Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czarny Charakter (Czytany 9618 razy)
Lynx

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Września 2014, 19:33:08 »
Och wyczuwam kolejny fanklub Skazy ;)
Ja właśnie strasznie lubiłam tą postać,zła do szpiku kości i to w jeszcze jaki uroczy sposób. Zirra też była fajnym czarnym charakterem ;)
Szkoda,że Kovu nie poszedł w ich ślady. Byłaby (nie)zła rodzinka.

Lucjusz był bardzo fajną postacią i nie mogłam przeboleć,że autorka książek zrobiła z niego trochę słabeusza. Ale sam wygląd postaci był świetny. Już większą od niego charyzmą wykazywał się jednak Syriusz Black.

Nie zapominajmy o Bellatrix. Też fajny czarny charakterek. Taka fanatyczka,jakich mało :D





IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Września 2014, 19:42:52 »
Ayeee, Scar 4eva ;D

Kovu był celowo "zrobiony" jako dobry syn patologicznych rodziców ;D Aczkolwiek gdyby do końca się w nich wdał i żądał zemsty to kto wie, co by było ;)

Oj tak, Lucjusza Pani Rowling strasznie zmaściła :/ Ta postać miała w sobie niesamowite "to coś" ;P pomimo, że blondyn to się nie mogłam na niego napatrzeć ;D

Bellatrix. Ach tak, my tak gadu-gadu o panach a jeszcze są kobitki z charakterem! ;D Bellatrix miała rozwalający śmiech :) W dodatku zabiła własnego brata C:


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02 Września 2014, 20:19:44 »
Ayeee, Scar 4eva ;D

Kovu był celowo "zrobiony" jako dobry syn patologicznych rodziców ;D Aczkolwiek gdyby do końca się w nich wdał i żądał zemsty to kto wie, co by było ;)

No i tu muszę Was poprawić.
Cytując Nukę z drugiej części: "(...)Skaza nie był jego ojcem [Kovu] przygarnął go tylko. Ja jestem najstarszy, najsilniejszy, najmądrzejszy... Aaaah te mrówy!(...)"   :)
Także Kovu nie był synem Skazy. Zira się puściła  :D


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 02 Września 2014, 21:13:35 »
Także Kovu nie był synem Skazy. Zira się puściła  :D
Tak? :D
Zrujnowałeś moje dzieciństwo! ;D


IP: Zapisane
Lynx

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 02 Września 2014, 21:22:24 »
No nie i moje życie nie było takie samo jak kiedyś. Ajjj....
Myślę,że niezła zabawa by była. Prawdziwa walka między złem a dobrem.

Sam Dragon Malfoy nie dorówna ojcu. ;)

Aj Bellatrix...co by tu mówić. Wariatka pod względem wyglądu jak i zachowania,ale za to ma coś w sobie takiego,że nikt nie zarzuci jej,że jest nudna. ;)





IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 02 Września 2014, 21:28:14 »
Sam Dragon Malfoy nie dorówna ojcu. ;)
Dracon ;)

No coś Ty ;P On odziedziczył po nim jedynie krew czarodziei i blondasiowe włosie ;D

Bellatrix nie jest nudna, wręcz przeciwnie xD Jest bardzo...oryginalna i wyróżniająca się ;D

No właśnie. Cały urok czarnych charakterów polega na tym, że są ciekawiej zbudowani niż dobre postaci ;) Muszą napędzać całą opowieść/historię i sprawiać, że ci dobrzy mają po co istnieć ;D

Jakieś byłoby me życie bez ukochanych złych? Marne xD


IP: Zapisane
Lynx

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 02 Września 2014, 21:35:51 »
Baaa nikczemność,podłość i wredność zawsze tworzą swoisty klimacik nie? Bo taka szczęśliwa i niepatologiczna rodzinka byłaby nudna. :d

O rany jakie faux pas. Imię Draco pomylić z Dragonem to tylko umiem ja. Moja chaotyczna natura wyłazi na wierzch ;)



IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 02 Września 2014, 22:00:31 »
Także Kovu nie był synem Skazy. Zira się puściła  :D
Tak? :D
Zrujnowałeś moje dzieciństwo! ;D
I'm bad  8).
Wracając do ankiety, to Vader jako najlepszy czarny charakter jest ok.
To co go trzyma przy życiu "napędzając go" to nienawiść.
I nie jakaś tam zwyczajna nienawiść którą można zaspokoić pokonując swego wroga ale niewyczerpalne źródło nienawiści do samego siebie.
Bo on sam zrobił tyle złego, że spokojnie starczyłoby na kilku innych czarnych charakterów. Zdradził swój zakon, zabił wielu Jedi, doprowadził ukochaną do śmierci, pożądał władzy i manipulował (no, trochę mniej niż Palpatine ale manipulował) innymi siejąc strach i terror w galaktyce. Myślę, że gdyby Luke Skywalker nie przekabacił go na jasną stronę mocy, w niedługim czasie ubiłby Palpiego i sam sprawował władze w imperium.
Ja jednak postawiłem na klasykę i w głosowaniu dokonałem wyboru  szablonowego zła jakie uosabia postać Morgotha z książki Silmarillion.
Po przeczytaniu "Władcy Pierścieni" jak zapoznałem się z Silmarillionem to zmieniłem zdanie na temat geniuszu zła Saurona, który jest zaledwie cieniem swego mentora z pierwszej ery.



IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 02 Września 2014, 22:03:48 »
Wracając do ankiety, to Vader jako najlepszy czarny charakter jest ok.
To co go trzyma przy życiu "napędzając go" to nienawiść.
I nie jakaś tam zwyczajna nienawiść którą można zaspokoić pokonując swego wroga ale niewyczerpalne źródło nienawiści do samego siebie.
(..) Myślę, że gdyby Luke Skywalker nie przekabacił go na jasną stronę mocy, w niedługim czasie ubiłby Palpiego i sam sprawował władze w imperium.
Też tak uważam :) Darth Vader jakby nie patrzeć, to Główny (tak, przez duże G) bohater Star Wars.


Po przeczytaniu "Władcy Pierścieni" jak zapoznałem się z Silmarillionem to zmieniłem zdanie na temat geniuszu zła Saurona, który jest zaledwie cieniem swego mentora z pierwszej ery.
Właśnie znajomy mi to mówił C: Muszę nadrobić wieloletnie zaległości, bo aż wstyd :)


IP: Zapisane
czarownica



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 04 Lipca 2018, 10:31:51 »
moim ulubionym czarnym charakterem (który później okazał się nie być czarny) to zdecydowanie Snape z Harrego Pottera


IP: Zapisane
Przeczytałam i zmieniłam swój krem na cellulit, polecam https://pieknojestwtobie.com/top-10-kremy-kosmetyki-i-balsamy-na-cellulit-ranking/
Jewelbee

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 21 Sierpnia 2018, 18:56:02 »
Mi sie podoba koncept Kylo Rena z nowych Gwiezdnych wojen. W sensie, rzadko widzimy kogos kto chce byc zlym ale ciagnie go w druga strone aby ostatecznie porzucic wszystkie doktryny i ustawic wszystko po swojemu.


IP: Zapisane
HELLO THERE
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry