Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Cienie Mroku- Problemy, bugi i komunikaty (Czytany 12550 razy)
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« : 29 Kwietnia 2013, 13:05:41 »
Witam,

niedawno otrzymałem Cienie Mroku a wraz z nim 2 DLC za preorder.

Po aktywacji kodów DLC wszystko gra oprócz braku jednej z broni rodowych Laska ze Smoczej Kości

Coś nie tak czy jakaś misja jest związana aby odblokować?

Edit:
zmieniam nazwę tematu bo widzę, że więcej rzeczy nie gra....


« Ostatnia zmiana: 01 Maja 2013, 08:08:33 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Kwietnia 2013, 13:27:59 »
Podejrzewam że będzie ona do znalezienia na mapie, ale ciężko mi mówić - nie mam żadnej z części H6, byłem tylko beta testerem, no i chwilkę u kumpla grałem.

Mimo wszystko zwróć się do pomocy na Ubi, jeśli nie znajdziesz na mapie z kampanii.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29 Kwietnia 2013, 13:35:20 »
Ten dodatek jest żenujący. Nie ma map z podstawki, oraz z DLC, gra wiesza mi się przy każdej bitwie, musiałem odinstalować podstawkę by zainstalować dodatek, wiec cała zawartość podstawki idzie się kochać. No chyba, że bym wybulił kasę na tę kompletną wersję. Skandal. :)


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Kwietnia 2013, 13:45:56 »
Tak trzeba było odinstalować grę ale:
Zawartość podstawki i DLC o ile była odblokowana zostaje. Przy odinstalowywaniu można zostawić zapisy więc tego też się nie traci.
Trzeba na nowo prolog przejść żeby kampanię podstawki odblokować (bohaterów w dynastii posiadam nadal)
Nie wiem czy też tak macie ale kursor w menu głównym wariuje.
Samej kampanii nie odpalałem ale również u mnie brak Belketha i Kostura mimo zakupu pre-ordera.
Na początku myślałem, że gra chce abym zakupił podstawkę ale prolog można normalnie zagrać więc pewnie odblokuje on resztę.
A teraz idę pograć w dodatek (na pudełku mamy mieć zapewnione 20 godzin a więc dwa razy tyle co w DLC. Czyżby 2 kampanie po 2 misje?).


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Kwietnia 2013, 14:02:53 »
A co z mapami w multi? Masz je? xD
A i daj znać, czy gra Cię wywala do pulpitu, gdy zaczynasz bitwę.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Kwietnia 2013, 15:34:19 »
Żadnych zawieszek, wywalania do pulpitu itd nie mam (na razie) ale:
Wariujący kursor w menu i co jakiś czas na mapie irytuje. Nie mówię tu o migotaniu czy innych pierdołach. Kursor kiedy nim przesuwamy tak jakby biega w kółko o parę pikseli.
Map w multi nie sprawdzałem ale skoro kampania jest dostępna to z tym też problemu nie powinno być.
Napotkałem jednak na inny poważny problem. Wygląda na to, że bronie rodowe z dodatku się nie zapisują. Podobnie mogło być z Balkethem i kosturem. Wykonałem misję na zdobycie Blade of Balance i zdarzyły się takie rzeczy:
a) kiedy miałem inną broń rodową nałożoną ostrze po prostu zniknęło.
b) Kiedy wykonałem zadanie bez broni ostrze pojawiło się u Raelaga ale nie ma go w dynastii. Jak je zdejmę to znika tak jak to miało miejsce w opcji a.

Nie pomagają sztuczki z zapisaniem gry itd. Wygląda na to, że osiągnąłem maksymalną liczbę broni jakie mogę odblokować. Dalej z kampanią nie ruszam bo szkoda mi potem od nowa to grać. Może ten cały patch 2.1 to naprawi.

Co do MP. Scenariusze z DLC i mapy MP z podstawki są zablokowane. Nie wiem dlaczego ale niech lepiej ogarną co nakombinowali. Samodzielny dodatek swoją drogą ale jak na razie to jest to po prostu nie grywalne.


« Ostatnia zmiana: 29 Kwietnia 2013, 16:30:46 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Kwietnia 2013, 16:32:10 »
No to ciesz się, że Ci się nie wiesza. Mi tak się robi tylko w kampanii Lochu.
A mapki z multi są niedostępne. Zobacz sobie. Zapewne również musiałeś odinstalować podstawkę...
Nędzna UBIkacja.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29 Kwietnia 2013, 16:44:03 »
Na forum wrzasków nie widziałem, pewnie dlatego, że większość nie ma jeszcze zainstalowanej gry. W kulce dwie osoby pisały.
Wygląda na to, że niepotrzebnie kombinowali z samodzielnym dodatkiem. Mogli dać zwykły wymagający podstawkę i by połowy problemów nie było. Nie akceptuje broni, bonusów nie dodaje, nie uznaje odblokowanej zawartości. Śmieszne to jest. Szczerze mówiąc wolałbym, żeby dodali to w formie DLC zamiast takiego badziewia gdzie wróciły błędy z czasów bety. Przynajmniej problem kompatybilności od razu by załatwiono, dotychczasowe wersje by pozostały i nikt nic by nie stracił. Nadal trzeba dodatek odblokować kodem więc różnicy poza tymi błędami nie widzę.
Teraz mam hybrydę w postaci takiej, że bonusy w conflux mam z podstawki a dostępne mapy mam z dodatku. Wypuszczać takie coś po opóźnieniu premiery. Jakby to była podstawka to jeszcze rozumiem ale co to za filozofia dodać zamek, kilka artefaktów i kampanię? Za dużo wersji gry narobili i teraz się wszystko posypało. Pewnie tylko osoby z Complete Edition nie mają żadnych problemów.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 29 Kwietnia 2013, 18:14:46 »
Zwłaszcza, że tych mapek w multi jest tyle co o tyły potłuc. Było ich nawet sporo, a teraz jest ich zaledwie 8- 10. Żenada. To tak, jakbym nigdy nie kupił podstawki, którą przecież mam za całe 200 złotych polskich. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 29 Kwietnia 2013, 18:46:44 »
Czyli, sumując wasze opinie - czekać na pełną edycję - to znaczy paczkę Podstawki, DLC i Cieni, czy tylko złotą kupować?

Z tego co rozumiem tylko 2 opcja wchodzi w grę, chyba że błędy jakoś naprawią.


IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 29 Kwietnia 2013, 19:04:50 »
Witam,

Słuchajcie, próbuję zainstalować Cienie Mroku a tu mi pisze, że mam wersję programu 1,8 i chce odinstalować mi herosy, o co come on ?

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 29 Kwietnia 2013, 19:52:22 »
Wydaje mi się, że ta cała Complete Edition działa bez zarzutu (jest opcja wpisania dla niej kodu). Oczywiście jeśli chodzi o odblokowywanie.
Niestety osoby takie jak ja, które kupiły każdy element i miały odblokowany dotychczas traktowane są jakby wcale tego zakupu nie dokonały.

Chce odinstalować bo podstawka to wersja 1.8, dodatek 2.0. Szkoda, że nie ma opcji aktualizacji podstawki dla tych, którzy ją posiadają. Jak nie odinstalujesz to dodatku nie odblokujesz, jak zainstalujesz to będziesz mieć problemy z elementami podstawki.

Swoją drogą dotarł ktoś w kampanii do pierwszego miecza? Zapisało go komuś czy to u wszystkich nawala?

Jedyne co im wyszło to fabuła. Jak na razie pierwsza misja to miłe zaskoczenie dlatego poczekam aż naprawią to co skopali.


« Ostatnia zmiana: 29 Kwietnia 2013, 19:56:30 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 29 Kwietnia 2013, 21:04:58 »
W infie na stronie głównej Tawerny, jest mowa o patchu 2.1 to w takim razie może od razu on się zaktualizuje po włączeniu uplaya i potem może będzie można spokojnie zainstalować dodatek, tylko gdybam teraz.
Kwestia kiedy wyjdzie ten patch 2.1.


IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 29 Kwietnia 2013, 21:18:21 »
Eh... u mnie tak samo z tym mieczem z pierwszej misji Lochu...

co za bajzel...

Edit:
coś teraz aplikacja uplay nie działa.... może coś naprawiają...  oby ten patch 2.1 coś zdziałał...

a w między czasie takie cuś miałem okazje zobaczyć podczas walki...
http://zapodaj.net/35e6d9483c94c.jpg.html uwaga od 18+ ;)


« Ostatnia zmiana: 30 Kwietnia 2013, 10:27:54 wysłane przez EvilMan » IP: Zapisane
Marcellomar2013

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 30 Kwietnia 2013, 23:22:16 »
Czyli mówicie żeby do 2 maja nie instalować gry? Bo nie uśmiecha mi się stracić wszystkiego co miałem do tej pory. Jest jakaś szansa że w dniu oficjalnej premiery wypuszczony zostanie patch, który "uzgodni" podstawkę z dodatkiem? Z drugiej strony korci mnie żeby zrobić użytek ze świeżo odebranej gry.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry