Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepszy kawałek muzyczny w HIII (Czytany 15425 razy)
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 27 Czerwca 2012, 15:46:58 »
Wg. mnie wszystkie "miastowe piosenki" mają swój unikatowy, niepodrabialny klimat, a to, że jednemu się kojarzy z "tym", a drugiemu z "tamtym" zależy od jego indywidualnych skojarzeń;]
Moja indywidualna ocena:
Zamek - Porządna muzyczka lecąca w tle, jest fajna, ale jednocześnie niczym nie zaskakuje. Ot taka sobie zwykła - 5,5/10 
Bastion - Tutaj czuć tą florę i faunę, może to zabrzmieć dziwnie, ale od razu po usłyszeniu tej piosenki wyczuwam taki dziwny wewnętrzny spokój - 9/10
Forteca - Ten kawałek przywołuje we mnie mieszane uczucia. Jest miły dla ucha i to wszystko:) - 7/10
Inferno - Bardzo mi się podoba, można odczuć tą grozę i zbliżające się niebezpieczeństwo:D - 8/10
Nekropolia - Piosenka w tym mieście jest rzeczywiście klimatyczna, lecz nie należy do moich ulubionych - 5/10
Loch - Czuć podziemie, a o to im chodziło[kompozytorom] :) - 6/10
Twierdza - Od razu można wyczuć siłę, potęgę i odwagę dzikich mieszkańców tych terenów. Piosenka łączy się z tym miastem tworząc jedność imponującą swoim charakterem - 10/10
Fortress - Tutaj czuć te bagna, w środku piosenki wciska się taki delikatny chaos, co powoduje spotęgowanie efektu - 8/10
Conflux - Delikatna, "zwiewna" muzyka, która doskonale komponuje się z łagodnym klimatem owego miasta - 8,5/10



IP: Zapisane
Habuh

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 24 Lipca 2012, 21:35:22 »
Muzyka w H3 jest po prostu genialna. Moje ulubione utwory to muzyka z menu i z Nekro.


IP: Zapisane
Celduin

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 04 Kwietnia 2014, 17:34:06 »
Moim skromnym zdaniem:
-Nekropolis, no niestety ten ambient przebija wszystko. (Dla mnie)
-Twierdza, nie wiem jak to opisać, po prostu świetne.
-Bastion, coś miłego dla ucha.



IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 04 Kwietnia 2014, 20:51:37 »
Ogólnie to Heroes of Might and Magic 3 nie ma złych kawałków muzycznych  ^_^. Wszystkie w miastach, podczas bitew... Cały soundtrack Heroesa 3 jest świetny.
Jednak jeśli miałbym wybierać najlepszą muzę to w ogóle muzyka podczas walk, a w szczególe to Combat 02  :).


https://www.youtube.com/watch?v=kZVZ8_zCz5s


IP: Zapisane
Proroc3Y

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 24 Listopada 2018, 17:10:48 »
Właśnie z powodu muzyki Heroes of Might and Magic III jest dla mię najlepszą częścią owej wspaniałej sagi.
A jeżeli chodzi o najlepszy kawałek...

Combat 2 - jeden z kawałków, które lecą podczas walki;
Grass Theme;
Dirt Theme;
Main Theme;
Win Scenario Theme - kawałek, który leci, kiedy wygrywamy misję/scenariusz.



IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry