Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gra w Demokrację. Szlachecką :D (Czytany 22574 razy)
Diraen

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


No ja myślę, że nie myślę...

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 22 Czerwca 2009, 13:32:38 »
Herold dociera po długiej podróży do stolicy Szalasio. Od razu puka we wrota zamku i czym prędzej informuje konkurenta.

Jeśli zechcesz, możesz przyjąć ofertę sojuszu Jeśli nie, uszanuję twoja decyzję. Lud wybierze. Ale mogę zaproponować Ci również traktat handlowy- moje duże zapasy drewna, za żywność, której niestety, brak u mnie.


IP: Zapisane
Nie każdy może, nie każdy umie, nie każdy chce. Ale można umieć, wystarczy chcieć. Można chcieć, lub umieć chcieć. I można chcieć wszystkiego...
Rotmistrz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 22 Czerwca 2009, 16:05:25 »
No przecież po to właśnie im obniżam podatki żeby mieli się z czego kształcić.


IP: Zapisane
DruidAlaron

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Za Sylannę!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 22 Czerwca 2009, 21:55:03 »
Ciekawy pomysł na grę, ale ja na razie nie wymyślam postaci  :P :P :P :P


IP: Zapisane
likop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 23 Czerwca 2009, 14:01:53 »
Do swego konkurenta
Drogi Krzysztofie.
Jeślisz nie wycofasz się w bieżących wyborów, będzie cię czekał spory wstrząs. Popiera mą kandydaturę większość noblitowanych i szlachetnych. Poza tym.. wypadki krążą po ludziach


IP: Zapisane
krzysio767

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 23 Czerwca 2009, 14:45:25 »
Sir Likopie Hornsweenty
Losowanie wyłoni zwycięzcę, a ja też mam duże poparcie  ;D. Ale, mimo, że cię nie znam, a ty mnie najwyraźniej nie lubisz, to jak będziesz miał kłopoty, możesz liczyć na moją pomoc :D. Nie lubię mieć wrogów  ^_^.


IP: Zapisane
likop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 25 Czerwca 2009, 16:39:02 »
Mimo to, drogi milordzie, nie przyczyniam się do twej kandydatury. W dobie dzisiejszych niepokojów, władcy którzy chcą przeprowadzać światłe i daleko idące reformy oświaty i kultury, są z góry skazani na niepowodzenie. Potrzebujemy silnych, konserwatywnych władców, potrafiących rządzić żelazną ręką i stosujących się do dawnych zasad - tylko tak będziemy w stanie przetrwać zawieruchy dzisiejszych niepokojów. Sam pomysł zjednoczenia królestw, jest niepokojący, ba! absurdalny. Szlachta, wystąpi przeciw tobie, gdy usłyszy o większych prawach mieszczan i chłopów. Historia, potwierdza - i potwierdzi - moje racje.


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 06 Lipca 2009, 07:50:38 »
Wygłaszam orędzie.

- Jako że ja i mój oponent mamy podobne postulaty istnieje pewien problem z wyborem. Jako że ma być losowanie możemy być pewni że będzie dobrze o ile oponent nie zrezygnuje z planów wdrożenia swych planów do planu planowania przyszłościowego. Jedno jest pewne... ja jak zostane wybrany zapewnie dobrobyt dla wszystkich! - Kończę orędzie.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry