Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy podoba wam sie to miasto??
Tak - 172 (70.8%)
Nie - 18 (7.4%)
Niewiem - 7 (2.9%)
Takie sobie - 36 (14.8%)
Nie widziałem/am - 10 (4.1%)
Głosów w sumie: 243

Strony: 1 ... 12 13 14 [15]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co sądzicie o Twierdzy ( miasto orków) ??? (Czytany 78532 razy)
PaoDak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 09 Sierpnia 2011, 18:16:45 »
Ja lubię orków z tych względów, co napisali Goblidak i czarcilord, więc nie będe tego powtarzał. Chcę napisać, że lubię orków dlatego, bo tam są wiwerny  :blazen:, a wiwerny, to moja ulubiona jednostka z homm5.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 12 Sierpnia 2011, 11:25:53 »
Czy ja wiem czy mają niskiego speeda... Jak osiągniesz 3 level szału to wiesz... A wiwerny ulepszone też są niczego sobie. A Dzikie cyklopy są złym wyborem w walce w zwarciu.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 12 Sierpnia 2011, 11:42:04 »
Mi się to miasto podoba z wyglądu i z klimatu. Jednostki też są niczego sobie, tylko czasem niektóre mają niską prędkość  :P Wiwerny są bardzo ciekawe, ale z wyglądu nie za bardzo (mówię o nieulepszonych) za bardzo przypominają nietoperze  :P


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 12 Sierpnia 2011, 13:08:30 »
Powiększone x5 :lol:
Resztę twojej wypowiedzi popieram :P
Jednostki są spoko, a jeśli chodzi o atak to w tym się specjalizują! ;)


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 01 Września 2011, 07:25:05 »
Mi też się oczywiście podoba twierdza. Miasto jest ciekawe, klimatyczne, jednostki mają ciekawy wygląd (ulepszone). A najbardziej mi się u nich podoba szał krwi i atak, bo w tym się oczywiście specjalizują.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
FeQable

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Ślepa Sprawiedliwość

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 06 Lutego 2012, 08:18:03 »
Moim zdaniem miasto jest ok, ale z dobrą taktyką nie ma szans przez swoją szybkość. :/
Chodzi mi o naprawdę dobrą taktykę i odpowiednie umiejętności.


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2012, 08:21:13 wysłane przez FeQable » IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 11 Marca 2012, 09:34:45 »
Trochę słabe, bo tylko jedna jednostka strzelająca, na dodatek dość mizerna. Gobliny mają bardzo duży przyrost, ale i tak są do niczego. Siepacze są bardzo dobrą jednostką i razem z latającą wiwerną ratują w moich oczach to miasto. Gra Twierdzą jest też dla mnie uciążliwa, ponieważ nie ma tam magii, którą lubię wykorzystywać. Nie jest to moje ulubione miasto, ale nie ma też żadnej tragedii.


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 01 Kwietnia 2012, 08:54:15 »
Twierdza jest bardzo ładnie dopracowana. Jednostki bardzo silne, Okrzyki zwłaszcza "Gniew Hordy" albo "Drżyj przed mym rykiem" bardzo przydatne. Jeśli gra się przeciwko np. Akademii lub Nekropolii to Roztrzaskanie i przeciwnik nie ma pożytku z czarów. Krwawy Cyklop swoim "okiem" potrafi obniżyć szczęście wrogiej jednostki, Pao Kai może jeść "padlinę"  ;D i się tym wskrzeszać, Siepacze i Oprawcy są bardzo silni przeciwko jednostkom 5,6,7 poziomu bo jak zabije jedno to atakuje drugi raz i np. w oddziale jest 4 Anioły a Oprawców jest 10-12 to: pierwszy atak (szczęśliwy) zabija 1 Anioła i zostaje mu 20 Pkt. Życia to drugim atakiem Oprawca zabije już 2 Anioły. Lubię grać Twierdzą i uważam, że to najsilniejsza frakcja w grze. Mają poza tym ciekawą przeszłość.


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 13 Czerwca 2013, 19:44:43 »
Dla mnie to jedno z najlepszych miast w Heroes V. Bohaterowie mają znakomitą, potężną zdolnośc specjalną, która pochłania częśc obrażeń. Jednostki są jeszcze lepsze: gobliny umieją zastawiac pułapki i manipulowac magią, centaury kontratakują, przenosząc się w miejsce z dala od wroga, a cyklopy - to ci dopiero - zjadają gobliny i nimi rzucają, a poza tym mogą wykorzystac swoją maczugę lub płonące oko do triumfalnych zwycięstw!


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 24 Czerwca 2013, 13:00:54 »
Hmm...ogólnie miasto jest okej. Ma kilka mocnych, jak i słabych stron - jak zresztą wszystkie frakcje.
Na pewno podobały mi się cyklopy, które tak fajnie rzucały tymi beznadziejnymi goblinami xDD
Fajne były też wiwerny (i ich ulepszenia)....no i sami bohaterowie, jak używali swoich okrzyków...to też mi się bardzo podobało ;]
Podsumowując, ta frakcja potrafiła nieść duże spustoszenie wśród przeciwników i miała swoje mocne atuty ;]


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry