Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy podoba wam sie to miasto??
Tak - 172 (70.8%)
Nie - 18 (7.4%)
Niewiem - 7 (2.9%)
Takie sobie - 36 (14.8%)
Nie widziałem/am - 10 (4.1%)
Głosów w sumie: 243

Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co sądzicie o Twierdzy ( miasto orków) ??? (Czytany 78561 razy)
KaVaaa

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 09 Lutego 2008, 11:52:00 »
Ej o co chodzi z tym zdewastowaniem i ze nie ma magii przywolania? Nie bardzo rozumiem, bo nie gralem w pelna wersje...


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 09 Lutego 2008, 12:12:20 »
Roztrzaskanie magii (mroku, światła itp.) zmniejsza jej skuteczność jeśli wróg jej używa. Są 3 poziomy, a każdy obniża zdolność rzucania danej magii przez wroga o poziom w dół - z zaawansowanego na podstawowy itd.

Dodatkowo można wybierać inne zdolności obniżające magie wroga w innych aspektach - np. większy koszt (mana), zmniejszenie efektywnej siły czarów, opóźnienie tury, po rzuceniu czaru danej szkoły etc.


IP: Zapisane

Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 10 Lutego 2008, 08:44:34 »
Cytuj
eeee....nie nadużywaj pojęcia 'noob' . Jeśli by go już użyć to wszyscy na tym forum(oprócz gazy) są noobami ponieważ nie maja pojęcia o prawdziwej grze na wysokim poziomie w mp...no offence
Co za lol... =.='

Nazywając n00bami całe forum obraziłeś bardzo wiele osób. W tym mnie. Wiedzę o Heroes'ie mam pewnie większą od ciebie, ale to że nie katuję gry na heroic'u całymi dniami, nie robię tych męczących wczytów i zapisów, to znaczy, że jestem n00bem? Ktoś tu chyba nie zna pojęcia tego słowa! Dla mnie Heroes to gra towarzyska i nie gram w nią całymi godzinami z komputerem, tylko czekam aż ktoś do mnie wpadnie i urządzamy partyjkę. Na necie też nie, bo mam zbyt słabe łącze, ale to już inna bajka...

PS. Jeśli chcesz się teraz ze mną kłócić, to pisz przynajmniej poprawnie językowo, bo aż żal...


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 10 Lutego 2008, 14:26:27 »
melman spokojnie. usunąłem wiadomość powodującą taką obrazę i spam. miał 2 wiadomości pod sobą. i nie kłócimy sie tu tylko komentujemy.


IP: Zapisane
adamos112

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 79

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 10 Lutego 2008, 17:07:04 »
super miasto i orkowie dobre jest to że jednostki są masywne i niebezpieczne !!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D


IP: Zapisane
Rutger

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 72


Fan fortecy, krasnoludzki berseker,

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10 Lutego 2008, 17:31:33 »
Miasto dobre tylko szkoda że nie mają magi .Orkowie powinni mieć na przykład magię plemienną albo coś takiego :niepewny:


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 10 Lutego 2008, 18:35:39 »
Ich magią jest rozpraszanie i blokowanie magii wroga. Jak dla mnie fajne są te okrzyki i cała reszta ;)


IP: Zapisane

Maho

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 11 Lutego 2008, 00:02:02 »
Magie mają (lecz specyficzną) i chyba najsilniejszy czar w grze  ;)
Okrzyk wojenny "Gniew Hordy" zadaje tyle punktów obrażeń ile jest jednostek tzn.
Jak masz 100 goblinów 50 centaurów i 10 cyklopów to suma obrażeń wynosi 160, więc warto mieć ze sobą dużo goblinów bo 1 goblin zada 1 pkt obrażeń i 1 cyklop zada 1 pkt obrażeń.
Przydatne okrzyki to również : "poczuj mój krzyk" ,"Bitewne zawołanie" pokrzepiające zawołanie i to co dodaje furii. "Słowo wodza" jest do kitu,może się przydać jedynie w gigantycznych armiach.

Jak dobrze wybierasz umiejętności i trafią ci się odpowiednie okrzyki to Twierdza wymiata.
Twierdza jest bardzo dobra pod względem przyrostu i ataku a furia stanowi bardzo dobrą obronę przez co jednostki twierdzy są o wiele lepsze niż się wydaje patrząc na staty.


IP: Zapisane
ABeS

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 13 Lutego 2008, 20:55:39 »
Moje pierwsze wrażenie było ''mieszane'' (...) zaskoczyło mnie to że Orkowie nie posiadają magii  :( ale pojawił się też plus  ;D a mianowicie taka jakby antymagia  :rolleyes: (...)

Zamek mają taki sobie, jednostki żeczywiscie wolne i słabe na walkę z odległości
ALE ich walka w ręcz jest niesamowicie skuteczna, a obrona nie przeciętna. Powiedział bym raczej że to przeciwieństwo Krasnoludów gdyż pierwsza jednostka krasnoluszka ma 1:atk i 5:obrony a Orkowie na odwrót, i tak ze wszystkimi jednostkami  ;>                  Ogółem moim zdaniem nie jest źle z tymi Orkami


IP: Zapisane
blackdragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 27 Lutego 2008, 12:53:40 »
Dla mnie ok, fajne jednostki i niezły klimat, szkoda tylko, że zabrakło behemotów z III, bo szczerze mówiąc liczyłem na nie.Ciekawym pomysłem są też okrzyki(gniew hordy wymiata!!!)


IP: Zapisane
Tousen

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 27 Lutego 2008, 17:00:23 »
Miasto fajne i różniące (pozytywnie) się od innych.
Może mało okrzyków (dodałbym jakieś :P dodające + do szczęścia albo obrony jednostki :P) ale ogólnie spoko.
No i moje ulubione centaury :D (może mało HP mają ale lubie je :D)


IP: Zapisane
|
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 28 Kwietnia 2008, 13:21:12 »
Twierdza wymiata, bardzo szybko robi się dużo jednostek. A gdy trzeba pokazać pięść i użyć silnej jednostki Wiwerny czy też cyklopy są idealne. Wygląd miasta pasuje do barbażyńców a bohaterowie mają dzikie umiejętności


IP: Zapisane
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 28 Kwietnia 2008, 13:29:11 »
W twierdzy najbardziej podoba mi się ich zdolność rasowa, a oprócz tego przyrost jednostek jest dosyć duży i są one dobre. Jednak najlepsze co , to gniew hordy, podczas bitwy potrafi zabić bardzo dużo jednostek wroga i przechylić szale na moją stronę, nawet w trudnych sytuacjach.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 29 Kwietnia 2008, 19:05:54 »
Cytuj
Jednak najlepsze co , to gniew hordy, podczas bitwy potrafi zabić bardzo dużo jednostek wroga i przechylić szale na moją stronę, nawet w trudnych sytuacjach.

Tak, gniew hordy jest niezastąpiony, szczególnie jak prowadzisz wielkie armie - ile masz jednostek w armii tyle punktów obrażeń zadajesz przeciwnikowi.
Poza tym dobre jest jeszcze słowo wodza, które drastycznie zwiększa inicjatywe naszej jednostki, zadając jej część standardowych obrażeń.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 29 Kwietnia 2008, 19:41:46 »
To prawda zgadzam się można dodać tez Bitewne zawołanie oraz Zew Krwi.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 26 zapytaniami.
                              Do góry