Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heart of Nightmares (Serce Koszmarów) (Czytany 12732 razy)
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« : 22 Października 2011, 16:04:19 »
Wątek do dyskutowaniu o podanym w temacie wątku Scenariuszu. Co o nim sądzicie? Podobał wam się? Co sądzicie o Sveltanie i Aguirre? Może macie jakieś rady dla innych? Zapraszam do dyskusji :)


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Października 2011, 19:34:38 »
Gdzie można znaleźć ten scenariusz? Jest w jakimś patchu? :tawerna:


IP: Zapisane
Imrik

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Października 2011, 20:00:30 »
Scenariusz znajduje się w edycji kolekcjonerskiej gry.

Przeszedłem go na standardowym poziomie. Grało się przyjemnie, historia całkiem ciekawa. Walka z bossem całkiem całkiem :)


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23 Października 2011, 11:31:02 »
 :wsciekly:. Buu to nie fair, ja też chcę...


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Października 2011, 18:27:07 »
Fajna misja. Nie dość, że walczy się z dwoma bossami, to na dodatek dostaje się Łzę Ashy. Najlepsze jest to, że za to wszystko są osiągnięcia. Szkoda, że jest jak na razie tylko jeden scenariusz :(.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23 Października 2011, 20:49:24 »
Fajna misja. Nie dość, że walczy się z dwoma bossami, to na dodatek dostaje się Łzę Ashy. Najlepsze jest to, że za to wszystko są osiągnięcia. Szkoda, że jest jak na razie tylko jeden scenariusz :(.

Pewnie kolejne będą w DLC albo ULC w kolejnych patch'ach :P Szczerze, mam nadzieję, że nie będzie trzeba za nie płacić...


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 28 Października 2011, 21:11:50 »
 Co do pacht'ów... Ile już ich jest? Ktoś może liczył :)? Zainstalowałem dwa i więcej już mi się nie chce.


IP: Zapisane
Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Listopada 2011, 20:03:29 »
Scenariusz fajny tylko krótki...
A patchów chwilowo jest dwa do Herosa i jeden do launchera.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 11 Listopada 2011, 22:50:53 »
Doszedłem do samej matki Naamtaru i mam problem. Armię mam nie małą: 186 arcyliczy, 204 arcywampirów, 408 szkieletów oszczepników, 314 zjaw, 342 trupożerców, 34 lamassu i pomimo tego obniżyłem jej poziom życia do 7238 (pozostało mi jedynie 21 arcywampirów, 164 arcylicze, 317 szkieletów i 20 nagińskich duchów do zniszczenia) i pytanie jest moje- czy powinien jeszcze zwiększyć armię, czy znaleść jakiś artefakt, który ją osłabi?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 11 Listopada 2011, 22:55:04 »
Ja miałem podobną armię (tylko o ile pamiętam miałem koło 600 szkieletów i 300 arcyliczy, ale reszta bez większych zmian) i ją łatwo pokonałem. Po prostu nie przejmuj się duchami a naparzaj w Matkę. Aha, i jeszcze nie miałem Lamasu. Jak ich zdobyłeś?


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 11 Listopada 2011, 23:06:42 »
Po prostu skonwertowałem budynek rekrutacyjny elity sanktuarium tuż obok fortu na północ od miasta współpracującego z Yume.

Czyli muszę zebrać troszkę większą armię. Dzięki.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Jedrek134

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 14 Listopada 2011, 22:05:59 »
Witam!
Właśnie przeszedłem ten scenariusz. Matka Namtaru jest pod wpływem zaklęcia, które zmniejsza zadawane jej obrażenia o 90%. Aby pokonać ją bez większych problemów trzeba je rozproszyć.

Mam jednak pytanie: Czy po pokonaniu matki następuje jakiś filmik wyjaśniający, jak cała akcja się kończy? U mnie po pokonaniu bossa gra po prostu się skończyła bez żadnego epilogu. Nie wiem, czy tak ma być, czy to błąd.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 14 Listopada 2011, 22:35:28 »
Raczej tak ma być, po prostu. U mnie też nie było filmowego epilogu tylko notka.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Listopada 2011, 19:21:55 »
Mam mały problem - jestem w momencie, gdy trzeba użyć zwoju Akashy do otwarcia jakiegoś przejścia. Domyślam się, że jest to w miejscu w którym stoję na poniższym zdjęciu, tylko jak użyć tego zwoju? Naciskam na ten item w ekwipunku i nic, w spellbooku też tego nie ma, chyba jakiś ślepy jestem : P



EDIT: Dzięki za pomoc.


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2011, 22:57:08 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
realag13

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 18 Listopada 2011, 21:46:40 »
Wszystko zależy od tego jak postąpiłeś z smokiem wodnym.W przypadku drogi łez przejście samo się otworzy w miejscu, w którym stoisz.W przypadku drogi krwi przejście znajduje się pomiędzy miastem Akashy, a jego fortem(zejście do podziemii takie jak w 1 misji prologu) i też powinno się uaktywnić automatycznie, gdy się do niego zbliżymy


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry