Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Yoga (Czytany 3938 razy)
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« : 12 Czerwca 2011, 22:30:21 »
Nie umiem przejść pierwszej misji kampanii ,,Narodziny Barbarzyńcy" bez kodów. Możecie mi pomóc jakąś taką poradę, bądź Walktrought podać?  >:(


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Czerwca 2011, 23:00:32 »
A możesz powiedzieć na czym DOKŁADNIE polega twój problem? Jest to jedna z niewielu misji, które udało mi się przejść, więc może będę w stanie ci pomóc, ale muszę wiedzieć z czym konkretnie masz problem.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Czerwca 2011, 14:58:29 »
Mam problem z limitem czasu na podbicie miasta. Bo niestety Aine, która siedzi w mieście z Tytanem ( o niego głównie mi chodzi ) nie mogę jej rozwalić, a aby przejść przez garnizony musisz pokonać z 20 Skorpen. Z tego co piszę zadanie jest niewykonalne, bo zanim do nich dojdziesz minie z tydzień. ;P Na tym polega mój kłopot  >:( ;P


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Czerwca 2011, 15:40:33 »
Hmmm... ja chyba nie miałem takich problemów, ale postaram się zagrać dzisiaj tę misję i zobaczę co da się zrobić.
Edit. A właśnie, jaki poziom trudności? W Cieniu Śmierci chyba już dało się ustawić poziom trudności w kampanii.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2011, 15:42:47 wysłane przez Nekro_L » IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Czerwca 2011, 15:55:41 »
Zawsze najpierw gram na skoczku


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 13 Czerwca 2011, 16:02:29 »
Już wiem na czym polega twój problem. Prawdopodobnie zaraz po rozpoczęciu gry próbowałeś podbić miasto przy którym zaczynasz, to w którym siedzi Aine, tak? Nie atakuj go. Od razu musisz uciekać drogą na południowy - zachód.  Na każdym rozwidleniu drogi skręcaj na południe aż dotrzesz do Zielonej Bramy Granicznej. Na starcie masz dwóch bohaterów, Yoga i Tereka. Terek jest w lewym dolnym rogu mapy, tuż przy Zielonym Namiocie Klucznika. Weź nim klucz, który pozwoli Yogowi przejść przez Bramę Graniczną. Potem znowu jedziesz kawałek drogą i skręcasz w lewo, na zachód. Tam znajduje się miasto, które miałeś zdobyć. Nie ma wybudowanego fortu i nazywa się Padon. Aine nie może wejść za Zieloną Bramę Graniczną, więc jesteś bezpieczny. Możesz rozbudowywać miasto i przygotowywać armię, ale będziesz musiał robić wypady na terytorium wroga, za Bramę, bo u ciebie jest niewiele kopalń.
Dam ci jeszcze parę rad. Przy drodze, tuż przed Zieloną Bramą Graniczną znajduje się chatka maga. Zajedź do niej, a odsłoni ci się miasto, które będziesz musiał zdobyć, aby wygrać misję. Z tego co pamiętam gdzieś na wschodzie znajdziesz książkę, którą sprzedasz za 10000 złota, ale nie jestem pewien. Poszukaj. No i będziesz musiał znaleźć Niebieski Namiot Klucznika, żeby przejść do miasta Twierdzy.
Mam nadzieję, że pomogłem. Powodzenia!


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Czerwca 2011, 16:16:53 »
Chętnie skorzystam z tej porady... Dziękuję za poradę.  ^_^


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2011, 17:47:44 wysłane przez Zehir9921 » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry