Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
kampania barbarzyńców, pierwsza misja (Czytany 2185 razy)
davvv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 04 Stycznia 2012, 16:23:23 »
Dobra a ja mam pytanie na które mam nadzieję, że ktoś mi odpowie. Czy jest ktoś taki na forum co przeszedł pierwszą misję w Heroes IV(podstawowa wersja) kampanii barbarzyńców: Chwała dni minionych -> 1. Nowy porządek(po polsku, po angielsku nie wiem) gdzie, startujemy Waerjak i żeby zająć miasto, musimy popłynąć na wyspę i zabić pirata by zdobyć wóz rudy i odwiedzić namiot klucznika a potem podbić kolejne zamki I TERAZ UWAGA: NA NAJTRUDNIEJSZYM POZIOMIE? TYM OSTATNIM OCZYWIŚCIE? Jest ktoś taki? Jak jest to bardzo proszę o odpowiedź bo próbowałem chyba już ją przejść z 20 razy i nic, no kompletnie nie wiem, nie potrafię zabić piratów na tej wyspie, no nie wiem jakim cudem, mam wziąść tyle wojska by ich zabić, uważam, że jest ona nie do przejścia, producenci się pomylili i zrobili to za trudne. Bardzo proszę o odpowiedź.

Wiadomość doklejona: [time]05 Styczeń 2012, 23:42:28[/time]
widzę, że wyświtleń mojego posta jest ponad 40 ale nikt mi nie odpowiedział, ja z ciekawości ściągłem grę i spróbowałem jeszcze i nie ma szans, no nie ma szans, nie wiem jak to trzeba przejść, a z was ktoś próbował? chciałem nawet napisać do 3do ale już dawno się rozpadło


« Ostatnia zmiana: 05 Stycznia 2012, 23:43:18 wysłane przez davvv » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry