Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja nr 3 (Czytany 3248 razy)
wyind

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 19 Marca 2013, 17:33:28 »
Mam problem z trzecią misją. Odbiłem miasto necro, wybiłem wszystkich wrogich bohaterów dostępnych na mapie, przebudowałem wszystkie miasta i forty jednak nie pojawił się żaden filmik/okno dialogowe. Necromanci nadal siedzą w swoich statkach, nie mogę się do nich dostać ze względu na głęboką wodę. Czyżby to był jakiś bug gry? Czy zostało jeszcze coś do zrobienia? Nie za bardzo chce mi się przechodzić misje od nowa (w sumie nie wiem czy to pomoże) bo spędziłem nad nią ładnych kilka godzin ;). Jestem otwarty na wszelkie sugestie i pomoc. Z góry dziękuje.
Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Marca 2013, 17:55:00 »
Witaj ;)
Zakładam iż wszystko wykonałeś dobrze, i zadania poboczne też? Zwykle po przekształceniu Miasta Nekropolis na północnym-zachodzie otwierała się droga przez morze. Możliwe iż misja Ci się zbugowała więc jedynym słusznym wyjściem jest restart misji.


IP: Zapisane
wyind

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25 Marca 2013, 15:05:18 »
Niestety ponowne rozpoczęcie misji nic nie dało. Nadal po podbiciu i przebudowaniu miasta necro nic się nie dzieje, statki nadal jak stały tak stoją. Następny błąd napotkałem w 1 misji kampanii Twierdza. Po pokonaniu oddziałów wroga nie mogę wsiąść/zbudować statku.
Gram w tą serie bodajże od drugiej części i jak do tej pory nie spotkałem się z równie zbugowaną grą :(. Może istnieją jakieś pomocne patche naprawiające tego typu błędy?


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Marca 2013, 23:28:33 »
Czy masz grę spatchowaną do wersji 1.8? Bo jeśli nie, to by wiele wyjaśniało.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
wyind

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Marca 2013, 12:30:16 »
Racja, mam zainstalowanego patcha 1.7.1. Spróbuje czy 1.8 pomoże. Dzięki za rade ;)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry