Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
New creatures framework- Jak stworzyć jednostkę? (Czytany 2344 razy)
Swierszczu9

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 07 Maja 2016, 14:36:28 »
Witam.
Stworzyłem sobie jednostki, które aktualnie zatapiają jednostki przystani. Teraz chciałbym dodać je jako neutralne i mimo wszelkich starań nie jestem w stanie tego zrobić. pobrałem sobie nawet NCF_termplariusza żeby zobaczyć jak jest zrobiony i na jego podstawie złożyłem jedną jednostkę, niestety jej dodanie do folderu data crashuje mi grę. Mógłby ktoś kto umie to zrobić trochę mnie nakierować? Nie mogę znaleźć w internecie żadnego poradnika a jest mi potrzebny bo mam pomysł na świetnego moda.

Wiadomość doklejona: 09 Maja 2016, 09:46:16
Nikt nie pomoże? To ważne...


« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2016, 09:46:16 wysłane przez Swierszczu9 » IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Maja 2016, 19:19:18 »
Ja ńie wiem a skąd Można pobrać NCF ?


Ps. Jakiego chcesz zrobić moda z kampaniami czy tylko z nowymi jednostkami?



IP: Zapisane
Swierszczu9

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09 Maja 2016, 22:07:26 »
Ja robie całkowite odświeżenie Heroes :) i jednistki i zamki i jeszcze pare fajnych pomysłów, jak uda mi sie ddoac jednostki to pojawi sie tu artykuł.



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry