Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jajcarskie numery z rodzeństwem (Czytany 6923 razy)
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« : 09 Marca 2010, 23:03:29 »
Z pewnością większość z czytających ma jakieśtam rodzeństwo, a zwykle bywa tak, iż:
-Starszy brat/Starsza siostra "dręczy" (No, nie na poważnie ale bardziej dla zabawy) młodszego, aczkolwiek gdy kto inny go dręczy, starsze rodzeństwo rusza na pomoc.
Pewnie większość nieraz jakoś "prała się" z braćmi czy siostrami. Sam pochodzę z dosyć dużej rodziny (piątka rodzeństwa :D) aczkolwiek tylko ten najmłodszy (oprócz mnie, bo sam jestem najmłodszy) zanim zaczął studiować to lubiał jakoś mnie tam dręczyć, i sam miło to wspominam . Tutaj możemy podzielić się jakimiś wspomnieniami, lub tym, co się teraz dzieje (Jak ktoś ma obecnie o kilka lat młodszego brata/młodszą siostrę)

Ja pamiętam, jak kiedyś brat kupił takie plastikowe kajdanki i mi je zapiął na prawej ręce i lewej nodze (lub na odwrót), po czym wziął kostkę masła i mnie pobrudził na rękach i nogach. A ja wtedy byłem jeszcze mały, i nie wiedziałem, jak takie kajdanki otworzyć :D.

Inny numer jaki brat mi zrobił, to gdy związał mnie kołdrą (tak, że wystawała mi tylko głowa) po czym podsuwał mi pod nos jakieś śmierdzące rzeczy, np. z tego co pamiętam to ser pleśniowy, jakieśtam tabletki co ostro śmierdziały (Z tego co pamiętam to lekarz mamie przypisał na coś) lub swoje stopy ;D. Zwykle to ostatnie robił jak miał w dany dzień w liceum dwa wf-y.

Często też dwie moje kuzynki się prały o coś (Głównie o kosmetyki lub buty, bo jak jedna gdzieś szła na miasto to druga się wkurzała, że jej nic nie kupiła) i często jak był w towarzystwie mój brat (Ten, o którym mowa pare linijek wyżej) lub inny, jeszcze starszy, to często się to nagrywało na komórkę lub robiło pare zdjęć aparatem, a jak już im przechodziła ta złość to się śmialiśmy przeglądając zdjęcia/oglądając filmiki na komputerze.

No, to teraz czekam przeżycia innych związane ze starszym rodzeństwem  ;)

Ps.
Tak swoją drogą zainspirował mnie do stworzenia tego tematu demot poniżej:
http://demotywatory.pl/1126379/Starszy-brat


« Ostatnia zmiana: 10 Marca 2010, 17:53:01 wysłane przez Kokoju » IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 09 Marca 2010, 23:21:18 »
Dobry Temat moim zdaniem.

No cóż, ja mam starsze rodzeństwo... I znam uroki bycia najmłodszym.

Wszelkie zaczepiania, atakowania, zasadzki, tortury i inne miałam, mam i będę mieć xD. (W sumie to brat jest głównie autorem, bo siostry nie ma...) Ale udaje mi się czasem zrewanżować (niczym osadnicy kontra indianie... Hura, ale przewaga... )

Często objawia się, kiedy coś robię, i łapie mnie za głowę, leżąc na brzuchu i czytając książkę blokuje mi nogi i łaskocze w stopy przez co wyrywa mnie to z kontekstu książki i rozzłoszczona nie potrafię jej ponowić.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Marca 2010, 08:43:08 »
Emotikony w tematach są złem. Niech ją ktoś usunie.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 10 Marca 2010, 11:25:30 »
Najmłodszy 3"rodzeństwa" jak byłem mały siostra potrafiła mnie załaskotać na śmierć (prawie wszędzie mam łaskotki)

Z "braćmi" polegało to na regularnym się pruciu (raczej dla zabawy)... kiedyś jeszcze grałem w zimę w hokeja w zimę u sąsiada na stawie (fajnie było :D)

Teraz przeistoczyło się to w prawdziwe bicie się do krwii... ;/ dlatego pragnę się jak najszybciej wynieść z domu.

ALE kolega mi opowiadał jak jego brat z... nie pamiętam przywiązał bodajże 2 brata do drzewa i zostawił go tam na noc czy 2 (było to na wiosce i nikt jego wisków nie słyszał)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11 Marca 2010, 16:30:31 »
A ja jestem jedynaczką i mnie ten temat nie bawi nic a nic.


IP: Zapisane
ruszu

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 04 Grudnia 2010, 16:49:59 »
mnie w śmigus dyngus brali za ręce i nogi i do wanny (w ubraniu ) czły zmoczony i tak co rok :)



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 04 Grudnia 2010, 21:49:08 »
Pamiętam jszcze jak brat z siostrą mówili kawały, a japiłemw tedy herbatę, nagle brat opowiedział taki dobry kawał, że pomimo napoju w ustach zacząłem sie chichra i wtedy nagle.... herbasta zaczęła lecieć mi z nosa xD.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Grudnia 2010, 09:52:23 »
Uaaauaua ja miałem masakrę-mam "6 rodzeństwa" i zawsze jak byliśmy młodsi to się z nim biłem(tylko z bratem starszym bo dziewczyny po 23 lata a młodsi bracia po 7lat mają :)). A wyglądało to tak, że on 3 lata starszy trzymał rękę mi na głowie i trzymał tak z dala od siebie a ja machałem rękami i ślizgałem się po podłodze tworząc wir. Raz wybiliśmy szybę w drzwiach pokojowych :-\ i był przerąb. A tak to jak musiałem z nim spać to ja zazwyczaj na ziemi leżałem a on mnie z łózka spychał  :) i tak co noc. W śmingus dingus budziłem się pod zimnym prysznicem  :) prawie co roku. Z siostrami było lepiej śmiechy w kuchni wieczorem :). A teraz jak ja jestem starszy od dwóch kajtków bliźniaków to robię to samo co mi brat oczywiście na inne sposoby  ;>


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05 Grudnia 2010, 09:55:42 »
Wyżywać się na młodszych.... ale z ciebie drań...xD. Bijatyki z bratem też się tak kończyły, raz wybiliśmy szybę, złamaliśmy drzwi szafki, łóżko się złamało. A kiedy zęby nam wypadały to tak się "biliśmy", że któremuś z nas czasem mleczak wypadał.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry