 2012, 20:08:12 »
No nabiliście parówki trochę postów, teraz sprawdziłem, jest was całkiem sporo, ale mi się nie chce nabijać tylko w Heroes, zwłaszcza, że potem moje merytoryczne posty są usuwane przez użytkownika Loczek :niepewny:
+1
Primo nie parówki, nie obrażaj nas ;)
Secundo może twoje posty wcale nie są takie merytoryczne? Nie pisze się w od dawna nieaktywnych tematach (są pewne wyjątki), a nasze wypowiedzi powinny składać się z kilku sensownych zdań.
Zresztą gdyby w Hyde Parku działał licznik, to na forum byłby straszny bajzel. Niektórzy mieliby kilkaset tysięcy postów na liczniku. Widywałam już takie fora- robi się straszny bałagan.

To pieszczotliwe określenie (jak np. 'misiaki') 8)
Moje posty są merytoryczne :niepewny:
Patrzcie, jaką dyskusję wywołałem, sam Martin nawet napisał. Swoją drogą, dziękuję za odpowiedź :niepewny:
Zagięliście mnie, macie rację, przyznaję, jestem z was dumny ;)


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #584 : 22 Listopada 2012, 20:11:38 »
Piszesz takie posty, a potem sę dziwisz, że usuwają... O.o


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 36 37 38 [39] 40 41 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry