Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 44829 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:11:50 »



Cele:

    * Uwolnij Izabelę i zdobądź Dunmoor
    * Izabela i Godryk muszą przeżyć
    * Zdobądź miasto w ciągu tygodnia
    * Utrzymaj Dunmoor i odeprzyj ataki
    * Umieść Łzę Ashy w Dunmoor
    * Wyślij Nikolaja do Godryka
    * Dostarcz wiadomość Nikolajowi


Witaj w ostatniej misji, kampanii Przystani. Tu sprawdzisz swoje nabyte Umiejętności, oraz nauczysz się jak szukać Łzy Ashy – odpowiednika Grala z części III. Zaczynasz po środku zachodniej części mapy. Grasz Godrykiem i musisz uratować Izabel a następnie zdobyć Zamek. Masz na to tydzień więc się śpiesz. Udaj się na północ, po drodze zdobywając posterunek Przystani – posterunki zwiększają przyrost jednostek w królestwie, oraz można w nich znaleźć jednostki losowych poziomów, wyższych niż trzeci. Najpierw, uwolnij Izabelę. Oddaj jej wojsko, i zdobądź Dunmoor. Wzmacniaj miasto jak tylko się da – mury, siedliska i machiny oblężnicze powinny być ulepszane na maksimum. Zaraz po zdobyciu swojej fortecy, zdobądź kopalnie złota, pokonując przy tym Widmowe Smoki. Nie sprawią problemu. Mniej więcej w tym momencie, nadjedzie Agrael ze swoją armią. Godrykiem ucieknij pod kopalnie złota, zaś swoją Królową schowaj w zamku. Gdy wygrasz, niedługo pojawi się 2 z demonów. Czym prędzej zdobądź kopalnie rudy i drewna, oraz pozostałych zasobów. Drugi z posterunków znajduje się na wschód od zamku, i na północ od tartaku. Rekrutuj jednostki z nich, oraz z zamku. Ulepsz mur na najwyższy poziom. Rozwijaj siedliska jednostek w zamku i zwiedzaj teren. Gdy zauważysz kolejnego wroga, powtórz czynność sprzed pierwszej batalii – Godryk biegnie pod złoto, Izabel do zamku. Gdy teraz wygrasz, pojawi się kolejny filmik. Oznajmi Ci on, iż będzie trzeba znaleźć obeliski, które ujawnią miejsce położenia potężnego Artefaktu – Łzy Ashy. Obeliski znajdują się na północnym wschodzie, południowym zachodzie oraz na środku mapy. Gdy je odkryjesz, znajdź lokalizację na mapie, i wykop Łzę (żeby móc kopać, nie można się ruszać danego dnia tzn. jeśli najedziesz na miejsce pokazane przez obeliski, kliknij na nową turę, i potem na przycisk „kop”.), następnie zanieś ją do zamku. Teraz, zaatakuje ostatni bohater (ataków na zamek będzie zapewne wiecej, ale ataki fabularne są tylko 3) i jego również musisz pokonać. Tu pojawia się kolejny cel – Godryk musi zawieźć wiadomość Nikolajowi. Zatem, czas wykorzystać Ashe. Dodaje ona mocno do statystyk miasta, przychodu i przyrostu naturalnego jednostek. Takim sposobem szybciej zrobisz armię. Proponuje takie wyjście. Odczekaj Izabelą w zamku dwa tygodnie i dawaj jej armię. Następnie, zamień Izabelę z Godrykiem, tj. Godryk wchodzi do miasta, Izabela chodzi po mapie. Po około 4-5 tygodniach zbierania armii udaj się starym wojownikiem na południowy wschód. Gdy będziesz na miejscu, pokonaj garnizon który jest na południowym wschodzie (są dwa, jeden na północny drugi na południu. Północny strzeże zamku Demonów, ale nie pokonasz go żadną armią, toteż atak na niego będzie jak samobójstwo). Przejdź przez niego, i dojedź do krańca mapy. Jak bohater zniknie, pojawi się nowe zadanie, którego niestety wykonać się nie będzie dało. Będzie trzeba Izabelą dostać się na pole bitwy i nie dopuścić do starcia Agraela i Nikolaja. Nawet jeśli wcześniej Izabela była na miejscu, to nic nie zmieni, gdyż zaatakowanie Demona będzie jak w przypadku garnizonu demonów – samobójstwem. Gdy pojawi się film z walki tych dwóch panów, misja zakończy się. Niestety nie będzie to HappyEnd, ale odblokujesz kampanię nr II. Gratulacje.


« Ostatnia zmiana: 07 Września 2009, 20:18:46 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
thornix

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Kwietnia 2009, 14:20:17 »
nie rozumiem..jak przejmuje duumor to po 1 dniu przegrywam:(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21 Kwietnia 2009, 14:41:09 »
Po pierwsze na jakim poziomie grasz, po drugie gdy zajmiesz Dunmor w 1 dzień to wtedy spróbuj zdobyć Więzienie w tym samym dniu i przekaż Izabeli wszystkie wojska i broń się w tym zamku nią, a Godrykiem zostań koło więzienia.


IP: Zapisane
Raelag_Agrael98

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27 Lipca 2009, 18:11:26 »
nie umiem przejsc tego zadania z lza ashy bo w poradniku pisze ze jak ja znajde to mnie zaatakuje trzeci demon a caly czas mnie atakuja !!!!!!!!!!!!! prosze o poradzenie szybko!!!!!!!!!!!!!!!



IP: Zapisane
dark fufuu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27 Lipca 2009, 18:36:50 »
ehh sa 3 obeliski na mapie i musisz każdy odwiedzic to ci pokaże gdzie jest łza ashy. A demony bd cie atakowaly CALY CZAS dopoki nie wybudujesz budynka ashy w dunmoor
a jak wybudujesz wreszcie ten budynek to cie zatakuje OSTATNI raz demon i wtedy pojdzie jka splatka


IP: Zapisane
Spieszmy się kochać botów nie grających heroesa , za  szybko się nawracają...
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 28 Lipca 2009, 12:50:09 »
Mogą Cię nachodzić bohaterowie inferno, fakt. Ale Ci z fabuły przyjdą tylko 3 razy. Reszta to tylko "Wypierdki matki natury" w grze ;P. Żeby znaleźć łze poprzez obeliski można


IP: Zapisane
raelag320
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 31 Lipca 2009, 09:00:48 »
ja nie miałem  problemu  ale jedno mnie ciekawi czy można zająć zamek Inferno?????


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 31 Lipca 2009, 11:22:56 »
Jeśli coś jest na mapie, i można do tego dojść, to w Herosach można wszystko xD. Pod warunkiem że masz armie ;P


IP: Zapisane
dark fufuu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 31 Lipca 2009, 13:58:41 »
raelag można zająć miasto inferno jak znajdziesz łzę ashy to budujesz ja i dajesz ciągle next kolejka ;p ( jak masz wszystkie jednostki wybudowane) ale to i tak nic nie zmieni jak wyślesz godryka to później nawet jakbys zabił raelaga nic to nie da raelag jakoś zabije nikolaja bo jakby tak nie bylo  reszta kampanii nie miala by sensu


IP: Zapisane
Spieszmy się kochać botów nie grających heroesa , za  szybko się nawracają...
raelag320
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 31 Lipca 2009, 16:02:20 »
dzięki teraz już wiem  ;D ;D :) ;) ;)


IP: Zapisane
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Listopada 2009, 20:04:44 »
Mam problem gdyż Godryk został już posłany do króla, czekam już na nich ok 15 tygodni (łażąc wokół zamku inferno) i nic.
Pomóżcie, proszę!! 


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 26 Listopada 2009, 15:26:39 »
Godrykiem musisz przejść przez garnizon znajdujący się na południowym-wschodzie mapy i podejść trochę do krańca mapy. Automatycznie pójdzie dalej, a na mapie pojawią się Nikolaj i Agrael.


IP: Zapisane
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28 Listopada 2009, 20:28:05 »
Wiem ale gdy przeszedłem Godrykiem przez ten garnizon nic się nie dzieje od bardzo długa.


IP: Zapisane
raelag320
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 28 Listopada 2009, 22:39:13 »
tego zamku nie da się zająć już mam 1200 Archaniołów a ten garnizon i tak mnie miażdży :(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 29 Listopada 2009, 10:24:55 »
Możliwe że masz buga i wystarczy reset misji albo zainstalowanie wszystkich patchy w ostateczności re-instal całej gry i doinstalowanie patchy.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry