Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czarny Charakter (Czytany 9617 razy)
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« : 01 Marca 2012, 10:33:57 »
Trzeba wybrać jednego, z powyżej podanych Czarnych Charakterów. Ja najbardziej lubię Króla Upiorów Pierścienia-Czarnoksiężnik, którego obawiał się sam Gandalf.


IP: Zapisane
Finarfin

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Sierpnia 2013, 18:32:47 »
Na pewno najbardziej złowrogi był Melkor/Morgoth, ale ten zdegenerowany i zepsuty potwór nie wzbudza sympatii. Z kolei Sauron był okrutnym sadystą lubiącym torturować młodsze dzieci Iluvatara. Saruman na początku był postacią pozytywną i wtedy miał pewną godność i dostojeństwo, więc z postaci Ardy to on jest moim ulubionym czarnym charakterem. Król Nazguli był złowrogi, ale koniec końców zginął z rąk kobiety i niziołka, więc w sumie aż tak groźny nie był, choć mało nie zabił Froda.

Vader to na początku wyłącznie postać filmowa, dopiero później przeniesiona na kartki książkowe, więc nie jest postacią taką samą jak pozostałe wymienione.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Sierpnia 2013, 22:59:53 »
Było dodać czarne charaktery z Heroesa, w końcu to forum poświęcone właśnie tejże grze, nie?


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21 Sierpnia 2013, 06:58:14 »
Trochę ciężko porównywać postaci z gier do tych z filmu. Zazwyczaj ci z filmu będą lepsi, bo ich wątek będzie bardziej rozbudowany.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21 Sierpnia 2013, 14:27:56 »
A gdzie Król Gonu z książek o Wiedźminie?


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22 Sierpnia 2013, 01:24:25 »
Nikt Oberiona nie lubi, to i tu nie trafił  ;>


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 23 Sierpnia 2013, 14:58:49 »
A gdzie jest Leśny Dziadek? To jest IMHO [serio] najstraszniejszy i najbardziej czarny z czarnych charakterów.

Ale jak ulubiony- to z wymienionych oczywiście Gothmog :)
A z nie wymienionych- Duszołap z Czarnej Kompani.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 24 Sierpnia 2013, 11:49:31 »
A gdzie Szatan? Mój ulubiony czarny charakter, z jego cytatami z Jezusa... :(

E: @Up - popieram, kto ukradł Leśnego Dziadka?


« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2013, 11:52:32 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13 Września 2013, 20:22:52 »
Cytuj
A gdzie jest Leśny Dziadek? To jest IMHO [serio] najstraszniejszy i najbardziej czarny z czarnych charakterów.
Weź nie przypominaj nawet go nie przypominaj :P

Cytuj
A z nie wymienionych- Duszołap z Czarnej Kompani.
Duszołap jest super ;D

Cytuj
Trochę ciężko porównywać postaci z gier do tych z filmu. Zazwyczaj ci z filmu będą lepsi, bo ich wątek będzie bardziej rozbudowany.
Taki Joker z Arkham Asylum jest lepiej zrobiony niż większość postaci z filmów czy książek, a jego wątek jest bardzo rozbudowany. W grach spokojnie jest tyle czasu na rozbudowanie postaci, by spokojnie dorównać w tym względzie książce. Poza tym nie wiem gdzie Ci w masksymalnie 4 godzinnym filmie będzie lepiej rozbudowany wątek od gry, w którą się gra paręnaście godziń przynajmniej.

Tak poza tym jak dla mnie.... ten temat to jedna wielka lipa. Naprawdę tematu nie zakłada się mając małe pojęcie w danej kwestii. Tu połowa złych pochodzi z Władcy Pierścienia, zaś Fantasy składa się z wielu więcej epickich książek niż tylko jedna. Także prosiłbym by autor wpisał wywiedział się w tej kwestii i uzupełnił braki, albo oddał innemu temat kto go rozsądnie poprowadzi, bo trzymanie tego wątku w takim stanie blokuje temat, który mógłby przejść w długie rozmowy, a z powodu tego, iż ktoś go założył ciężko dać drugi podobny. Także Armi, czekam na odpowiedź i dopiero jak poprawisz temat dam odpowiedź.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 24 Września 2013, 06:48:41 »
A dla mnie najstraszniejsza była Buka z Muminków :niepewny:

Ja wybrałem Króla Upiorów Pierścienia, w ogóle Nazgule mi się bardzo podobają. Ta aura tajemniczości, strachu to jest to! Aż żałuje, że nie był ich wątek bardziej rozbudowany. Jest tu pełno ze Śródziemia, natomiast Czarny Charakter jest prawie w każdej książce, potrzeba dodać jeszcze z kilku!


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 24 Września 2013, 08:24:12 »
Ich wątek był rozbudowany, ale nie trafił do "Władcy Pierścieni"- chociażby przybycie Khamula do Shire, on był pierwszym nazgulem, który przybył do ziem hobbitów. Ich podróż trafiła do "Zapomnianych/Niedokończonych opowieści", które są potwierdzeniem, że jeszcze po publikacji Tolkien rozwijał trylogię WP.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24 Września 2013, 19:44:07 »
Nie rozumiem waszego poparcia wobec Lorda Vadera. Czemu on? Czy tak niewiele osób oglądało Władcę Pierścienia? Czy po prostu prawie nikt z głosujących nie oglądał Gwiezdnych Wojen, a zagłosował na czarny charakter, który, jak sami wiecie, do końca nim nie był, bo jednak po części był dobry. A chyba chodzi o prawdziwe złe avatary, a nie o kogoś, kto był najsilniejszy /wg. kogoś/.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 09 Lipca 2014, 10:56:21 »
Zauważyłam ten temat zupełnie przypadkowo, więc postanowiłam się w nim wypowiedzieć ;)
O ile dobrze zrozumiałam regulamin to w Hyde Parku można odkurzać stare tematy?  :niepewny:

Powiem wprost - zestawienie czarnych charakterów w ankiecie jest jak dla mnie dosyć dziwne ;P Aczkolwiek...z czystym sumieniem i bez wahania oddałam swój głos na Anakin'a Skywalker'a, czyli Darth Vader'a.

To jeden z moich ulubionych "bad boysów" z czasów dzieciństwa ;) Jego historia jest naprawdę ciekawa a w pewien sposób odbieram ją jako alegorię tego, co nas czeka, gdy zejdziemy na złą drogę w życiu ;) Czasem nie da się cofnąć tego zła, które się wyrządziło pomimo mocy i chęci.

Jeśli chodzi o moje ulubione czarne charaktery z serii HoMM to niezmiennie nimi pozostają Xeron, Sandro i Archibald.

Poza tym z czasów dzieciństwa dobrze też wspominam Szkieletora czy Lorda Zedd'a ;D Gdybym zapomniała o epickim Władcy Ciemności z filmu "Legenda" to nie wybaczyłabym sobie tego ;)

W pewien sposób też jest to fantastyka czy SF ;) Dlatego ich tutaj wymieniłam.

Z filmów z takiej tematyki dla nieco większych widzów proponuję jeszcze Lokiego z Avengers czy Red Skull'a z Kapitana Ameryki.


IP: Zapisane
Lynx

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 02 Września 2014, 18:59:53 »
Oczywiście,że Lord Vader. Chyba najbardziej mhrrroczna postać.
Zastanawiałabym się jeszcze nad Lordem Voldemortem,ale do Vadera mu niestety daleko.

Co do reszty moim ulubioną postacią z bajek jest Skaza z "Króla lwa".
Z kolei jeśli chodzi o filmy,to z pewnością Loki i wampir Lestat z "Wywiadu z wampirem".   :D





IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 02 Września 2014, 19:09:34 »
Skaza :D Ach Skaza <3 Skaza jest po prostu genialnym villianem :> Ten charakter; taki podły i paskudny. Trudno uwierzyć, że Mufasa miał takiego brata ale jak widać żądza władzy robi wszystko z tym, kto jej pragnie ;)

Trzeba dodać, że Skaza miał też niezłą żonkę - Zirrę ;) Pamiętam jej "kołysankę", którą śpiewała Kovu w "Król Lew 2"...

Lord Voldemort? Szczerze mówiąc w HP bardziej "interesował" mnie Lucjusz niż Voldi :)

Co do Darth Vadera to po prostu genialnie skonstruowana postać :)


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry