Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy przesadzili ze zmianami w WoGu?
Tak
Nie
Nie mam zdania

Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Przesadzone zmiany w WoGu (Czytany 11860 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 19 Sierpnia 2011, 19:04:29 »
Trzeba, bo WoG instaluje się tylko w angielskim lub rosyjskim- taki był robiony. Spolszczenie jak podał Miker można potem wgrać, tylko mi sie nie podoba sama instalacja. Nie dość, że musimy zmienić język, to jeszcze potem przeinstalować SoD-a. Bawienie się w to nie jest na rękę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 19 Sierpnia 2011, 19:31:09 »
Ja z SoDem nic nie musiałem robić. trzeba zmienić bo spolszczenie wgrywa się poprzez UPDATE a to działa jak instalacja WoG. U mnie to nie powoduje żadnych problemów.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 19 Sierpnia 2011, 19:35:41 »
Trzeba, bo WoG instaluje się tylko w angielskim lub rosyjskim- taki był robiony. Spolszczenie jak podał Miker można potem wgrać, tylko mi sie nie podoba sama instalacja. Nie dość, że musimy zmienić język, to jeszcze potem przeinstalować SoD-a. Bawienie się w to nie jest na rękę.

Właśnie to mi się nie podoba w WoGu. Trzeba przeinstalowywać różne rzeczy (np. SoDa), sciągać spolszczenie, zmieniać ustawienia regionalne itp. Instalacja WoGa jest zbyt czasochłonna, jak dla mnie.



IP: Zapisane
Kreator Irhak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Skrzydlaty Anquietas

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 19 Sierpnia 2011, 21:59:43 »
Trzeba, bo WoG instaluje się tylko w angielskim lub rosyjskim- taki był robiony. Spolszczenie jak podał Miker można potem wgrać, tylko mi sie nie podoba sama instalacja. Nie dość, że musimy zmienić język, to jeszcze potem przeinstalować SoD-a. Bawienie się w to nie jest na rękę.
Można przeinstalować SoDa, ale po co? I tak ma się możliwość gry w niego. A co do zmiany języka itp. ja mam Win7 i jakoś nie potrzebuję tego typu rozwiązań...


IP: Zapisane
Przez życie i śmierć, kołem istnienie się toczy. Czas dany jest, by go wykorzystać. Miejsce znane do działania...
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 21 Sierpnia 2011, 13:13:28 »
@Belegor - Nie chodzi mi o instalację WoG'a tylko o patch polonizujący.
@Kreator Irhlak - Popieram. Mam Choć WinXP, ale też sobie radzę. ;P


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 31 Sierpnia 2011, 21:43:13 »
Moim zdaniem może przesadzili ze zmianami, ale (jak ktoś już napisał) da się wyłączyć te, które się nie podobają i przeszkadzają w rozrywce.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry