Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V - Tribes of the East - Poradnik do kampanii III "Na ratunek" (Czytany 37173 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 23 Stycznia 2010, 23:01:36 »
http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=299 - gotowe


IP: Zapisane
blazej.30

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 35

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Stycznia 2010, 19:32:59 »
Dzięki. A i jeszcze powtórka walki z Biarą nie działa, tzn. plik został usunięty.


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2010, 19:46:33 wysłane przez blazej.30 » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 18 Lutego 2010, 19:44:11 »
mam taki nienaturalny problem, bo... jak... co mam zrobić, żeby w pierwszej misji przyzwać te oddziały? Czar mam - przywołanie istot, ale nie mogą go użyć  :huh: .

Edit: Ech, nie zauważyłem, że to przywołanie będzi działać od następnego tygodnia  ;D

A tak w ogóle to z jakiej pary, kiedy chciałem użyć paru mioteł Narxesa, to zabójcy się do mnie przyłączyli?  :huh:


« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2010, 17:23:43 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Tytan Burz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 22 Września 2010, 17:05:11 »
mam pytanie jak pokonać bohatera inferno w 4 misji tej kampani bo jak walczę kujin to wrogi heroes używa mocy bramy przyzywa jednostki a uwodzicielski skubbus mi dzikiego cyklopa przejmuje i wszystko zabija jest  jakaś na to taktyka ? bo kujin i tak ma słabą armie 30 krwawych cyklopów,30 dzikich,100jadowitych wyvern 600 centarow i 2k goblinów.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 22 Września 2010, 17:10:11 »
Cytat: Khaziu
Tym razem orkowie będą walczyć(12). Nie mam tu powtórki bo walka jest banalna. Zrób jak w przypadku Wulfstana - kliknij na Kujin i gdy będzie atakować kliknij spacje. Gdy sie zatrzyma przekaż wojsko Gotaiowi który ma aż 900 cyklopów!!!. Oddaj całą armie i artefakty. Zostaw jedynie dzikie cyklopy. Tak silnym Gotaiem(u mnie miał on bez żadnych artefaktów około 50 ataku!!! - poziom około 35) zaatakuj zamek. Mając 900 cyklopów ta walka będzie jedynie przyjemnością. Wygrasz na 100%

Aż takie straszne zadać sobie trud przeczytania poradnika do którego link jest podany na górze strony?

@Down

Hamscy twórcy, to po 1 zmiana poziomu, dalej sam nie wiem :huh:


« Ostatnia zmiana: 22 Września 2010, 20:27:25 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Tytan Burz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 22 Września 2010, 18:15:41 »
przepraszam ale w khazia poradnik jest błąd poza tym ja gram na patchu 3.01 i z poradnika khazia wynika ze gdy jednostki atakują idzie kliknąć spacje i że kujin się zatrzyma zrobiłem tak i kujin i tak zaatakowała zamek i gotai nie ma żadnych 900 cyklopów w armi tylko 1 bo zanim kujin udało się wjechać do zamku to podświetliłem jednostki w armi gotaia i miał tylko 1 goblina a bohater inferno ma bardzo potężną armie i mi skubbus przejmuje cyklopa i zabija wszystko.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 22 Września 2010, 22:31:29 »
Ja miałem podobny problem, lecz ona zaatakowała gobliny, więc po jakimś czasie jakoś się otrząsnęły.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 23 Września 2010, 16:38:31 »
Patch 3.11 naprawia błąd-bugg kórym było zatrzymanie postaci, to samo jest z jednotkami Gotaia, który zamiast 900 Cyklopów ma 1.


IP: Zapisane
Hiron

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 14 Listopada 2010, 12:13:18 »
Mam mały problem w 4 misji otóż Wulfstan nie chcę się zatrzymać przed miastem a tam robią ze mnie sieczkę da się jakoś odinstalować patch aby nie tracić zapisów.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 14 Listopada 2010, 18:39:19 »
Tak, skopiować sobie zapisy w bezpieczne miejsce, zainstalować jeszcze raz grę i wkleić swoje zapisy z powrotem do folderu docelowego "moje dokumenty\my games\..."


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 22 Marca 2011, 15:42:47 »
Khaziu, mumie miał dlatego, że przy miejscu rozpoczynania gry jest kopalnia, której pilnowały one. A ja zauważyłem kawałek nieodkrytego terenu koło niej...
U mnie on ich nie miał, ale miał za to 285 cerberów...  :-/  :P
( chodzi mi o drugą misję )
eeee... Khaziu? ILE ICH MIAŁ? Bo ja ich nawaliłem i było gdzieś 45... :P



IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 22 Marca 2011, 17:16:18 »
Ilość mumii zależy od poziomu na jakim grasz. Na twoim było 45- im trudniejszy poziom tym więcej, wraz z armią wroga. Khaziu grał na trudnym poziomie, lecz screeny były z łatwego.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 23 Marca 2011, 08:07:38 »
Czytaj do końca Belegor, a będzie dobrze... :D
Mi chodzi o to, że komputer zaatakował mumie po neutralnej stronie...


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
piotrekfire

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Kwietnia 2011, 16:29:21 »
Jak pokonac Wulfstanem tego bohatera Inferno? Gram jbc na normalnym. Ten bohater inferno ma ogromną armię, jeszcze w zamku, a Wulfstan ma żałosną :/ Jbc mam wersję tą co była na początku gry od razu, nic nie instalowałem.


« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2011, 16:31:48 wysłane przez piotrekfire » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 28 Kwietnia 2011, 11:34:54 »
We wcześniejszej misji(Przywoływanie Smoka) mogłeś dostroić Wulfstana, gdyż w podziemiach znajdował się Mentor pamięci i dzięki niemu wybrać pasujące Tobie skille a wtedy z tą armią+runy dasz radę.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry