Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes/Disciples?-Mod (Czytany 33671 razy)
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« : 15 Października 2010, 11:40:26 »
Jak sobie grałem w Disciples mnie naszło można połączyć dwa najlepsze tytuły gier herosa i disciples z małymi przeróbkami i mamy świetną gre. Dziwi mnie że nikt na coś takiego nie wpadł ale nic lepiej póżno niż wcale. Potrzebuje też kogoś kto zrobi go graficznie bo dla mnie modowanie to chińszczyzna i wiecie kaput. Ale narazie żeby się to rozwinęło musicie podać opinie i później pomysły a praca to po pewnym czasie mam nadzieje że Oliwsen pomoże zrobić nam ikonki.


« Ostatnia zmiana: 17 Października 2010, 21:33:40 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Października 2010, 12:15:58 »
Nie wiem czy ktokolwiek będzie miał czas zająć się projektem, jak wiadomo szpece od modowania i redaktorzy zajmują się wieloma innymi sprawami teraz. Ja się w to nie angażuje gdyż jestem w tym kierunku zbyt cienki żeby wymyślić czy stworzyć coś dobrego. Nawet Ci powiem że mi się pomysł niezbyt podoba bo Hereos a Disciples jednak różnią się od siebie i są to dwie całkiem inne gry, scalenie ich w jedno jakoś mi nie wygląda. Ale czekam na opinię innych.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Października 2010, 12:32:00 »
Po pierwsze jak mówił Cepek wszycsy są zajęci to jest Menelag i Oliwsen Projekt Mod Heroes of Tawerna, Menelag SoA mod magia śródziemia, Tawerniany projekt Kokoju i inni. Na razie chyba nikt się tym nie zajmie ale może za jakiś czas ja uważam, że to jest trudne zadanie łączenie modeli z dwóch różnych gier. Łatwiej powiedzieć trudniej zrobić, ale jeżeli pomoc w pomysłach będzie potrzebna to pomogę. Aha i fajnie to wygląda

"Heroes i Disciplis" - Heroes i Disciples raczej tak to się piszę  :)


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Października 2010, 12:38:58 »
No cóż drogi Cepku chodzi cóż krótko mówiąc o zmiane nazw budynków i jednostek to podam przykład IMPERIUM.
1lvl.Łucznik-Strzelec-Zwiadowca Imperium
2lvl.Giermek-Rycerz-Żołnierz
3lvl.Inkwizytor-Łowca Czarownic-Wielki Inkwizytor
4lvl.Mag-Czarodziej-Elementalista
5lvl.Rycerz Imperium-Paladyn-Obrońca Imperium
6lvl.Tytan-Starożytny-Kolos
7lvl.Anioł-Myzrael-Archanioł
Zadawajcie pytania na większość odpowiem i na razie będziemy tylko gromadzić pomysły wasze też podajcie.I dzięki że mnie poprawiłeś Psycholu nie zauważyłem.I (wcześniej nie napisałem teraz napisze)Nie łoćzymy modeli z dwóch różnych gier tylko modujemy herosa by tak wyglądał podobnie do Disciples.


« Ostatnia zmiana: 16 Października 2010, 09:03:52 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Października 2010, 12:47:36 »
Aha jeżeli to na takiej zasadzie to bardziej wykonalne. W Disciples mało grałem i nie pamiętam nazw jednostek. Jak sobie przypomnę to ci podam przykłady. Czyli to ma być tak zmiana nazw jednostek, opisy +wygląd
czyli np: jednostkę  inkwizytora robimy z Disciples. Dodatkowo zmiana wyglądu budynków. Po drugie czy to ma być pełny mod czyli podmienione 8 frakcji czy 6, bo chyba tyle jest w Disciples.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 15 Października 2010, 12:56:08 »
Zrobimy tyle ile możemy zbierzmy najpierw pomysły na zastąpieni 5 podstawowych frakcji czyli: IMPERIUM (ludzie) GÓRSKIE KLANY (krasnoludy) HORDY NIEUMARŁYCH (nekromanci) LEGIONY POTĘPIONYCH (demony) ELFIE PRZYMIERZE (elfy) i wymyślmy coś na zastępstwo orków,magów i mrocznych elfów no może nie na zastępstwo ale zmodowanie.No i psycholu jak mniej więcej napisałeś to jak w Magii Śródziemia.


« Ostatnia zmiana: 15 Października 2010, 12:59:52 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 15 Października 2010, 14:14:41 »
No... dobrze że przynajmniej masz konkretny pomysł.

Zmiana wyglądu jednostek (kolorystyka) Przystani raczej aż taka trudna nie będzie jak krzyżowanie modeli. Mógłbyś poczytać poradnik do modowania i w razie czego wysłać PW do Menelaga, jak dla mnie jest on pomocny i raczej z otwartymi ramionami powita kolejnego modera w dość małym gronie.

Dwito jak pamiętam coś tam z Easterlingiem robił, tj. zmienił kolorystykę mrocznego czempiona, czyli mógłby coś tu pomoc, chyba zawalony pracą nie jest, choć nigdy nie wiadomo...

Jak coś, nie grałem w Disciples, po prostu moja aprobata.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 15 Października 2010, 15:36:16 »
No więc cieszę się Bandaro ,że pomożesz.Dzisiaj dołączy nowy członek tawerny a mianowicie mój najlepszy kumpel więc fajnie 8).A co do modu chcę wiedzieć co myślicie o jednostkach Imperium?I czy mam fajnego awatara?


IP: Zapisane
mutator



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 15 Października 2010, 16:38:09 »
Jak dla mnie to ten pomysł jest niezły, bo znam obie gry i bardzo mi się podobają, a jak dodać do Heroes' a trochę rzeczy z Disciples to będzie jeszcze fajniej.


PS: Pozdro dla WMSwojownik


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 15 Października 2010, 16:41:48 »
No więc witaj mutatorze wśród tawernowiczów i jak masz pomysł na zamek to podaj go.Bo cię znam masz coś w zanadrzu. I mam pomysł na GÓRSKIE KLANY
1lvl.Krasnolud-Obrońca-Wojownik
2lvl.Miotacz-Oszczepnik-Strażnik Kuźni
3lvl.Góral-Pustelnik-Strażnik Gór
4lvl.Nowicjusz-Alchemik-Zielarz
5lvl.Weteran-Gwardzista-Czcigodny Wojownik
6lvl.Wielki Orzeł-Rok-Ptak Wotana
7lvl.Góski Olbrzym-Lodowy Olbrzym-Starszy


« Ostatnia zmiana: 16 Października 2010, 09:06:02 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 15 Października 2010, 17:20:58 »
No dzięki mutatorze a psycholu jeśli nie pamiętasz nazw to wejdź na google i wpisz disciples 2 i bierz to pierwsze wejdź w bunt elfów i jednostki no i masz.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 15 Października 2010, 17:25:42 »
Weźcie nie gadajcie. W imperium są dziadowskie jednostki!! Anioł w tytana? kto to w ogóle wymyślał? Lepiej tam dać kolejne szczeble paladyna, kapłanów, cokolwiek. Nie mam pojęcia, ale nie tak. Ogólnie cały pomysł raczej na pewno nie wypali, a dla czego? A to dla tego, że ja też nie pomogę bo mam swoje zajęcia, a krzyżowanie jednego modelu z drugim byłoby niezbędne przy takim projekcie, więc wybaczcie, ale widzę zaledwie cień szansy na powodzenie. Powiedzieć łatwo, a zrobić nie ma kto!! To tyle odemnie.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 15 Października 2010, 17:42:21 »
Oj się nie martw mutator uczy się modować i coś wykombinujemy. ;) A ten Tytan można napisać że anioł pośmierci coś tam coś tam w opisie. Ale dobra zmienie.


« Ostatnia zmiana: 15 Października 2010, 17:45:34 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
mutator



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 15 Października 2010, 17:45:02 »
do andre94nt:
 A spróbuj wymyślić coś lepszego. Może wtedy będzie większe zainteresowanie i się tym ktoś zajmie.



« Ostatnia zmiana: 15 Października 2010, 17:47:41 wysłane przez mutator » IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 15 Października 2010, 18:15:42 »
Cytuj
do andre94nt:
 A spróbuj wymyślić coś lepszego. Może wtedy będzie większe zainteresowanie i się tym ktoś zajmie.

Jeśli ma wymyślić gówno, niech lepiej i nic nie wymyśla.

Cytuj
A może pomożesz nam z tym modem andre94nt?

On wyraża opinie, a jak uważa że coś jest do dupy to po co ma pomagać?


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.192 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry