Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Burdel na CzacieGG (Czytany 44288 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 31 Października 2008, 20:01:11 »
Tak w ogóle to cały czat nie wyrabia nad waszymi tekstami , nie powiem że jestem święty ,ale niektórych rzeczy nie zmienicie  :P


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 31 Października 2008, 20:04:07 »
Khaz sie z matim nie kłóci,to raz.

Ta? Daj loga w którym cie uraziłem na tyle że zamiast ostrzeżenia słownego od razu kick.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 31 Października 2008, 20:14:42 »
Przykład kłótni Khaza z Matim xD

<~Khaz> kabel = mati

 Czat Tawerny
18:47:15
<~DjMati> ?
18:47:20
<~DjMati> Kaziu za co to
18:47:26
<~Khaz> za masło

A teraz co robiłeś i za co 2 kicki dostałeś.

1. Uznałem to jako brak szacunku do mojej osoby i dostałeś kicka abyś się uspokoił.

<Lazor> Hetman spadaj. kicka już czuje,ale co mi tam

2. Kolejny przykład braku szacunku.

<Lazor> on mnie kickuje za to że rozmawiam
18:50:15
<Lazor> a potem się dziwi że go pseudo opem nazywam ;3





IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 31 Października 2008, 20:19:16 »
Ta,bo khaziu powiedział "za masło" to kłótnia...? Znasz w ogóle pojęcie sprzeczka?

Ad 1. Ta,bo kiedy rozmawiałem to mówisz "Spokój!" czy jakoś tak,i się wcinałeś to się nie mogłem powstrzymać,to niech będzie ale...

Ad 2...to już nie. Jesteś jak słaby op,nie umiesz dotrzymać sam porządku i rozdajesz kicki na pierwszy lepszy,bo za to że rozmawiałem...


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 31 Października 2008, 20:23:47 »
1. Lazor skończ. Nie będę tu dawał długich na całą stronę  kłótni. Wcinam się w rozmowę, bo przeginasz i nie chcę wnikać gdzie, bo jeszcze znowu bana dostaniesz. :P

2. Nie mam zamiaru się kłócić z takim kimś jak ty, osobą która tylko szuka zaczepki. Nie rozdaje kicków pierwszej lepszej osobie, tylko osobie, która łamie regulamin. Jeżeli masz takie odczucie, że daje pierwszej lepszej osobie to zapraszam to nauki czytania ze zrozumienie.
Tyle z mojej strony.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 31 Października 2008, 20:26:49 »
Weźcie przestańcie kłócicie się jak dzieci ja powiem to w kilku zdaniach wina jest po każdej ze strony jeden prowokuje drugiego i tak błędne koło więc proponuję jakiś rozejm a nie wojnę.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 31 Października 2008, 20:29:20 »
1. Ta,poprzedni ban był jak poleciałeś z płaczem do JarQa "a ten był spoko itp a lazor łamał regulamin - daj mu autobana!"...

2. Ja zaczepki? Jak ktoś ze mną zaczyna,to ja oddaję,bo ty zaczełeś dzisiaj,i już nie zmyślaj jak koń pod górkę.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 31 Października 2008, 20:32:02 »
Także proponuje rozejm, bo kłótnia nic nie da. Jak to mówią;                                       ,,Zgoda a Bóg wtedy rękę poda"  ;)


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 31 Października 2008, 20:32:53 »
*wysuwa rękę*
Stfu,to nie miejsce do spamu.

Ok,pogódźmy się,ale wcześniej już się pogodziliśmy,a znowu dzisiaj miałeś do mnie negatywne nastawienie. Cóż,zobaczmy jak to będzie.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 01 Listopada 2008, 17:48:48 »
Niby sie pogodziliście a znowu wchodzę i sie kłócicie. Nie umiecie inaczej? Robicie taki syf że userów straszycie.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 01 Listopada 2008, 17:55:16 »
Ale ja w ogóle nie byłem nastawiony do kłótni,ba! ja nawet nie byłem negatywnie nastawiony co do hetmana. Za co kick? Nie wiem ale ja siedziałem a on ciągle pisał teksty typu "Zaraz nie wytrzymam0,",..,.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 01 Listopada 2008, 18:28:05 »
A co ja poradzę na to, że Lazor próbuje zwrócić na siebie uwagę i chce być kimś ważnym. :/


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 01 Listopada 2008, 18:36:29 »
Ja tylko chciałem pomóc,opy sie nie odzywały a ty na tyle rzadko że aż żal,dopiero jak khaz przyszedł toś taki aktywny operator...

I poza tym to że chciałem devilowi powiedzieć kto go skickował bo miał do ciebie jakieś pretensje i by pomyślał że to ty,to próba bycia ważnym?!


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 02 Listopada 2008, 11:01:17 »
Ech, zaczyna mnie to denerwować, więc proponuje o ile jareQ sie chodzi.... za kłótnie w obsłudze degrad o jeden albo ewentualnie ban na 24h a userzy za kłótnie ban na 24h. jareQ co ty na to?


IP: Zapisane
Ania

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 02 Listopada 2008, 13:25:38 »
Chociaż od dawna nie wchodzilam na chat z racji braku komputera w domu, to nie wiem co sie dzialo ostatnio na chacie i przyznaje sie do tego bez bicia, ale...

Odkąd pamiętam na chacie była samowolka odkąd były przyznawane uprawnienia osobom które się do tego nie nadawały bo były zbyt niedojrzałe emocjonalnie i nie tylko. Są osoby które od zawsze byli prowokatorami albo sie jeden drugim zasłaniał. To ze maja jakieś uprawnienia albo "plecy" nie oznacza ze im wszystko wolno. Wystarczyło bym weszła na jakis czas i to już miałam dowód tego ze tam się dzieje co chce. Uprawnienia powinny mieć te osoby które na to zasługują na serio a nie dlatego ze bywają często i się zachowują trochę dojrzalej od innych. Voice'y oraz opy powinny byc dawane osobom pełnoletnim albo przynajmniej tym którym "pierwszy wąsik pod nosem" nie odbił do głowy i myśli ze jest mężczyzną ;) Może wyjde na feministkę ale póki co żadna kobieta z uprawnieniami nie robiła z tego jakiegoś halo ani nie wykorzystywała rangi. Może jakieś testy psychologiczne by się przydały?? Może wtedy by się okazało kto tak na prawdę ma jaja a kto tylko przepiórczymi się chwali ;)



Ps. Z góry przepraszam jeżeli ktoś się poczuł "dotknięty" albo co innego jeszcze.

Pps. Jareq nie nerwuj się już :* ja już wróciłam na stałe to zrobie porządek z gówniarzami ;) :*

Deksiu a ty zachowuj sie czasem jak powinienes sie zachowywac a nie jak inne dzieci na chacie ;) :*


IP: Zapisane
Po co sie kłócić, skoro można sie od razu całować :D
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry