Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z pierwszym uruchomieniem gry (Czytany 1862 razy)
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« : 19 Czerwca 2015, 17:24:55 »
  Całkiem niedawno zaopatrzyłem się w podstawową wersję gry MMHVI.
Pierwszą próbę zainstalowania podjąłem wczoraj i wszystko było ładnie, do czasu, aż mój nazbyt wyczulony antywirus wykrył zagrożenie na oryginalnej płycie i sam automatycznie odinstalował zaraz po zakończeniu instalacji.
  Dzisiaj znów spróbowałem zainstalować. Wpierw zająłem się antywirusem, gra się zainstalowała i przeszedłem do U-playa. Pominąłem aktualizacje i pojawiło mi się okno, gdzie miałem się zalogować na U-playa. Nie wiedziałem, że jest to obowiązkowe, by uruchomić grę,  więc kliknąłem 'graj'. Wtedy pojawiło mi się okienko oznajmujące o obowiązkowym zalogowaniu, a po wyłączeniu okienka wyłączyło się i okno logowania. Włączyłem jeszcze raz, lecz wtedy U-play musiał mi się instalować. Poczekałem i gdy już miałem się logować program przestał działać. I tak właśnie jest za każdym razem, kiedy próbuję włączyć.
    I oto właśnie mój problem. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Czerwca 2015, 19:40:43 »
Eloszka ;)

Spróbuj zrobić re-instal Uplaya, codo samej gry masz grę spatchowaną do odpowiedniej wersji? A tak serio H6 i cały ten "U" to wielka loteria bo zadziała albo i nie.


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Czerwca 2015, 13:13:48 »
   Wykonałem reinstalację Uplaya i tym razem dobrze działał. Tylko że nie mogłem się zalogować, bo pisało, że serwer jest nieaktywny. A nie wydaje mi się, żeby był nie aktywny, gdyż na tym koncie grałem, np. w Duela.
   Spatchuje grę i mam nadzieję, że w końcu zadziała.


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry