Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
WoG do kosza... (Czytany 20114 razy)
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 17 Września 2007, 18:13:10 »
WoG wygląda tak jakby zrobili go od niechcenia. DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 17 Września 2007, 20:34:15 »
WoG to jest nieoficjalny dodatek i jak komuś się nie podoba to niech się poskarży mamie i go nie ściąga... O TYM JUŻ BYŁA MOWA  /huh/




IP: Zapisane
kacpermit
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 142


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 17 Września 2007, 20:50:03 »
wog na wysypisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 17 Grudnia 2007, 20:34:27 »
Cytuj
WoG wygląda tak jakby zrobili go od niechcenia. DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Cytuj
wog na wysypisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Popatrzcie wszyscy z tej strony - WOGa robili gracze! Przeciez oni nie mieli dostępu do wszystkich opcji "rozbudowy" gry. A pozatym Wog jest wg. mnie mistrzostwem wsrod dodatków fanowskich, bo przeciez tam prawie nie ba bugów co jest niewiarygodne jak na produkcję nieoryginalną. Respect dla twórców. A jak nie chcecie grac - trudno, duzo tracicie.


IP: Zapisane
abc333

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 29 Grudnia 2007, 21:29:51 »
Nie rozumiem czemu wiele osób tak psioczy na tego WoGa...
Przede wszystkim w przeciwieństwie do oryginalnych HoMM WoG jest darmowy, jego twórcy włozyli mnóstwo pracy w ten dodatek, nie chcąc nic w zamian. Zresztą myślę, że dodatek byłby znacznie lepszy gdyby mieli dostęp do kodu gry. Choć to akurat zrozumiałe, że 3DO/NWC swoich tajemnic nie ujawniały.
Jednostki są trochę kiczowate, ale zawsze jakaś odmiana po klepaniu w kółko tych samych potworków.
Natomiast chyba nic nie można zarzucić nowym budynkom. Bardzo pomysłowe i naprawdę urozmaicają grę. Chociażby budynek gdzie (za odpowiednią opłatą) można wynająć stworzenia, które będą chodzić po mapce i atakować wybranych przez nas wrogów, a nawet konkretnego bohatera.  :) Rodzajów takich obiektów jest kilkadziesiąt.
Dobrym sposobem na przełamanie rutyny sa też dowódcy ;D Podobnie jak bohater zdobywa poziomy i umiejętności, ale może zaprezentować je na polu bitwy. Umiejetności dla dowódców jest sporo, są bardzo pomysłowe, ale trzeba wybierać  ;) co daje wiele możliwości. Trochę kuleje balans, bo po 2-3 miesiacach gry dowódca może w pojedynkę rozwalać nawet niezłe armie. Ale jak komuś nie pasi - można przed rozpoczęciem gry wyłączyć tą opcję :)

Ale najlepszy w WoGu  jest ERM Daje mapmakerom nieograniczone możliwości, większe nawet niż edytor map z HoMM 4 (!)
W "czwórce" nie mozna na przykład teleportować bohaterów, zmieniac statystyk jednostek (np. dać pikinierom 999999 ataku) - a w WoGu? Godzina nauki ERMów i jedziesz :D

Błędy? Jakieś są, ale jak na darmowy dodatek jest nieźle.

Podsumowując - nie znasz, nie krytykuj...


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 30 Grudnia 2007, 13:15:05 »
@Up i 2up: W pełni się zgadzam. WoG wymiata!
@Magmowy smok: Bo taka jest prawda. Oni robili go od niechcenia, można by rzec że dla zabicia nudy.

Mi się podoba szmaragdowa wieża. Można tam tuningować jednostki.
A najlepsze w WoGu jest to, że co się nie podoba można wyłączyć ;)


« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2007, 13:17:32 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 30 Grudnia 2007, 13:30:49 »
wog to nieoficjalny dodatek do homm 3 ja nie mam do niego zastrzeżeń i mnie się wydaję że go tak naprawdę nie  tworzyli twórcy tylko gracze.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
T-Rex 5t

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Władca Tytanów i Błyskawic

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 30 Grudnia 2007, 13:34:50 »
WOGa robili gracze! Przeciez oni nie mieli dostępu do wszystkich opcji "rozbudowy" gry. A pozatym Wog jest wg. mnie mistrzostwem wsrod dodatków fanowskich, bo przeciez tam prawie nie ba bugów co jest niewiarygodne jak na produkcję nieoryginalną. Respect dla twórców. A jak nie chcecie grac - trudno, duzo tracicie.

Przecież to napisał pemo4402 więc rozwiałem twe wątpliwości. ;D


IP: Zapisane
NIC NIE RÓWNA SIĘ Z SIŁĄ PIORUNA

                                                   



http://www.streetofrace.com/start.php?p=zarob&user=426515  - To Dopiero Super Gra!
GeloGelek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 45

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 30 Grudnia 2007, 13:49:50 »
Rzeczywiście WoG ma dużo nowych opcji, jednak nie wszystkie mi się podobały - na szczęście można je wyłączyć. Dodali takie opcje jak tydzień zasobów, ulepszone specjalizacje bohaterów, możliwość niszczenia miasta, zostawiania jednostek, dowódców, losowe mapy, akumulowanie (czy coś tam takiego) stworzeń, dzięki czemu nie trzeba ich odwiedzać co tydzień, nowe skrzynie. Jednak to wszystko sprawia, że Heroes II WoG staje się dużo inną grą. Trudno powiedzieć, która była lepsza, ale chyba ta oryginalna wersja (nie licząc edytora map)


IP: Zapisane
Malaola

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 04 Października 2008, 21:45:57 »
Jak dla mnie WOG jest o wiele lepszy od podstawki. Jest o wiele więcej opcji i to generalnie materiał na dłuższe granie, można obrać wiele taktyk i wykorzystać nowe aspekty gry w różny sposób. Gdy bliżej się przyjrzeć, widzi się nawet drobne usprawnienia lub zmiany o które można się oprzeć, żeby wygrać. Szczerze, nie wyobrażam sobie już gry w podstawkę samą ;)


IP: Zapisane
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 01 Grudnia 2008, 19:44:56 »
Przecież WoG jest żałosny!!    Grałem około 2 tygodni po czym go wykasowałem, chociaż bohaterowie biorący czynny udział to dobry pomysł  (choć użyty wcześniej w IV) ale i tak zasługuje tylko na kosz.    :nono:
 Skąpo jak na uzasadnienie. Że jesteś nowy to wyjątkowo tylko na 4 dni



IP: Zapisane
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 05 Lutego 2009, 13:49:55 »
Według mnie WOG jest bardzo udany, lecz kiedy się gra w jedną kampanię i nie widać końca to zaczyna się nudzić. Ale jeśli chodzi o scenariusze to wprowadzono wiele urozmaiceń, np. dwukrotna możliwość budowania w zamku, w jednym dniu, co bardzo przyśpiesza rozgrywkę kiedy się gra multiplayer (pamiętam stare czasy, kiedy przy jednym kompie siedziało 8 osób  ;) ). Ja zauważyłam parę bugów, ale da się je ominąć, więc nie sprawiają dużych problemów.


IP: Zapisane
Mordrak15

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 09 Lutego 2009, 14:34:18 »
WoG to wiele nowych opcji np. budować 2 budynki na turę. Ale to prawie jak kody i wiele oszustw. ;D ;>


IP: Zapisane
Vela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 14 Lutego 2009, 13:19:17 »
ja chciałam zainstalować WoGa, ale nigdy nie miałam czasu by zmienić język komputera.... Ale faktycznie WoG nie jest fajny... Ma pewne części fajne, jak jednostki 8 poziomu, dowódców itp. Ale niektóre pomysły są nie na miejscu np. te zdolności dla dowódców, możliwość zmiany typu zamku.... To po prostu tylko bardziej miesza w grze niż ją polepsza.


IP: Zapisane
Mam Kolekcje Wszech Czasów!
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 14 Lutego 2009, 13:35:32 »
No co ty Vela nie powiesz. Daje większe pole do taktyki,nieco miesza,ale większe pole do wyboru. Choć i tak prawdziwy Heroes III utrzymuje się u mnie na równi z V.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry