Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[wow] spazz 2 misja (Czytany 3680 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« : 09 Września 2012, 16:56:42 »
Witajcie. Wiem, że ja jako spec od h4 nie powinienem się wypowiadać z takimi sprawami, ale jednak... Zacząłem sobie kampanię spazza na poziome zaawansowanym, no i zaczyna się problem, bo pierwszą misje przeszedłem bez najmniejszego problemu, rozwinąłem bohatera na maxa w magię chaosu (na mistrzu), a w drugiej misji muszę pokonać bohatera wroga na poz. około 25, który ma coś pod 50 wampirów od samego początku- sprawdziłem kodem. Kiedy ja się rozwijam, mam chaos na arcymistrzu, dezintegracje i około 6 czarnych smoków i inne jednostki, on wyskakuje z ... 100-200 wampirów, 5-15 diabłów, 10-20 kościanych smoków i 100-300 duchów, nie wspominając o 500-2k szkieletów, znam te liczby, ponieważ podchodziłem do tej misji po kilka razy, ale on zawsze ma tak potężną armię, a rush na samym początku nie jest możliwy, ponieważ koczowniczy nomadzi "zjadają" mi całą armię startową i atakuje go samym bohaterem, walka wygląda tak: atakuję, rzucam implozje/dezintegracje zależy od poziomu- na wampiry, mam oczywiście miksture nieśmiertelności nałożoną, wampiry wyskakują, zabijają mnie, ja się odradzam, bije jeszcze raz, doskakuje coś innego i mnie zabija znowu.
Próbowałem także grać na zdobycie wszystkich kopalń na mapie, a następnie siedzenie w mieście i wciskanie cały czas "e" oraz zbieranie armii, ale wtedy on mi wskakuje z horrendalnymi wojskami i i tak nie da się go pokonać. Nie chcie mi się zmieniać poziomu na łatwy i przechodzić od nowa  pierwszej misji, dlatego proszę was o pomoc.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Września 2012, 19:34:46 »
Witam.
Widzę że Rdzawa Pustynia aż tak kłopotliwa? To zacznijmy pierw Rozwijasz jedno czy dwa miasta razem? Następnie jak planujesz rozwój Spazza po rozwinięciu Magii Chaosu? a co do czerwonego gracza to próbowaleś się z nim bawić w kotka i myszkę z podobojem jego miast sfery Śmierci? Spróbuj tej taktyki lub też zagraj dywersję gdy wróg będzie poza miastem i go zaatakuj i zabij tylko bohatera i ucieknij/poddaj się wtedy jego armią zostanie bez buffu statów boha.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09 Września 2012, 20:49:43 »
Rozwijam obydwa równocześnie, by mieć większy przyrost stworzeń. Po magii chaosu rozwijam walkę. Sam jeden skill walka, bez pobocznych. Próbowałem się z nim tak bawić, ale po 1: na początku on nie wychodzi, siedzi w tym mieście, po 2: jak już wylezie, to mnie potem łapie z armią 150 wampów i nawet jak jestem ja w mieście, to mnie rozwala w drobny mak i nawet smoki nie pomagają.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Września 2012, 21:07:24 »
Hmm nawet nie reagował na zajmowanie kopalni? U mnie to działało i zwykle na mapie przygody go dopadłem lub w oblężeniu i zwykle pierw z wieżyczek zdejmowałem mu kolegów lub prowokowałem do wyjścia zza muru.
To w sumie masz kopyto w magi jak i walce(Fury rage i dual hit). A jak rozwijasz siedziby istot?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09 Września 2012, 22:22:27 »
Siedziby? No próbowałem raz minotaurami raz meduzami, a tak to zmorki i czarne smoki. Ten koleś zajmuje kopalnie dopiero wtedy, kiedy go powkurzam zajmowaniem zamków o.0


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10 Września 2012, 18:32:16 »
To dobrze, wtedy gdy wychodzi zaatakuj go(samym Spazem lub innym bohem na dobrym lvl) tylko by mu bohatera sprzątnąć i ucieknij/poddaj się, by później szybko z armią jego armię pokonać i móc spotkać się z Królem Demosmoków.

Edit: Jak coś to udostępnij mi swoje save'y to jutro pomodzę coś :)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 11 Września 2012, 14:34:00 »
To wygląda mniej więcej tak: http://img805.imageshack.us/img805/3483/spazz.png


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 12 Września 2012, 19:54:40 »
Moim zdaniem masz buga w grze, taką armię komputer powinien mieć po 2miesiącach co najmniej. Hmm musiałbym sprawdzić u siebie jak to wygląda albo odpalić twego Save na moim Pc i podziałać.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 26 Marca 2013, 21:20:07 »
Dobra, soryy za odkopywanie ale może się sprzyda.
W h4 jest bug, że jak zabijesz bohatera I jednostki STRZELAJĄCE, to pozostałe jednostki będą stały i się broniły. Więc! Należy je zabić, a potem miotać armageddon jak szalony, oczywiście atakować samym bohaterem lub tylko z czarnymi smokami. Ja tak wygrałem wszystkie bitwy. Może i nieczyste zagranie, ale cóż, doszedłem do tego metodą prób i błędów.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 26 Marca 2013, 22:02:36 »
wredne nie powiem ale ja tez to zauważyłem ;]  słabe ai
choć wydaje mi sie ze nie zawsze działało


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry