Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Historia Tawerny Heroesów cz. IV (Czytany 16309 razy)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 25 Stycznia 2010, 13:18:36 »
-Grom... - powiedział ktoś zza pleców gnolla. Głos wydawał się znajomy, jednak Hells nie zwrócił uwagi w przekonaniu, że to tylko czyjeś przekleństwo, a nie wołanie jego imienia.
-Grom! - teraz głos rozbił się donośnym echem w głowie Grommasha. Ale to nie było możliwe, ten głos należał do osoby, której nie mogło być w mieście, nie w tej Tawernie.
-Hells, emerycie! - Hellscream odwrócił się i oniemiał, gdy zobaczył za plecami pierzastego elfa. Jego płaszcz był lekko poharatany, staw łokciowy prawej ręki zastąpiony był stalowym podobnym w swej konstrukcji do tej, która umożliwiała ruszanie się smoczym golemom Czerwonych Krasnoludów. Z owego metalowego zawiasu na zewnątrz wystawał pręt zakończony na stałe przymocowanym naramiennikiem. Lewe skrzydło przestało być zwykłym, orlim skrzydłem, a zmieniło się w nietoperzowe, takie, jakie posiadają demony czy smoki.
-Przecież ty... Ty byłeś zbanowany! - krzyknął Hellscream.
-Tak. Też nie wiem, jak to się stało, że tu jestem. Kontaktowałem się z Lazorem, lecz on pozostał w astralnym więzieniu. W moim przypadku to była chyba interwencja demonów. Do tego przy ucieczce rozwaliłem sobie kawał ręki. Ale jestem tu i teraz. Wygląda na to, że wolny.
Nastało krótkie milczenie, gdy Grom zastanawiał się, o co zapytać najpierw. Przerwał je jednak elf.
-Trzeba uratować Feha i Oroga.
Zerwał z szyi szkarłatny klejnot i zmaterializował z niego swe ostrze - broń przypominającą trochę sejmitar, trochę jatagan, której ciemny jak noc jelec z metalu w odcieniu błękitu zdobił ornament smoka trzymającego w swych wszystkich szponach ów kamień. Samo ostrze spowijała blada, krwistoczerwona poświata.
-Wiem, że nie masz żadnych powodów, żeby wyruszyć ze mną poza ewentualną nudą, ale potrzebuję twojej pomocy.
Bez dalszych wyjaśnień wyszedł z Tawerny i rozpostarł skrzydła, patrząc w siną dal. Był pewien, że gdy tylko spostrzeże go Martin czy Luk, będzie po nim.


« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2010, 13:21:47 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 17 Listopada 2010, 17:13:17 »
Siedzący od trzech lat ten sam, szary, zwykły kot wskoczył na stół.
Zaczął powoli przybierać ludzką formę. W oczy rzuciły się jednakże glany, długie ciemnobrązowe(jak to? futro miał szare!) włosy i kapelusz z piórkiem.
- co to za chaos?! Nie pozwalacie mi myśleć!!


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 17 Listopada 2010, 18:11:52 »
Ekhm. To jak, w której części pisać? Bo V też istnieje i jest jakaś :niby świeższa: ?  :P


IP: Zapisane
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 08 Stycznia 2011, 18:10:46 »
Do tawerny wszedł wysoki mężczyzna w pelerynie. Usiadł przy stoliku i zamówił bat-ona. Po chwili barman podał mu długi czekoladowy bat z napisem Snickers.
- Hej!
Osoba nie patrząc kto to jest walnęła go prawym prostym po twarzy. Dopiero teraz odwróciła się i zobaczyła że to Luk! Osoba odwróciła się, wzięła gazetę i udawała że to nie ona. Luk wstał otrzepał się i wbił wzrok w osobę, poznając Sepulchura. Ten powoli opuścił gazetę i zamówił dla Luka loda waniliowego szeroko się uśmiechając i nie spuszczając wzroku z Luka podał mu loda. Następnie zaczął szukać wzrokiem ratunku i zobaczył Ptakubę lecącego za oknem!
- Tam jest! - Krzyknął
- Kto?! - Spytał Luk
- Ptakuba!
Luk natychmiast wstał i wybiegł w pogoni za Ptakubą z wielką kartkąz napisem BAN. Sepulchure odetchnął z ulgą. Ale zobaczył podchodzącego do niego Fergarda który spytał:
- Po ile taki Bat-on?
- 3,50
Fergard zwrócił się do Barmana i zamówił Bat-ona. Sepulchure oglądał za oknem pogoń Luka za Ptakubą, coraz bardziej się rozkręcało, Ptakuba uciekał Ferrari które znalazł na jakimś parkingu ale zastanawiało go skąd Luk wziął Helikopter... Fergard spytał:
- Jak ty się nazywałeś?
Sepulchure popatrzył na niego dziwnym wzrokiem i odparł:
- Sepulchure, dziwne że mnie nie poznałeś.

 


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 08 Stycznia 2011, 18:17:59 »
@ Sepulchure
Tutaj obecnie piszemy, a ten wątek chyba powinno się zamknąć? :niepewny:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,6445.105.html


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry