Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V - Tribes of the East - Poradnik do kampanii I " Wola Ashy" (Czytany 31070 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 02 Lutego 2011, 15:22:30 »
Po prostu musisz wykonywać questy jakie masz, aby zrealizować główny musisz pokonać Serafów stojący na skrzyżowaniu dróg, wtedy pojawi się Arrantir i możesz maszerować i zdobywać zamki Haven by ostatecznie spotkać się z Rycerzem Orlando.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 25 Lutego 2011, 08:53:33 »
Co do tych artefaktów w ostatniej misji...

Jak czytałem opis Hełmu Doppelgangera, to musiałem to robić kilka razy, a i tak nic nie rozumiałem ;p Lecz mniejsza z tym ;]

Ja dałem zamiast laski Łuk Jednorożca (czy jaki tam jest), żeby moi strzelcy nie mieli ujemnych modyfikatorów do walki na dystans dzięki czemu szkielety i lisze siały totalne spustoszenie w szeregach wroga ;]
Po co ten amulet dający manę? Przecież many wystarcza bez problemu, nawet przy używaniu bardzo "drogich" zaklęć ;]
Wszystko fajnie, ale nie kumam szczęścia i morale ;] Nigdy nie dostałem żadnych bonusów grając nieumarłymi ;p

Ale ogólnie poradnik bardzo dobry, w sumie to z jego sporą pomocą przeszedłem całą kampanię ^^
Bo nieumarli nie posiadają regulatorów morale...

Wiadomość doklejona: [time]25 Luty 2011, 09:04:11[/time]
Khaziu zobacz sobie na tę walke:
http://www.youtube.com/watch?v=6qhS798A9AA&feature=related
EDIT: Popełniłem błąd - Nieumarli nie posiadają morale. Mój błąd.  :niepewny:


« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2011, 21:57:53 wysłane przez Zehir9921 » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Raelag222

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 21 Lipca 2011, 10:10:38 »
Cytuj
Bo nieumarli nie posiadają regulatorów morale i szczęścia...

Mogą mieć bonusy do szczęścia i morale. Ja rozwinąłem szczęście Arantira na ekspert i dodałem kilka rzeczy. Podczas walki z Orlando prawie każdy mój atak był szczęśliwy :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 21 Lipca 2011, 10:47:34 »
Do szczęścia tak, ale nie wiem, skąd ci morale przyszły do głowy. Każdy nieumarły posiada zdolność "nieumarły", której założeniem jest właśnie brak morale.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Alaron98
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Czy to ptak?Samolot? Nie! To Wuwu!

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 09 Czerwca 2013, 11:30:11 »
Mi na 2 misje wystarczyło: 1982 szkieletów wojowników,887 gnijących zombie, 138 mistrzów liszów,335 widm,461 lordzich wampirów,22 widmowe smoki i 67 banshee. A nie jak tu piszą że co najmniej 100 smoczków jak bym czekał tyle tygodni to moje wojska by ich zmiotły. 8)


IP: Zapisane
,,Czy światło może widzieć ciemność?'' - Alaron98

,,Człowiek głupi patrzy, człowiek wykształcony widzi, człowiek mądry rozumie''

,,Wuwu lubi ciastka, a ciastka lubią Wuwe''
Tallos

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 11 Lutego 2014, 19:40:09 »
Siemka, mógłby mi ktoś wysłać sejwa z początku I misji? Mam ten błąd, że nie mogę jej przejść.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 11 Lutego 2014, 22:37:58 »
Mam ten save, ale grę rozgrywałem na poziomie heroicznym, a co jak co, jest to jedna z trudniejszych misji na tym poziomie trudności. Więc nie wiem, czy chcesz.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry