Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Postacie z kampanii do Hot Seat. (Czytany 3695 razy)
paqs

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 14 Września 2014, 14:21:28 »
Witam.

Chciałbym pograć bohaterami z Kampanii (Markalem ^^ przede wszystkim), na HS, ale nie mogę za cholerę znaleźć tego moda, a na stronie tawerny wygasł.

Z góry dzięki za pomoc :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14 Września 2014, 14:44:43 »
W przypadku map ściąganych wystarczy wejść w edytorze do map properties i tam ustawić dostępnych bohaterów dla mapy.

Niestety nie znam modu, który by pozwalał to robić dla map już wgranych.
Ale może chociaż trochę ci to pomoże, jeśli jeszcze tego nie znałeś.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
paqs

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14 Września 2014, 15:12:46 »
Nie używałem zbytnio map ściąganych - grałem głównie na podstawowych i generowanych losowo.
Ostatnio właśnie pobrałem mapkę Eden Lake i na niej był właśnie wcześniej wspomniany przeze mnie bohater.

Mógłbyś mi polecić dobre mapy do pobrania? Tak, żeby zawierały bohaterów z kampanii.

CHodzi mi głównie o mapy 2v2 :)


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14 Września 2014, 15:50:58 »
Wpisz wyszukiwarkę mapy do H5, będziesz miał wybór multum map, zaznaczysz sobie rozmiar jaki tam chcesz czy ilość graczy i znajdziesz mapki. A nalepiej zajdź tu:

http://mapy.tawerna.biz/kategoria,5,Heroes-V

Co do bohaterów, otwierasz mapę w edytorze, klikasz klawisz M, wyskakuje Ci okienko, klikasz zakładkę Heroes(Bohaterowie), potem ChekAll(Zaznacz Wszystkich) zapisujesz i grasz na tej mapce.




« Ostatnia zmiana: 14 Września 2014, 15:53:51 wysłane przez Hunter » IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry