Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Postacie (Czytany 16535 razy)
aragorn24

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 13 Kwietnia 2011, 19:07:59 »
Ja najbardziej lubię trzy postacie:
-Aragorn - za jego umiejętności tajemniczość i to że nie jest jakimś wypindrowanym lalusiem.
-Geralt z Rivii - za to że świetnie władał mieczem oraz za jego sprzeczki z Jaskrem 
-Will ze Zwiadowców- po prostu go lubię.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 13 Kwietnia 2011, 23:00:16 »
Ja uwielbiałem Legolasa z Władcy Pierścieni, ponieważ podobała mi się w elfach taka ich inność i ciekawe spojrzenie na świat występujące wśród wszystkich elfów w Śródziemiu, ogólnie lubiłem tą rasę. Poza tym to dużo tych postaci. Na pewno urzekł mnie główny bohater w Ostatnim Samuraju, grany przez Toma Cruisa, za odnalezienie siebie, za znalezienie wewnętrznego spokoju, którego zawsze szukał będąc prostym i dobrym człowiekiem. Wszyscy bohaterowie Kamieni na Szaniec bo to jacy dawniej byli Polacy budzi szacunek w porównaniu do tego co jest z niektórymi dzisiaj (nie mówię o was, tylko o coraz większej ilości ludzi, którzy się staczają..). Obecnie mam mętlik w głowie, ciężko mi sobie przypomnieć kogoś jeszcze, w razie co to edytuje.


IP: Zapisane
tyfon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 07 Września 2011, 22:24:16 »
- Abbadon ("Siewca Wiatru" Mai Lidii Kossakowskiej) - postać bardzo rozbudowana. Szargany sprzecznymi uczuciami...
oprócz abaddona, jeszcze Geralt i
Drizzt Do'Urden(R.A.Salvatore) - nie wiem czy ktoś go zna, ale nic mnie to nie obchodzi, jest to drow czyli mroczny elf, chował się w podziemiach razem z resztą drowów w stolicy - Menzoberranzan(czy jakoś tak :P) kazali mu być złym ale potem został dobrym i wyszedł na powierzchnię, tak w skrócie napisałem co o nim na razie czytałem


P.S. Aha, umie władać sejmitarami jak... jak nikt^^


@edit i jeszcze Jaskier(jak mogłem zapomnieć!!!)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 07 Września 2011, 22:39:29 »
Główne miejsce: Nazgule- najbardziej tajemnicze i najstraszniejsi słudzy zła, na samą myśl groza cię dosięga, a gdybyś takiego spotkał w życiu normalnym! Na wpół żywe koszmary, przestraszny strach, pełen zagadek. :rolleyes:

Podium:
Gandalf- stworzył prototyp sztampowego starego mędrca, który sypie zagadkami, używa mało magii (mimo bycia czarodziejem), prawienia morałów i napominania o zbaczanie na ścieżkę zła. Po za tym bardzo rozbudowana postać.

O dziwo także Biara- czemu? Spodobało mi się granie roli "zimnej su**", lubię takie postacie, które wykorzystują wszystkich dokoła i umiejętnie ich wykorzystuje do własnych celów.

Garadriel- chyba najbardziej pokazana jako "uczłowieczona" (przeżywa rozterki, może ulegać pokusom, itp.) A wersja z Panią Pierścienia jest ekstra, "piękna i straszna, wszyscy będą ją kochać i nienawidzić."

P.S. Ekstra by było jakby pan wyżej podał uzasadnienia..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
tyfon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 08 Września 2011, 16:39:24 »
co do Wieśka to chyba nie muszę ;)
ale tak: Abaddon - podoba mi się pomysł "złego ale jednak dobrego" anioła zagłady
a Drizzt - perfekcyjne umiejętności walki sejmitarami i zdolności skrytobójcze, ale jednak nienawiść do przemocy(może się to wydawać dziwne połączenie na pierwszy rzut oka)


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 09 Lutego 2012, 11:07:10 »
Ja tam lubię Jaskra za jego charakter . Jest strasznym kobieciarzem co pokazuje na każdym kroku ale jest też wiernym przyjacielem Geralta . Samego wiedźmina też lubię .Jest prawie całkowitym przeciwieństwem Jaskra ( prawie bo jednak parę "przygód łóżkowych " miał :D) . Dalej z świata wiedźmina lubię dwóch krasnoludów : Zoltana i Yarpena .Lubie je za ich charaktery i świetne wypowiedzi nie tylko w książce ale też w grach . No i oczywiście Regis nasz wampirek na odwyku . Aż szkoda że Sapkowski go zabił . Ale jak można by było zapomnieć o naszych czarodziejkach : Yanefer i Triss . Tą pierwszą lubię za jej wybuchowy charakter  . Triss jest troszkę spokojniejsza ale opiekuje się Geraltem gdy Yanefer została porwana (fabuła gier )i za to ją lubię . Kolejną  kobietą którą lubię z prozy Sapkowskiego jest Ciri . Mała samodzielna Ciri . Z troszkę mniej znanych postaci to Angoulname (chyba tak się nazywała ta porąbana małolata którą miała być Ciri) .     
Sapkowski nie napisał tylko Wiedźmina więc jak można było zapomnieć o Reynevanie , Szarleju i Samsonie miodku . Lubie całe trio z Sagi husyckiej . Porywczy Reynevan , mądry i doświadczony Szarlej a także tajemniczy Samson doskonale się równoważą . I za co tu takich nie lubić :D


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 09 Lutego 2012, 13:38:11 »
Ja lubię kilka postaci:
- Gimli z Władcy Pierścieni - jego zprośne żarty i styl byci porostu mnie dobijają
- Halt ze Zwiadowców - za cięty język i czarny humor
- Pug/Milamber z Wojny Światów - moc jest z nim :)
- Imerator z Gwiezdnych Wojen - czarny charakter ;>
- Lord Voldemort z Harry'ego Potter'a - jak wyżej
- no i najważniejszy Kha Beleth ;D - potężny, zły i... zabawny :)

Oczywiście mam jeszcze wilu ulubieńców, ale ci są najlepsi ;D ;D ;D !


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 09 Lutego 2012, 16:59:13 »
Moi ulubieńcy:
1. Eragon-Smoczy Jeździec, wybitny mag i mistrz miecza
2. Aragorn-również doskonały wojownik, zostaje królem ;D
3. Gandalf-Jest czarodziejem
4. Saphira-chyba jedyna obok Angeli postać żeńska, którą naprawdę lubię, jest smokiem ^_^
5. Angela-Czarownica, ma super teksty
6. Król Upiorów Pierścienia-ulubiony czarny charakter, jego moce są niesamowite
7. Durza-Czerwonowłosy Cień, ale i tak go lubię
8. Artemis Fowl-Nastoletni geniusz przestępczy
9. Mierzwa Grzebaczek-krasnolud często mający gazy :D

Teraz Ci mniej ulubieni:
1. Frodo-chciał zatrzymać Pierścień
2. Kanclerz Saurona-Nie myje zębów ;D
3. Sam-puszysty pomagier Froda



IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry