Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Kto jest dla was lepszy:Archanioł czy Czarny smok?  (Głosowanie skończone: 30 Lipca 2011, 14:50:08)
Archanioł - 28 (5%)
Czarny smok - 15 (2.7%)
Głosów w sumie: 19

Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes III - ogólna dyskusja (Czytany 69276 razy)
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 26 Kwietnia 2011, 22:47:29 »
Dodatek do H3 to zły pomysł. Wiele osób (w tym ja), które uwielbiają Herosów kocha je za to, że są takie, a nie inne. Nowe miasta zaburzyłyby klimat i tą harmonię, która panuje w tej grze. Nowe jednostki również. Ja sam na przykład nie mam WoGa z prostej przyczyny: różne udziwnienia i innowacje są dla mnie kompletnie niepotrzebne. Klasyczny SoD wymiata i wszelkie dodatki fanowskie mogą się schować.

Jedyne czego mi brakuje to dobrych map do pojedynczych scenariuszy. Mapy wygenerowane losowo są sztuczne, a jak patrzę na to badziewie rozsiewane po necie, to płakać mi się chcę. Oczywiście sam jestem zapalonym mapperem, ale nawet mała mapa to sporo roboty, a ja wolę XL, więc zanim zrobię jedną to mija trochę czasu, no a poza tym nie mogę ciągle i bez przerwy robić map. Jedyna nadzieja w multiplayerze, a takich zapaleńców jak ja coraz mniej.

PS. Ankietę robił jakiś idiota.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 27 Kwietnia 2011, 09:30:45 »
Tak ankieta jest świetna... 

Dlaczego zły pomysł? nowe miasto mogło by sie przydać,jak nie lubisz nowości nie musisz grać nowym miastem.Ja też nie lubie psuć klimatu gry np.to miasto robotów chyba nazywało sie to "Forge" nie chciał bym tego w heroesie.Nowe miasto w dodatku musiało by być w klimacie.Nie wiem co dla cb znaczy "Wiele osób (w tym ja), które uwielbiają Herosów kocha je za to, że są takie, a nie inne".Ta h3 jest inne ale nie wiem czym dodatek by to zepsuł.Mi nowe mapy by nie zaszkodziły.


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 27 Kwietnia 2011, 13:14:31 »
Tak ankieta jest świetna... 

Dlaczego zły pomysł? nowe miasto mogło by sie przydać,jak nie lubisz nowości nie musisz grać nowym miastem.Ja też nie lubie psuć klimatu gry np.to miasto robotów chyba nazywało sie to "Forge" nie chciał bym tego w heroesie.Nowe miasto w dodatku musiało by być w klimacie.Nie wiem co dla cb znaczy "Wiele osób (w tym ja), które uwielbiają Herosów kocha je za to, że są takie, a nie inne".Ta h3 jest inne ale nie wiem czym dodatek by to zepsuł.Mi nowe mapy by nie zaszkodziły.
Chodzi o to, że skoro połowa (jeśli nie więcej) graczy jest tradycjonalistami i nie kupiliby/ściągneliby dodatku to po co go tworzyć?
No a poza tym: dziesięć lat minęło od wydania gry. Żadne poważne studio nie zajęłoby się tym, a fani, chociaż zdolni jak cholera nie zastąpiliby profesjonalistów. Widać to na przykładzie HotA. Nikomu się nie chce robić i praca stoi w miejscu.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 27 Kwietnia 2011, 16:30:04 »
Trochę racji masz to prawda ale czy łamaniem tradycjonalizmu jest granie w nowe mapy i kilka innowacji ?


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 28 Kwietnia 2011, 13:55:30 »
Nie, o one nie zmieniają nic bądź bardzo mało


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 30 Kwietnia 2011, 09:10:52 »
No właśnie więc nie rozumiem troche hamleta... Ale też trzeba być realistą nikt nie zrobi takiego dodatku tak jak to mówil hamlet... choć gdyby ubisoft sie szarpnęło...


IP: Zapisane
Weneda

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Gardzi nekromantami

Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 30 Kwietnia 2011, 10:51:23 »
Pozostaje się tylko modlić do swoich bogów o cud, my nic nie zrobimy  :/
tylko mody  :D


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 30 Kwietnia 2011, 11:08:57 »
Po pierwsze: taki dodatek nie ma szans wyjść. Twórcy zarobiliby na tym bardzo mało, być może nawet by stracili. Kto by to kupił? Tylko najbardziej zagorzali fani, bo inni ludzie nawet nie wiedzieliby do jakiej gry to dodatek. W końcu Heroes 3 wyszło ponad 10 lat temu. A na domiar tego część fanów, tak jak Hamlet mogłaby dodatek zbojkotować.
Po drugie: 3DO upadło, a Ubisoft zdecydowanie odcina się od pozostałych części sagi, więc możemy być pewni, że takowego dodatku nie zrobi. Możecie tylko sobie pomarzyć. W ogóle całą dyskusję uważam za bezsensowną - nowy dodatek do H3 nie wyjdzie na pewno, więc o czym mu tutaj rozmawiamy?


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 30 Kwietnia 2011, 11:18:36 »
Rozmawiamy o dodatku xD... Ta to fakt że ubisoft odcina sie od reszty homm,więc możę fani mogliby zrobić jakiś nowy dodatek głównie opierał bym sie tu na horn the abbys  .


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 30 Kwietnia 2011, 12:49:54 »
Tylko po co rozmawiać o dodatku skoro i tak nie wyjdzie? A fani mogliby zrobić, nieoficjalny, prawda. Tylko nikomu się nie chce, więc zarówno dodatek oficjalny i nieoficjalny nie ma szansy wyjścia.


IP: Zapisane
Raelag423

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 22 Października 2011, 08:45:43 »
Co mi się nie podoba: to jak komputer się namyśla, proporcje i to tyle

Btw Nekro_L ma rację ten dodatek nie ma szans na powstanie ;[


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 02 Grudnia 2011, 18:23:52 »
Trzeba odkopać tematy o HIII, ponieważ jest legendą wśród gier.

Moim zdaniem dodatek chyba ma jakieś szanse na powstanie. Po screenach widać, że już dużo zrobili, więc być może wyjdzie w przyszłym roku.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 02 Grudnia 2011, 19:25:43 »
Nie , nie i jeszcze raz nie! Dodatek nie wyjdzie.Jak już Nekro_L wspomniał, 3DO upadło, a ubisoft jest zajęty 6.A co do tych screenów to pewnie fake i tyle.


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 02 Grudnia 2011, 19:34:59 »
Może jednak fani spróbują dalej stworzyć ten dodatek. Wszystko może się zdarzyć. Chociaż nie jestem pewien, bo Nekro_L napisał, że nikomu się nie chce. Chociaż może ktoś się jednak znajdzie, ale nie mówię, że ja.


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 15 Czerwca 2012, 17:45:00 »
Przykro jest patrzeć jak w tym temacie nikt nie pisze... A działy H5 H6 aż wrą od zawziętych fanów piszących mnóstwo postów.... A tu juz z pół roku nikt nie pisze. Czyżby każdy już zapomniał o Heroes might and  magic III?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry